Konwencja KO w Pałacu Kultury. Odwrócenie reform PiS, "odbudowa demokracji", powrót in vitro. Co jeszcze?

| Aktualizacja:

Niższe podatki, odwrócenie reform PiS dot. TK i KRS, powrót do refundacji in vitro, nowe rozwiązania dot. poprawy sytuacji służby zdrowia - m.in. takie propozycje mają paść podczas dwudniowego forum programowego, które Koalicja Obywatelska organizuje w piątek i sobotę w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~storczyk
    (2019-07-13 19:10)
    Teraz to dopiero pis ma koryto i z niego kolesie korzystają. Teraz to dopiero jest klika! Ja będę głosowała na Koalicję! Przegonić pis od koryta bo niedługo zabraknie pieniędzy na ich rozdawnictwo, potem tylko kryzys jak w Grecji nas czeka. Ale do tego czasu jeszcze się pisowcy nachapią. A potem, choćby potop!
  • ~viktoria
    (2019-07-12 20:18)
    przemowienie schetyny to krok po kroku rzady po wszystko jakby wykol sie na pamiec wiec nie mial klopotu ze sciagawka smieszne i smutne ze na tyle ich stac tylko zrobili powtorke z rzadzenia mysla ze nabiora polakow dosc rzadow kiedy ludzie pracowali na smieciowkach za 4 zl na godz mamy dobry rzad pozdrawiam
  • ~Migotka
    (2019-07-12 11:50)
    Przestańcie się szczypać i od razu napiszcie w tym swoim programie, że Polska być zlikwidowania, a Polacy mają być tanimi gastarbeiterami z Mitteleuropy. I to przymusowo wszyscy przerobieni na "homo", żeby jak najszybciej wymarli.
  • ~ciemny elektorat
    (2019-07-11 17:25)
    :))))))))))))))). Kocham Grzesia.
  • ~qww44
    (2019-07-11 15:25)
    Nigdy już nie uwierzę POkracznym programom PO-KO
  • ~E
    (2019-07-11 14:04)
    PO = PEŁNA OBŁUDA + ZERO KOMPETENCJI
  • ~asddd
    (2019-07-10 23:55)
    Jednym słowem DNO.. Jedyny ich program do tej pory to odsunięcie od władzy Pisu dla swojej władzy.. ot cały program.
  • ~W.Borsa
    (2019-07-10 19:23)
    Gdyby OSZUSTWO ścigane było z MOCY PRAWA, to wszystkie oszukańcze organizacje, partie, sekty, religie i ich „kapłani” straciliby WIARYGODNOŚĆ i dalszą RACJĘ BYTU?
  • ~Polak
    (2019-07-10 15:17)
    Święta Trójca . Głosuję na was bo podobnie jak wy czuję że demokracja jest zagrożona ,konstytucja łamana a Polakom żyje się gorzej.Nikt tyle nie zrobił dla Polski co PO SLD i PSL oraz Nowoczesna. Niech żyje demokracja , chwała konstytucji.
  • ~demokrata
    (2019-07-10 15:09)
    Odbudowa demokracj? Co to za bełkot.
  • ~Kazkot
    (2019-07-10 14:59)
    Palac Kultury to wlasciwe miejsce dla tego pokroju ludzi.Tam swojska atmosfera rodem z targowicy (albo wczesniejszych ustalen w Wilnie) pomoze w swiatlym zrozumieniu przyczyn klesk i wskarze kierunek odbudowy zaufania wierzycieli.
  • ~KSAWERY
    (2019-07-10 14:25)
    oto na zdjęciu trzy stolce które chcą mam rozczłonkować Polskę podzielić naród, i go skłócić, wprowadzić kasty, plemiona ,i zrobić miasto Gdańsk miastem wolnych i folksdojczów repatriantów przywiezionych przez kacapów w 1945r
  • ~p.s
    (2019-07-10 14:24)
    CHEJ POLACY RECE W GORE OBALIMY POSTKOMUNE LGBT NOWACKA I INNYCH ZBOKOW
  • ~Dinozaur
    (2019-07-10 14:15)
    Jest nas 90 % Katolikow i tak sie dajemy przez totalnych okradac i do tego nas swinmi nazywac.. Wstyd
  • ~Wyborc
    (2019-07-10 14:10)
    Wielki wstyd i chanba dla nas.. Przez 8 lat nas totalni okradali .A teraz nasze symbole i nas wysmiewaja. awkoncu nas swinmi nazywaja..Idzimy wkoncu wszyscy i zaglosujmy--jak trzeba!!
  • ~Krzysztof Kornatowicz.
    (2019-07-10 13:17)
    " Odbudowa demokracji " - e, szuje z PO (Patologii Obywatelskiej), jak można odbudować coś, czego nie ma i nie było ?! W linku wykład na temat gwałcenia "polskiej", a właściwie Kwaśniewskiego Konstytucji przez szuje POlityczne i szuje w togach . Nazywam się Krzysztof Kornatowicz. W You Tube pod moimi personaliami w audycji 1 mj wykład o tym, jak Polakom szuje Konstytucję ukradły - wysłuchaj i podaj dalej
  • ~janusz_chaski
    (2019-07-10 13:12)
    Z wyliczeń Narodowej Rady Rozwoju wychodzi, że na "socjale" Kaczyńskiego w przyszłorocznym budżecie zabraknie 2 mld zł. PO obiecuje, że nic po Kaczyńskim nie zabierze (jak wygra wybory) a jeszcze dołoży (choćby zerowy PIT dla najmniej zarabiających). Ja się zapytowywuje - nie braknie Platformie kasy?
  • ~Geniiitaliusz
    (2019-07-10 13:00)
    A Nowacka tylko kły szczerzy.
  • ~wit1
    (2019-07-10 12:59)
    W Pałacu Kultury... Jak to się wszystko ładnie składa, tam ich miejsce.
  • ~Koryto
    (2019-07-10 12:47)
    To dlaczego za swoich 8 letnich rządów okradaliscie Polaków a nie daliście biednym dzieciom. A teraz po PISIE chcecie realizować. Hipokryzja