Politycy Nowoczesnej - Lubnauer, Dolniak, Zembaczyński na czołowych miejscach list wyborczych KO

| Aktualizacja:

Szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer "dwójką" na liście wyborczej Koalicji Obywatelskiej w Warszawie, a wicemarszałek Sejmu Barbara Dolniak - z nr 2 w Sosnowcu; liderem listy w Opolu będzie poseł Witold Zembaczyński. Na czołowych miejscach list KO znalazło się ośmiu kandydatów Nowoczesnej.

wróć do artykułu
  • ~agugu
    (2019-08-04 10:26)
    Lubnauer jeszcze niedawno deklarowała, że będzie kandytowała z Łodzi a tu klops! Jedynką został "apolityczny" tzw. dziennikarz Zimoch
  • ~Bedzin
    (2019-08-03 16:19)
    PanI Dolniak to fałszywe zakłamanie w TV takie bzdury wygaduje że śie w pale nie miesci i to było sędzianą
  • ~Tow odPOść
    (2019-08-03 16:16)
    SŁAWEK poTOPOWICZ okazywał NR 7 w EUROLAND i dostał przxtyk w KINOL
  • ~PetRUS
    (2019-08-03 16:13)
    Ta Cięzkotyłczna nie ma szans ona już sie obija od LAT POróznych odcinka BANKRUTNYCH i tylko SZKODZI zawdzięcza to PetRUSOWI bo żeby nie PetRUS to by ulice spszatała w BIAŁOŁĘCE
  • ~Andrzej podlasie
    (2019-08-02 17:35)
    O wynik PO JESTEM SPOKOJNY. chodzę od dwóch tygodni po aptekach by Kupić Euthyrox i go nie ma. Kupuje w Biedronce raz na tydzień za 300 zł. Dziś już tych towarów nie kupię za 500.dlatego wiem na kogo zagłosuje za ich rządów nigdy nie było takiego burdelu. Obudzicie się państwo kiedy traficie do sądu i pisowski politruk powie sędziemu jaki ma wydać wyrok. Jeżeli tego sędzia nie zrobi będzie przez Ziobre przeniesiony na prowincję. Głosujcie więc dalej.
  • ~ale niesPOdzianka
    (2019-08-02 16:33)
    stare dziadki i mózgi spaczone. Kabaret w akcji.
  • ~hiujkml,
    (2019-08-02 14:15)
    Znowu lista z miejscami na listach.......A nowoczesna to jusz jakis program ma, zeby ludzi wystawiac?
  • ~Stachu - odpuść
    (2019-08-02 11:50)
    Staszek w Warszawie ma numer 2? Nie ma mowy! Głosuję na Sławka Potapowicza!
  • ~krystek
    (2019-08-02 11:46)
    tylko nie wiedza ze podatnik dlugow zanich placic nie bedzie a ustawke nie zrobia sobie pod urzedem pracy bo czas ich dobieg konca ni ma zyca na cudzy koszt
  • ~łuska z Tuska
    (2019-08-02 10:02)
    Zembaczyński ? Ten typek nadaje się co najwyżej do grania na bębnie w niemieckim cyrku.

Może zainteresować Cię też: