Kim jest wyborca Prawa i Sprawiedliwości? "Wyższy poziom neurotyczności" [PORTRET WYBORCY PiS]

"Mają tendencję do zamartwiania się i doświadczania niezbyt przyjaznych uczuć wobec innych. To zachowania podszyte lękiem, co z kolei komponuje się ze wspomnianą już niepewnością w codziennym życiu. Z przeprowadzonych przeze mnie badań wynikało, że poziom neurotyczności jest dwukrotnie wyższy niż w innych głównych elektoratach, jak PO czy PSL" - mówi politolog, prof. Ewa Marciniak.

wróć do artykułu
  • ~777
    (2019-08-05 11:37)
    Bgdyby wyborca PiS - u byl zdolny poznac samodzielnie tresc tylko Nowego Testamentu Bibli i zawartych w niej Dziesiec Przykazan Bozych,to by przestalby byc wyborca.Prosze co was trzyma od poznania tych tekstow ?,Wj 20,4 - 6 .Pwt 5,8 -10 i Pwt 4,10 -20.Rz 1,18 - 32.J 13,53 - 58.Mk 6,1 - 6.Ga 4 - 7.Pytanie skad wziely sie doktryny,dogmaty i okultyzm stojace w totalnej sprzecznosci z Biblia ?.To jest najistotniejsze dla naszego narodu,ten problem jest przyczyna naszego dziejowego nieszczescia.Narod jest manipulowany przez religie,ktora boi sie fundamentu wiary Bibliiiiii !.
  • ~xczi
    (2019-08-05 11:26)
    Kościół, od zarania chowa fragmenty Ewangelii Sw. Marka. Uwagi Sw. Klemensa. Nazywana jest Tajemną Ewangelią S. Marka. Poszukajcie sami
  • ~Jaś
    (2019-08-05 11:25)
    Gwiazdka TVN,profesorka od 7 boleści,chyba pomyliła kartki
  • ~Tev
    (2019-08-05 11:20)
    Wyborca pisuaru to zwykły menel
  • ~Nickiewicz
    (2019-08-05 11:08)
    Pani Nowosielska i Marciniak szkolily sie u Goebbelsa?
  • ~jaja
    (2019-08-05 11:07)
    A co zrobiła ta "inteligencja: z PO-PSL?Podniosła wiek emerytalny,ukradła pieniądze z OFE,zlikwidowała stocznie i żarła ośmiorniczki w knajpach pani PROFESOR
  • ~Zks
    (2019-08-05 10:58)
    Słowa Bismarka wiecznie aktualne. Zostawcie Polaków samych niech się sami rządzą to szybko zniszcą państwo. Zostawcie Polakom PIS i niech rządzą kolejną kadencję. Razem z Rydzykiem i Jędraszewskim.
  • ~Ja Ryży Koń
    (2019-08-05 10:56)
    Dobrze ,że nie chodzą w gumofilcach spać, tak jak wyborcy poko.
  • ~Piotr.K
    (2019-08-05 10:51)
    Wyborcą PIS jest standartowo człowiek po 8 klasach podstawówki, pamiętający PRL, pracujący kiedyś na etacie czy to PGR czy zakład państwowy, przyzwyczajony do tego żeby coś ukraść w miejscu pracy, zrobić (i zarobić ) fuchę, a najlepiej żeby mu dać za darmo. Chętny na wszelkie dopłaty, gratisy, umorzenia. Nie żałuje tylko czarnym na tacę bo wierzy w ich boską moc.
  • ~pola
    (2019-08-05 10:46)
    wyborca pis -jest polakiem patriota katolik kochajacy polske
  • ~Neutralny
    (2019-08-05 10:17)
    Wyborca PiS - u,to bezmyslny duren !.
  • ~hynio
    (2019-08-05 10:16)
    O jejku ! Jak to dobrze mądrego posłuchać.
  • ~Jimmy Bounce...
    (2019-08-05 10:11)
    Napiszcie wprost, że wyborca pis jest bez zębów i śmierdzi
  • ~Tylko KUKIZ
    (2019-08-05 10:05)
    Zgodzę się z artykułem. Wyborcy PIS, są najbardziej roszczeniową grupą. Najchętniej by wprowadzili podatek progresywny, ale czy ja mam płacić za to, że uczyłem się i teraz dobrze zarabiam? Wyborcy PIS muszą czuć but nad głową i nie chcą mieć możliwości odwołania czegoś np. referendum, bo i tak się nie znają na polityce. Wierzą, że każda ustawa PIS jest dobra. Mówicie co chcecie, nie głosuję na złodziei z PO ani na populistycznych socjalistów z PISu (którzy rozwalają ten kraj w czasie najlepszej koniunktury). Głosuje na kukiz, bo wierzę, w szczerość i uczciwość tej partii. Bardziej szczerej już nie ma...
  • ~Prof. dr hab
    (2019-08-05 10:03)
    Jestem neurotyczny
  • ~jaity
    (2019-08-05 10:03)
    Charakterystyka ta bardzo pasuje do straumatyzowanych celebrytów. Normalni ludzie mają inne problemy.
  • ~zin
    (2019-08-05 09:52)
    tym ludziom nie przeszkadza ze wrocimy do PRL dla nih wazna jest zeby byla zawsze pelna micha
  • ~:-)
    (2019-08-05 09:51)
    Neurotyczny lęk, że koryto oddala się na dłużej, i że nie będzie tak jak było, a może nawet poziom życia określi Cela+, to jednak zdecydowanie nie o pisie.
  • ~ale jaja ale jaja jak balony
    (2019-08-05 09:46)
    Przedwyborvza Psychoza Koryciana., nazywana tez PPK.
  • ~Lotos
    (2019-08-05 09:38)
    Nie ma lepszej bardziej proobywatelskiej partii. PO trzymało narod za twarz- pieniędzy nie było , zamrażano na 8 lat pensje w całej budżetówce. Nie dali złotówki aby nie było apetytu w narodzie na poprawę życia. Z czym oni startują do wyborów ? Z nienawiścią ? Dawno dawno temu gdy zorganizowali białe miasteczko twierdzili że maja gotowe projekty ustaw uzdrawiających służbę zdrowia. Minęło 8 lat i kolejne 4 a oni nie znaleźli tych projektów . Dezerterzy i uciekinierzy znaleźli posady w gościnnej UE z jaka wiedzą, sukcesami?

Może zainteresować Cię też: