Kolejny poseł ucieka z pokładu Kukiz'15. "Moje poglądy najbliższe są PiS"

| Aktualizacja:

Poseł Andrzej Maciejewski poinformował w środę PAP, że wystąpił z klubu Kukiz'15; jak podkreślił, nie zamierza startować w jesiennych wyborach z list tego ugrupowania, nie wyobraża sobie też startu z list PSL, za to chętnie związałby swoją przyszłość z PiS.

wróć do artykułu
  • ~prezes
    (2019-08-07 17:40)
    tyle tych poslow wyszlo juz z Kukiz 15,ze ten ruch chyba zmierza ku koncowi.Kto nie chce wypasc z gry ucieka do PiS-tam potrzeba kadr,czesc wyjechala do Brukseli.PiS bedzie mial sporo zadan po wygranych wyborach,ludzie mu sie przydadza.Ruch Kukiza konczy swoj zywot,bo nie umial sie zdefiniowac,a w Polsce trzeba miec jakies oblicze,program,propozycje dla szarego czlowieka.
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-07 18:34)
    Jako politolog zorientowal sie, ze z PSL tez nie ma przyszlosci.
  • ~tak jest
    (2019-08-07 18:38)
    Cos takiego to sie nazywa choragiewka. Idzie sie tam gdzie lepiej wieje i opowiada sie zawsze te same bajeczki.
  • ~Mimi
    (2019-08-07 18:48)
    Plankton
  • ~Jaro
    (2019-08-07 19:13)
    "A kat Maciejewski tam, pod szubienicą, Na Antosia czeka już." Dwa pytania: - to antenat? - czy chodzi o Antosia M.?
  • ~zin
    (2019-08-07 19:32)
    tak sie przyzwyczaili do koryt nic nie robiac za nic nie opowiadajac ze nie wyobrazaja sobie ze bedzie trzeba uczciwie pracowac
  • ~Mea
    (2019-08-07 20:43)
    Chłopie nadajesz się na śmietnik polityczny bo nikt już na ciebie nie zagłosuje. Nikt inteligentny.
  • ~Yy
    (2019-08-07 21:55)
    To jest koryto Plus
  • ~ula
    (2019-08-07 22:26)
    Śmieć zawsze będzie śmieciem. Ale udaje się w takie samo towarzystwo.
  • ~Z.O.
    (2019-08-08 06:53)
    Oczywista oczywistość. Łatwiej o przelot samolotem, stanowisko w spółce skarbu państwa i kota prezesa można pogłaskać.
  • ~kręciołek
    (2019-08-08 07:36)
    posmakowała władza więc zmienia się partię aby tylko się dostać
  • ~rumor xyz
    (2019-08-08 07:51)
    Maciejewski jest "politologiem"?.To oznacza że facet niema wykrztałcenia!?.
  • ~zin
    (2019-08-08 08:35)
    oni zawsze popierali PIS to byla 5 kolumna i nie ma sie co dziwic dokad chca uciekac pachnie im koryto
  • ~Jan Kowalski
    (2019-08-08 08:46)
    Szanowny pan został sobie posłem z listy kukiza bo z list pis nie miał żadnych szans jak już został POSŁEM to teraz może sobie zmieniać poglądy i barwy klubowe dowolnie zależnie od własnego widzi mi się i potrzeb materialnych , i co mu zrobicie , nic , wystrychnął swoich wyborców na dudka , jest nietykalny i takie miernoty intelektualne uchwalają nam prawo którego musimy przestrzegać , ten kraj tonie pod rządami takich ludzi....
  • ~antyMOnia
    (2019-08-08 08:50)
    Tow.Sachajko teraz zzieleniał jak cytryna przechowywana w lodówce. Paskudnie to wygląda!
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-08 09:11)
    Brawo Panie Andrzeju , PIS jesienią 50 % poparcia w wyborach. POKOnani PLatformersi uszy na dół i do domu.
  • ~Bolo
    (2019-08-08 10:58)
    Kukiz, ty k....! Jestem ciekawy, czy Kukiz osobiście dawał prezesowi.
  • ~Adam Bialystok
    (2019-08-09 15:14)
    Dobrze ze to pijackie padło zginie niebawem.. Pijak tak się przyzwyczaił do sejmowej kasy że przeleciał "rowa" kamyszkowi.

Może zainteresować Cię też: