Zastępca rzecznika PiS: Ujawnimy wykaz lotów w latach 2007-2015. To będzie długi dokument

Apelujemy o podstawową, elementarną uczciwość i sprawiedliwość w traktowaniu wysokich urzędników państwowych i o przykładanie takiej samej miary do wszystkich - powiedział w czwartek zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel, odnosząc się do sprawy lotów o statusie HEAD.

wróć do artykułu
  • ~buc
    (2019-08-09 07:55)
    a oni tez tak,co za dziecinada.mialo byc lepiej ,inaczej.potegi umyslowe kulsonow a jesli bede kradl jablka bede ok bo adam tez pod...dolil jablko z boskiego ogrodu,bedziecie ludzi palic na stosach bo sekta katolicka tez to robila itp ,itd.jako opozycja dlaczego nie robiliscie rabanu,bo byliscie leniwi i zajeci walka z ziobrystami ,kowalami,dornami .wasze morale ,to dno rzapia.rzapie to dno szybu gorniczego-to na wszelki wypadek dla poteg umyslowych ala suski,obatel zreszta lepie wymienic z nazwisk tych innych,krocej
  • ~dfgh
    (2019-08-09 05:54)
    My chcemy prezesa z pięknymi paniami ubranymi na ludowo a gdzie panowie.
  • ~Wera
    (2019-08-09 05:48)
    Podobno wiele lotów pana Tuska anulowano ale pod wsadził JE do jednego koszyka. Zresztą co nas obchodzą loty z przed 12 lat. Szybko podpory to znaleźli dziwne bo teraźniejszych nie mogą znaleźć swojego rządu i posłów PIS. TvP już się zajmuję Tuskiem .a lud podpaski kleszcze. I przeżywa pana Tuska od złodzieji .pan marszałek odchodzi na dwa miesiące ze stanowiska bo był uczciwy pani premier odeszła bo była dobra. To jest prawda TVP
  • ~alamakota
    (2019-08-08 19:46)
    a czy Pan bije swoją żonę
  • ~ela
    (2019-08-08 19:45)
    Po komentarzach widać,że tylko Jaśnie panujący premier z PO mógł robić co chciał i latać gdzie i z kim chciał,innym już nie wolno? Co za wyrozumiałość? Robicie z siebie głupków czy z reszty społeczeństwa?
  • ~lolokoka
    (2019-08-08 19:43)
    mało interesujące kto latał gdzie po roku 1999. nudne już te powtarzanie kłamstw KaczoPISmaków i tak już kota prezesa obrócono dla suwerena .
  • ~hynio
    (2019-08-08 18:50)
    Jeżeli mają być równe standardy to min. Ziobro do dymisji w związku z aktywowaniem się seryjnego samobójcy w więzieniach, tak jak zrobił to min Ćwiąkalski.
  • ~belfer
    (2019-08-08 18:37)
    Przecież oni mieli nie kraść...
  • ~Wera
    (2019-08-08 18:10)
    A czy podacie ile razy pan Donald Tusk przez te lata chodził do wc.
  • ~kos
    (2019-08-08 18:09)
    Poproszę wykaz spotkań Kulawego z niejaką Przyłebską.
  • ~wera
    (2019-08-08 18:02)
    Ukawnijcie loty pani Sxydło to dopiero będzie sensacja. Loty Tuska który latał LoT nas nie interesują to był standard
  • ~PissOff
    (2019-08-08 17:48)
    ogromną cześć komentarzy to szyderstwa, ale ludzie!!! POWAŻNIE wyobraźcie sobie jak bezdennie tepi muszą być wyborcy PiS że ŻADNA udokumentowana afera rządowa nie robi na nich wrażenia, to jest dopiero dramat polskiego narodu. Dlatego do takich ludzi przemawiają pewnie jakieś inne, irracjonalne argumenty, których normalny człowiek nie zauważa. Może wzorem Niemiec należy oddzielić na Wiśle Kaczystan i Polskę zachodnią, wtedy każdy będzie miał swobodny wybór. Jeśli padną argumenty o uprzemyslowieniu regionalnym to od razu informuje, że wg pisu przemysłu stoczniowego nie ma, a lotnisko centralne Kaczyński może wybudować w Rzeszowie
  • ~Waga i miecz
    (2019-08-08 17:29)
    Gościu, nie męcz się. Nawet jeśli wygracie jesienią ....sprokurowanemu przez siebie przeznaczeniu nie umkniecie
  • ~logiczny
    (2019-08-08 17:24)
    To będzie długa lista. A dlaczego skróciliście swoją własną aż o dwa lata i dokumenty wylądowały w niszczarkach? znowu wychodzi kłamstwo i przewrotność tej władzy.
  • ~Olaf
    (2019-08-08 16:26)
    Ujawnijcie najpierw swoje za lata 2015-2018, które Wam zginęły podobno, czy zostały szybko zniszczone. To dopiero będzie lektura. Za lata 2017 - 2015 są dokumenty a Waszych nie ma. I co jest gorsze?
  • ~Krystyna.z.Agencji:-)
    (2019-08-08 16:25)
    Kazdy miecz ma dwa ostrza. PO z koalicja zgina od wlasnego miecza. Ich politycy podrozowali o wiele wiecej za pieniadze podatnikow.
  • ~stp
    (2019-08-08 16:13)
    A Piłsudski też może latał? PiSie ujawnij, niech stanie się prawda! Do Mieszka I proszę , kradli, gwałcili, my tylko kontynuujemy i twórczo rozwijamy!
  • ~kulka
    (2019-08-08 16:12)
    tylko dlaczego PIS zajmuje się rozliczaniem poprzedników po sferach w swoich szeregach???
  • ~kulawka
    (2019-08-08 15:52)
    Panie pierwszy zastępco rzecznika PiS-u. Może by se pan lepsze gacie ubrał na to poważne wystąpienie. Nie ma pan lepszych ? Aha, jeszcze pana do miodu nie dopuścili, mam nadzieję, że w następnych wystąpieniach zobaczymy pana w srebrnych gaciach.
  • ~andrew66
    (2019-08-08 15:39)
    4Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2