Zastępca rzecznika PiS: Ujawnimy wykaz lotów w latach 2007-2015. To będzie długi dokument

Apelujemy o podstawową, elementarną uczciwość i sprawiedliwość w traktowaniu wysokich urzędników państwowych i o przykładanie takiej samej miary do wszystkich - powiedział w czwartek zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel, odnosząc się do sprawy lotów o statusie HEAD.

wróć do artykułu
  • ~soros
    (2019-08-08 13:45)
    Ciekawe czy "niezależne media" zainteresują się tematem z taką samą determinacją jak teraz ........
  • ~Polacy
    (2019-08-08 13:45)
    A kiedy dymisja M.Morawieckiego. Przynosi nam tylko wstyd.
  • ~Uwaga
    (2019-08-08 13:49)
    Miało być prawo i sprawiedliwość a jest przecież oni też tak robili.
  • ~jamar
    (2019-08-08 13:49)
    Może po kolei - najpierw 2015 -2019, a potem 2007-2015
  • ~antylewus
    (2019-08-08 13:54)
    Odnoszę wrażenie że na tej niby aferze ostatecznie zyska jedynie PiS. Znowu strzał w kolano! Tylko tak dalej totalni!
  • ~TTT
    (2019-08-08 13:56)
    Znowu próba odwrócenia uwagi od problemu :)
  • ~Krystek.
    (2019-08-08 13:58)
    Brawo teraz zobaczymy jak na koszt państwa latała ekipa PO . Raz jeszcze przekonamy sie jak w latach panowania PO dojono państwo. Zachowanie opozycji w ostatnich dniach dotyczące marszałka sejmu bylo nie do zaakceptowania . Rekiny w basenie z krwią nie bylyby tak agresywne i prymitywne jak polska opozycja.
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-08-08 13:58)
    a gdzie wykaz lotów broszki i mateuszka kłamczuszka
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-08-08 14:01)
    Wszyscy pamietamy podróż życia Tuska do Peru.Od tego momentu Peru stało się naszym kluczowym partnerem gospodarczym.
  • ~Xięgowy
    (2019-08-08 14:02)
    Przejazdy Nowotomyskiego też będą?
  • ~Dark
    (2019-08-08 14:02)
    A ponoć zgodnie z procedurą za 2016-2017 lotów Kuchcińskiego i mafii PiSowskiej nie pokazali bo dokumenty zniszczono zgodnie z "zasadami". To jak to jest za 2007-2015 są a za ostatnie lata nie ma ... Coś znowu kłamiecie PiSowczyki.
  • ~Bezpłatne przeloty
    (2019-08-08 14:21)
    Jurata co cztery dni też będzie?
  • ~Piotr
    (2019-08-08 14:25)
    Panie rzecznik ubierz się chłopie starannie jak mówisz do narodu. Wymięte spodnie, za mała marynarka zapięta na jeden guzik (czyżby brzuszek za duży na drugi guziczek?), łaty na łokciach i za krótkie rękawy. Aha, czy ten numer z harmonią kartek to z jakiegoś taniego cyrku został zapożyczony, bo wrażenie żenujące strasznie zrobił.
  • ~Szary Wilk
    (2019-08-08 14:26)
    Panie Fogiel - Figiel wszyscy wiemy, że najważniejsze jest to by pielęgnować winę Tuska ale minęły już 4 lata i proszę, nagle okazuje się, iż nie mamy do czynienia z Prawem i Sprawiedliwością ale z Pazernością i Sitwą. Po raz kolejny potwierdza się, że jest to banda złodziei, którzy wydają nie swoje i żyją z nie swoich pieniędzy. Nie ma szans by to zakrzyczeć .
  • ~Alek
    (2019-08-08 14:32)
    Marszałek Senatu Borusewicz z Platformy latał średnio co 3 dni w latach 2007 do 2011 do Gdańska, żeby wyprowadzić psa, a jego podróże rejsowymi samolotami kosztowały podatników prawie 400 tys. zł.a nie podał się do dymisji.A Kuchciński przynajmniej jest uczciwy i podał się do dymisji.Rządowe samoloty to kiedyś były prywatne taksówki premiera Donalda Tuska . Wszystko na to wskazuje, bo szef rządu w roku 2007-2011 latał nimi 175 razy. Dokąd? Do domu w Sopocie. Za loty premiera podatnicy zapłacili nawet 6 mln zł.Nawet Tusk do dziś nie przeprosił i ma Polaków w d.......e!
  • ~A.A
    (2019-08-08 14:36)
    Gdyby taką jazdę jak Kuchcińskiemu zrobiły media np.Schetynie to Tefałeny i temu podobne trąbiłyby o szczucie i niesłychanym ataku na byłego Pana Marszałka.
  • ~Propaganda i Szalbierstwo to jedyne co potraficie
    (2019-08-08 14:36)
    Ty Q ....ta sie ! Ta długa list tylko będzie świadczyć o was żle . Mieliście robić inaczej ,lepiej ,taniej i nie rujnować Polski w ruinie . A wy coście ze zrujnowanej Polski uczynili ? Okupanci i zaborcy mniej szkód uczynili od was przez wieki a wy przez niespełna cztery lata.
  • ~nina
    (2019-08-08 14:40)
    Od czterech lat rzadzi PiS i sprawa dotyczy politykow PiSu tu i teraz, Zasadnicza roznica jest taka ze Kuchcinski jest marszalkiem sejmu,a D.Tusk byl premierem,samolot ma do swojej dyspozycji prezydent i premier, marszalek tylko do wyjazdow zagranicznych i do waznych wyjazdow krajowych, nie na dozynki czy odpusty,wtedy marszalek lata samolotami rejsowymi na koszt sejmu jak wszyscy poslowie.Kuchcinski polecial za caloksztalt. Zla karma zawsze wraca i wrocila do marszalka,za to co wyprawial w sejmie,za zle traktowanie poslow.
  • ~Komunikat Partii
    (2019-08-08 14:41)
    „A w Ameryce to biją MuAfrykarzynów
  • ~A teraz :
    (2019-08-08 14:44)
    kto przymusił Tupolewa do błądzenia we mgle do skutku ?