Elżbieta Witek nowym marszałkiem Sejmu na miejsce Marka Kuchcińskiego

Różnimy się światopoglądowo, mamy różne programy, ale spierajmy się na racje, nie używajmy inwektyw, nie obrażajmy ludzi; możemy krytykować zachowanie, ale nigdy człowieka - mówiła Elżbieta Witek (PiS) tuż po wybraniu jej przez Sejm na funkcję marszałka izby.

wróć do artykułu
  • ~J. Kartofell
    (2019-08-10 00:32)
    Polityku PiS, co się martwisz, co się smucisz? Ze wsi jesteś na wieś wrócisz!
  • ~żart
    (2019-08-09 22:26)
    "Witaj majowa jutrzenko,..." - piosenka.
  • ~ amorys
    (2019-08-09 21:15)
    Kolejny etap piszystowskiego kłamstwa. Witek jako dobra twarz PiS-u, cierpliwa itp. a w gruncie rzeczy ta całą partia to jedno złodziejstwo i oszustwo
  • ~W.Borsa
    (2019-08-09 21:02)
    Czy należy BEZWZGLĘDNIE wyrzucić z list wyborczych wszystkich kandydatów, którzy mieli konflikt z prawem czy są tylko podejrzanymi o naruszenie prawa lub NIEGOSPODARNOŚĆ?
  • ~zin
    (2019-08-09 20:34)
    dziwie sie tejWitek ze pozwala sie byc taka miotlom kilka miesiecy mnistrem i to juz kilkakrotnie I teraz marszalkiem na dwa miesiace Kobieto nie zgadzaj sie szanuj swoje ja
  • ~amoralni, bez honoru i uczuć/ bez sumienia
    (2019-08-09 19:58)
    Przyłapany na korzystaniu z samolotu za pieniądze publiczne, będzie startował do sejmu. K. i z., jak powiedział prezes o sobie i swoich towarzyszach. A ludzie mówią, że takiemu w oczy pluć, a on że deszcz pada.
  • ~dobekmg
    (2019-08-09 19:03)
    Suski, raz go spotkałem w Warszawie w jego biurze poselskim. Majaczył o pięknym kraju, Polsce, który pokazał mu tata-maszynista kolejowy zabierając go od czasu do czasu do lokomotywy. Infantylny i brunatny, bez intelektu i wiedzy, i przypomina bohatera "Listu do uczonego sąsiada" Czechowa, który już jako mały chłopiec musiał przerwać naukę z powodu śmierci ojca i przejąć jego obowiązki zarządzania wielkimi latyfundiami ale kontaktu z nauką nie stracił. Obserwował i analizował. Wiedział dlaczego deszcz pada z góry do dołu, że słońce wsodzi na wschodzie a zachodzi na zachodzie, itd. ale prosi uczonego sąsiada o odpowiedź na pytanie, na które do teraz nie znalazł odpowiedzi: dlaczego psy na wiosnę żrą trawę! No i to cały brunatny PiS! JEDEN W JEDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~J. Kiełbasa
    (2019-08-09 18:37)
    PiS to wieprzowina!
  • ~Andrew66
    (2019-08-09 18:35)
    4Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Andrew66
    (2019-08-09 18:34)
    Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~scic
    (2019-08-09 18:31)
    Nintransa wystawił Tow , Schietynow i jak był z tych bzdur zadowolony SUSZĄCZ SZCZĘKI ten nasz Tow ,, to POdjazdowiec w stylu Kiszczakow
  • ~GRU
    (2019-08-09 17:45)
    CIEKAWE gdzie POPELNILBY "SAMOBOJSTWO" byly marszalek za probe wydania SZCZERYCH WSPOMNIEN???!!! TYTUL MOGLBY BYC;""TO NIE JA""
  • ~Franz Joseph
    (2019-08-09 17:40)
    Grüzzi Republika Kaczobananowa, grüzzi!
  • ~Pott
    (2019-08-09 17:33)
    Krol umarl, niech zyje krol! Alleluja!
  • ~konsul
    (2019-08-09 17:16)
    PRZEPROSI za POPRZEDNIKA??? Czy nie bylo polecenia?
  • ~GRU
    (2019-08-09 17:13)
    Teraz kolej na FARMACEUTE!!! OSZUST,KLAMCA, ZAMRAZALNIK!!!
  • ~autor.
    (2019-08-09 17:12)
    27:1
  • ~kręciołek
    (2019-08-09 16:51)
    tak wygląda "prawdziwa demokracja " według Kaczyńskiego, jeszcze nie było wyborów na marszałka a pani Witek już została odwołana z MSWiA bo wiadomo było że to ona zostanie wybrana
  • ~olaf
    (2019-08-09 16:50)
    POKO to kulturalne dno po obejrzeniu w jaki sposób się zachowali po wyborze p Witek.
  • ~dfd65
    (2019-08-09 16:49)
    3Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2