Kaczyński w Zbuczynie otrzymał "hełm lidera". Zażartował z rozmiarów swojej głowy i zapowiedział program dla rolnictwa

| Aktualizacja:

Jako PiS uznajemy, że Polacy to wspólnota i wszyscy w tej wspólnocie muszą mieć równe prawa; naszym dążeniem jest doprowadzenie do tego, by każdy, niezależnie od tego, gdzie mieszka miał równe szanse i równe możliwości - mówił prezes PiS podczas pikniku w Zbuczynie (woj. mazowieckie). Po przemówieniu prezes PiS otrzymał "hełm lidera" od miejscowych strażaków.

wróć do artykułu
  • ~tezet
    (2019-08-25 17:38)
    No to rolnicy dajcie się nabrać. Słuchać co mówi PIS i czarni, a będzie dobrze.
  • ~Pali sie ?.
    (2019-08-25 12:13)
    Bedziemy mieli armie uzbrojona w luki z Lucznika i sproce.
  • ~wera
    (2019-08-25 06:29)
    Czekajcie rolnicy na kasę ! Tylko skąd ? Chyba że ze swojego konta prezes wyciągnie i wam da.Wybierzci rolnicy inną drogę bo ta prowadzi do nikąd .i będziecie pioten płakac
  • ~Kotek jarka
    (2019-08-14 14:25)
    Jak to zbuk...w Zbuczynie
  • ~henas
    (2019-08-13 10:27)
    Nawet hełm założył odwrotnie
  • ~KKE
    (2019-08-12 23:09)
    Nadaje się na "Polskę zbaw", zakłada kask strażaka do tyłu przodem. Ale to jak raperzy czapki bejzbolówki, daszkiem do tyłu, trendseter, odważny nonkonformista! Teraz wszyscy w pis będą go naśladować, a nikt się nie odważy poprawić. Nawet jego brat zakładał to po ludzku, gdy pozował do prasy po zawaleniu się hali z gołębiami w Katowicach. A ten tu tak założył, by się różnić od kojarzącego się ze strażakami Pawlaka z PSL, zmiana we wszystkim. W Chinach zmienili światła na przejściu, by czerwone nie hamowało.
  • ~Andreas
    (2019-08-12 20:53)
    Co to za przygłup w tym hełmie? Zakuty łeb!
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-12 11:09)
    Gamoń Schetyna też potrafi z siebie żartować , powiedział że mu gybis wyleciał jak zobaczył ostatni sondaż, a potem dodał że zmieniliśmy nazwę na PO-KO bo pod starą nie dałoby się już nic ukraść. Mówił także że po przegranych wyborach wszystko zmieni w strukturach Platformersów tylko nie siebie. I znów będą aktualne słowa;Idzie Grześ przez wieś i mandaty niesie a banda głupoli ciągnie się za Grzesiem.
  • ~xxxx
    (2019-08-12 08:23)
    Wszystko drożeje , jacyś pseudopatrioci atakują niewinnych ludzi na ulicach, głównie za to ,że są ale inaczej myślą , a Jarek został strażakiem . Jeszcze śmiesznie czy już strasznie ?
  • ~oczyszczalnia ścieków
    (2019-08-12 06:43)
    Do kompletu powinien założyć twarzową pelerynkę z godłem .Wygląd byłby godny prezesa klubu rozśmieszaczy .
  • ~Wąż
    (2019-08-11 22:29)
    NS-PIS dalej podjudza. Jedyne poparcie to wsie i małe miasteczka. I KK ze swoją propagandą. To źle się dla Polski skończy.
  • ~Edek
    (2019-08-11 22:18)
    Zakłamana cyniczna CANALIA...i jej zakuty kłamliwy...populistyczny łeb...
  • ~Łubu dubu, łubu dubu
    (2019-08-11 22:12)
    Bardziej by pasował berecik z antenką do tego wyrazu twarzy :-)
  • ~Lekarz z Tworków
    (2019-08-11 22:09)
    U nas co drugi ma taki uśmiech i nosi coś na głowie, jeden hełm z plastiku a la stahlhelm 1916, drugi cylinder, trzeci turban peszmergów.
  • ~OSP
    (2019-08-11 21:39)
    TO CO ,ze ZALOZYL TYL na PRZOD!!! I TAK MIAL ZARAZ WRACAC!!!
  • ~GRU
    (2019-08-11 21:36)
    Bardziej ID-IOTYCZNIE moglby wygladac Terlecki z CIUPAGA i Suski bez DODATKOW!!!
  • ~Takaprawda
    (2019-08-11 21:28)
    Duce tez robil za blazna.
  • ~W.Borsa
    (2019-08-11 20:40)
    Konkrety a nie bzdety – Tylko FAKTY! Które ugrupowanie najbardziej zniszczyło lub ograbiło Polskę? Kto zyskał? Kto karmi czarnego szkodnika?
  • ~ W.Borsa
    (2019-08-11 20:39)
    Polskie wartości to WOLNOŚĆ, PRAWDA i SWOBODA! Reszta jest KOSZTOWNYM OSZUSTWEM, kosztującym nas dziesiątki miliardów zł rocznie.
  • ~Skart
    (2019-08-11 20:37)
    Nie wiem co mnie bardziej przeraża. Czy fakt, że człowiek, który faktycznie jednoosobowo decyduje o losach Polski jest tak bystry, że zakłada hełm strażacki tyłem do przodu, odwaga jego "ordynansów", z których żaden nie śmiał mu na to zwrócić uwagę.