Mariusz Kamiński skupi w swoich rękach potężną władzę. Przyda mu się, bo wielu wrogów ma nawet w PiS

Z różnych stron sceny politycznej słychać obawy, że to służby poprowadzą kampanię wyborczą Prawa i Sprawiedliwości.

wróć do artykułu
  • ~ha ha ha
    (2019-08-12 09:55)
    co z wladzy jak brak honoru taki typowy pisowski piesek a nie czlowieczek wladzyha ha
  • ~tu balibina nadaje, odbierzcie. tu bal...
    (2019-08-12 09:59)
    Jak to, teraz nie rządzi w służbach, będzie później rządził? To chyba jakieś proroctwo. I na dodatek już nei jest kolegą z PiS? A jamyślałem, że nie mamy państwa totalitarnego, policyjnego, zarządzanego przez CzKa.
  • ~ścigać tych, co ścigaja korupcję
    (2019-08-12 10:13)
    GODUSŁAWSKI NIE PAMIĘTA UZBROJONYCH W BROŃ GŁADKOLUFOWĄ I DZIAŁKA loard Z DŹWIEKAMI ZAMONTOWANE NA Jeepach. Ach Godusławski, ale towarzysz zurnalista załgany! Jak Tusk po dymisji niemieckiego ciecia został koordynatorem służb specjalnych to WCALE Godusławskiego nie niepokoiło?
  • ~wifi
    (2019-08-12 10:29)
    mówimy o osobie z wyrokiem 3 lat bezwględnego pozbawienia wolności i zakazem 10 lat pełnienia funkcji publicznych...ułaskawionego w nieznany dotąd sposób....do tego rozwodem, nepotyzmem i alkoholem w tle.. oraz dorabianą legendą państwowca pro bono... żenujące i smutne
  • ~Zks
    (2019-08-12 11:03)
    To tylko możliwe w kartoflandii, że facet skazany wyrokiem do odsiadki i bezprawnie wbrew konstytucji ulaskawiony przez tzw prezydenta - sprawuje tak ważną funkcję w rządzie. No ale sqteren ma to w d. byle kradli i dawali ochłapy pinset. Teraz się zacznie polowanie na opozycję, do wyborów można będzie stawiać byle zarzuty wyssane z palca a po wyborach niech się sądy martwią.
  • ~Bingo
    (2019-08-12 11:05)
    kamiński pił tak że całował się z suka Tekila. poza tym ma wyrok za przekroczenie uprawnień. parszywe kadry ma ten PiS.
  • ~dt
    (2019-08-12 11:15)
    Brawi !!! i gratulacje Panie Mariuszu
  • ~dt
    (2019-08-12 11:45)
    O nasz Cesarz jaro to się pos-r-ał ze złości -gacie do prania , w Polsce będzie jak w Syrii
  • ~lisowy
    (2019-08-12 11:46)
    PIS popiera około 11% Polaków ---kończycie się Jarosławie
  • ~sic.
    (2019-08-12 12:28)
    Na jego przkladzie widac jak PiS klamie , mataczy, nie syanuje prawa, prawo jest dobre jeyeli sest dobre dla politzkow PiSu inaczej nie...
  • ~gorszy sort
    (2019-08-12 12:46)
    W moim kraju, w Polsce mawia się ZŁE TO ZIELE, KTÓRE SZYBKO WZRASTA.
  • ~jeden z suwerenów
    (2019-08-12 12:49)
    Czy suweren ma możliwośc odwołania decyzji uniewinnienia ? Jeżeli tak to wrócimy ?
  • ~NOR
    (2019-08-12 12:54)
    Lo matko znowu wycie i mieszanie w glowach ludu . M Kaminski potrzebuje wladzy bo ma wrogow w PIS hehe , ja cie nie mogem hehe
  • ~g
    (2019-08-12 13:07)
    Tylko ten wygląd, taki obco rasowy dla Polaków. Taki kibucowy raczej!
  • ~WYborca PiS-u
    (2019-08-12 13:55)
    Szefem MSW powinien zostać Kuchciński!!!
  • ~Slazak
    (2019-08-12 14:20)
    Wasz naczelnik robi w gacie, chyba jednak rostrzygnie ulica
  • ~zenek 111
    (2019-08-12 14:29)
    niech nie obawiają się ci, którzy mają czyste ręce i nic na sumieniu :)
  • ~emik
    (2019-08-12 14:34)
    Obce media,jezeli juz piszecie to chociaz nauczcie sie poprawnie pisac po polsku ((sic.)
  • ~Marian z B
    (2019-08-12 14:53)
    Moralność PIS ! Skazany wyrokiem - winę potwierdza prezydent ułaskawiając go - zostaje ministrem. OTO przykład gdzie PIS ma szacunek do PRAWA. PIS TO ZŁO !
  • ~zin
    (2019-08-12 14:57)
    opiekunowie psow policyjnych trzymajcie swe psy na uwiezi to ten czlowiek lubi sie calowac z psami i co najgorsze moze je zarazic wscieklizna pisowska