Barbara i Bogdan Zdrojewscy wystartują do Senatu z list Koalicji Obywatelskiej

| Aktualizacja:

Barbara Zdrojewska z okręgu północnego Wrocławia, a Bogdan Zdrojewski z tzw. obwarzanka wystartują w wyborach do Senatu jako kandydaci Koalicji Obywatelskiej. Kandydatką w drugim wrocławskim okręgu będzie poseł Alicja Chybicka.

wróć do artykułu
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-08-15 18:18)
    ostro idą te popłuczyny, wzięli przykład z biedronia i jego mężą(hahahahahahahahahaha) zawsze któreś dostanie się do senatu i kasiorka jest
  • ~DOBRE KORYTO
    (2019-08-15 18:51)
    no jak oni lgną onuce do koryta zapomniał jeszcze o swoich dzieciach i szwagrach , a może wróci do gwizdania na dworcu we Wrocławiu to co umie najbardziej , byłeś w tej mafii ,pytam gdzie podziało się 260 miliardów zł , wszak uczestniczyłeś w zorganizowanej badzie
  • ~szczuropies Tuska
    (2019-08-15 16:57)
    Barbara Zdrojewski, Bogdan Zdrojewski, a gdzie są ich pieski ? Te też wystartują ?
  • ~89uiojkl,
    (2019-08-15 17:49)
    Co a durnota...........Zalozmy, ze malzenstwo wejdzie jako para do senatu na podstawie waznych wyborow. I co potem? Potem sprowadzi babcie jako kucharke, tesciowa na sprzataczke i tak dalej? Ktos sie nad tym zastanowil?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~janusz emigracja
    (2019-08-15 17:14)
    oby ich wroclaw zostawil we wroclawiu. pazernosc.
  • ~PO-KO do de
    (2019-08-15 19:05)
    Litości Przecież to wrocławscy szKODnicy!
  • ~moje zdanie
    (2019-08-15 19:13)
    Zdrojewski to obslizly pucyfal. Nigdy nie glosowal bym na niego bo jemu w glowie tylko wlasna kariera a nie dobro panstwa. Bez szemrania przyjal by lapowe gdyby mu to zaproponowano.
  • ~nauczycielka
    (2019-08-15 19:20)
    juz tak zle z kasa u Zdrojewskich, ale jak 2 startuje to sie jedno dostanie, wroclawianie myslcie to nie bol, nie chce ich , chce zmiany pokoleniowej, zaden senat oprocz powielenia co stare, dotad nic nie wprowadzil................
  • ~natan
    (2019-08-15 20:31)
    Patologia. Nie mają jeszcze jakichś dzieci, kuzynów, czy tam kogoś żeby wystartowali. Czemu nie...
  • ~Alina
    (2019-08-15 20:15)
    Te kandydatury to wstyd dla Wrocławia ,ale jeszcze większy wstyd bedzie jak lemingi z Wrocławia ich wybiorą
  • ~E meryt
    (2019-08-16 06:28)
    36 x2 kont się marzy. Co za standardy - całe rodziny. ? Na PiSie suchej nitki by nie zostawili . JesCze syna weźcie, działał skutecznie oczywiście Jezeli jest wolny.
  • ~Dudus
    (2019-08-15 19:54)
    Sliczni oboje szczegolnie zonka
  • ~tur
    (2019-08-15 18:46)
    Nareszcie mam na kogo głosować z zaufania i przekonania.
  • ~filip44
    (2019-08-15 22:16)
    A czytałem że mają jeszcze dwoje dzieci to czemu ich też nie wystawili przecież u POmylonych są takie standardy hulaj dusza a od innych wymagają przyzwoitości
  • ~gargamel
    (2019-08-15 20:33)
    Co za poświęcenie dla Narodu Polskiego, że na służbę państwową raczą oboje iść. Godne pochwały małżeństwo
  • ~koryciarze
    (2019-08-16 12:05)
    Wyjątkowo oślizła parka.
  • ~prawdziwie wolna bandycka
    (2019-08-15 20:27)
    durny suweren psioczy ale zamiast wykopać całe zdradzieckie solidarne towarzystwo stawia krzyżyki w czasie wyborów i znów jęczy a potem znów wybiera tych samych i ponownie jojczy . a bandziory z każdej pensji z podatku sprzedanego im narodu dostaje oprócz kasy z zysków miliardy dotacji.
  • ~syk
    (2019-10-13 12:01)
    Pamiętam jak B. Zdrojewski walczył o nasze miasto w czasie powodzi...swój chłopak:)
  • ~utylizator styropianu
    (2019-08-16 07:20)
    Uwolstwo łeb podnosi jak Hydra.
  • ~y
    (2019-08-16 11:34)
    Kasa! Tylko kasa! Brakuje jeszcze członków rodziny!!! WYBORCY - DAJCIE IM POPALIĆ!!!