Prezes PSL: Coś władza chce ukryć, żeby wygrać wybory. Strach jest ich największym napędem dzisiaj [WIDEO]

| Aktualizacja:

Przerwa w posiedzeniu Sejmu i jego kontynuacja po wyborach jest bezzasadna i rodzi pytania; niech rządzący powiedzą, czy zaraz po wyborach chcą dokonać jakichś zmian, o których teraz nie chcą mówić, bo mogłoby to wpłynąć na ich wynik wyborczy - stwierdził w środę szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

wróć do artykułu
  • ~Lokis
    (2019-09-11 23:28)
    Kosiniak z Kamyszem i Kukiz-masakra. Ten twór powinien przestać istnieć.
  • ~alik
    (2019-09-11 19:36)
    a gdzie wasz prorok Wałęsa senior ,obiecał każdemu po 100mln,jedyne trafne proroctwo to że puści was w skarpetach
  • ~volterssens
    (2019-09-11 19:24)
    Jesli ktos ma sie bac to wy postubecy, bo druga kadencja to bedzie wasz koniec.
  • ~krzys
    (2019-09-11 19:23)
    walnij sete na rowie już po żniwach
  • ~poklö,.
    (2019-09-11 18:19)
    "Prezes PSL: Coś władza chce ukryć, żeby wygrać wybory. Strach jest ich największym napędem dzisiaj" - tlumy ida za PiS, a on swoje, jak Dyzio Marzyciel...........Panie K-K, arbuzy juz nie sa w modzie........Czas przysluchac sie nowej plycie, bo Pana partia sie wylozy...a szkoda by bylo rozmamlanych pseudo-rolnikow........
  • ~Sosenka
    (2019-09-11 18:08)
    III wojna światowa zacznie się od wojny domowej w Polsce.
  • ~Wybory za miesiac a niektorzy juz pekaja
    (2019-09-11 17:24)
    No i co Budnki ,Schetyny ,Kidawy ,Kosiniaki czy Kukizy ,wiecie jak sie oszukuje i boicie sie ,ze Kaczynski moze was nasladowac ,Oj TOTALNI wy juz trzesiecie galotami /Budka w krawacie i w gatkach udziela wywiadu / chociarz jeszcze miesiac do wyborow . Jaki przestraszony jest Kosiniak a Kukiz to ledwo lapie powietrze ,Szykujcie sie na przegrana i bedziecie mogli zwalic na Kaczynskiego ,ze to on spowodowal wasza porazke. Jeden Kaczynski powoduje ,ze wszyscy macie mokro w majtkach ,,,nawet te redaktorzyny od Michnika czy Lisa , Niesamowite !!!
  • ~z.
    (2019-09-11 17:17)
    Gumofilcu, gdybyście nie okradli ludzi z OFE, nie podnieśli VAT-u, nie podnieśli wieku emerytalnego, to dzisiaj nie robiłbyś z siebie kretyna...
  • ~goj
    (2019-09-11 17:02)
    kosiniak mus sie bac bedo kraty i szubienica dla POwlaka za ruski gaz
  • ~Byczek Fernando
    (2019-09-11 16:39)
    Po wyborach likwidacja KRUS i włączenie rolników do systemu zusowskiego na normalnych zasadach. Brawo PiS - NARESZCIE!!! Nie dziwota że PSL w panice!
  • ~Waldemar podlasie
    (2019-09-11 16:29)
    Kiedy poleje się krew wszyscy w końcu oprzytomniejecie. Polacy wiedzą jak walczyć o wolność.
  • ~krystek
    (2019-09-11 16:27)
    wyja ze juz nie beda mogli robic donosy bo ta calaopozycja to jest pomylka oni nie zdali egzaminu nie potrafili normalnie obradowac tylko wyli jak zglodniale hieny to nie jest jarmark tylko izba w ktorej trzeba posiadac godnosc i sensownie wypowiadac sie pamietacie ja nowosmieszni rzadali przerwy co obrady to mozna teraz podnosic larum o co im chodziaby rozglos poszedl bo argumentow brak
  • ~misiek
    (2019-09-11 16:12)
    Moim zdaniem po wyborach bez względu na to kto wygra , to nowi ludzie w nim zasiądą bo po to są wybory. I stary Sejm powinien mieć "pozamiatane"
  • ~Zdenek
    (2019-09-11 16:04)
    Pan KaKa we mgle....
  • ~Stachoo
    (2019-09-11 15:59)
    Kamysz gdyby miał odrobine wstydu przeprosilby Naród za koalicje z SLD i PO umowę stulecia zakupu gazu z Rosji .Teraz to możesz pan bajki dla dzieci pisać .
  • ~zojka
    (2019-09-11 15:57)
    Biernacki ze wstydu zamknął oczy. Poznałam jego mościa
  • ~PO-KO do de
    (2019-09-11 15:41)
    Kłamyszu nie nadajesz się do polityki, lepiej żebyś leczył, a jeszcze lepiej żebyś leczył się. Z paranoi!
  • ~ZAGWÓZDKAdlaOpozycji
    (2019-09-11 15:33)
    Super ZAGWÓZDKA dia BEZNADZIEJNEJ OPOZYCJI ! Znając inteligencję Kaczyńskiego , będzie to coś w stylu " sztandar opozycji wyprowadzić z Polski "
  • ~pola