Pegasus w Polsce potwierdzony? Siemoniak: W każdym demokratycznym kraju po takiej informacji powinien upaść rząd

| Aktualizacja:

Czy poseł PiS Tomasz Rzymkowski właśnie ujawnił w rozmowie z dziennik.pl, że polskie służby specjalne dysponują systemem Pegasus?

wróć do artykułu
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-09-12 12:22)
    panie siemoniak a o co kaman ? przecież waszego rządu już nie ma to jak moglibyście się podać do dymisji ?
  • ~Pol Pot
    (2019-09-12 11:50)
    A co na to POwiada klan Brejzów z Inowrocławia ?
  • ~matemax
    (2019-09-12 11:47)
    Chłopek roztropek Siemoniak chce znowu być ministrem obrony narodowej z psychiatrą Klichem jako wiceministrem.
  • ~porto
    (2019-09-12 11:46)
    Dobrze że nasi maja taki system, który chroni normalnych obywateli przez szemranymi!!
  • ~bertsi
    (2019-09-12 12:22)
    Nazwanie przez Tomasza Siemoniaka rządu Izraela niedemokratycznym jest przejawem antysemityzmu.
  • ~Slazak
    (2019-09-12 11:52)
    narod nie kumaty to i nic poza pinsetplus nie zrozumie
  • ~121 sort
    (2019-09-12 12:28)
    Czytam te wszystkie wypowiedzi bagatelizujace te sprawe. Hm........... czy ten narod jest naprawde tak gupi? :( Smutne to!!!!!!!!!!!!
  • ~fred
    (2019-09-12 12:14)
    Panie pośle Rzymkowski, narobił Pan sobie wielkiej biedy. W jaki sposób wszedł Pan w posiadanie tych wszystkich niejawnych informacji (stanowiących, z pewnością, tajemnicę państwową), jakie pojawiły się w Pańskiej wypowiedzi? Nawet jeśli, dysponent informacji ujawnił je Panu, omijając prawo, to nie znaczy, że Pan może je powielać dalej! Tak mówi ustawa o OIN i przepisy wykonawcze. Teraz powinna się tym zająć ABW. Oj........
  • ~89iokl,.
    (2019-09-12 11:50)
    Siemioniaka wystawili z podrzuceniem info mediom, a kto te infos pozyskal? Pewnie spec od telekomunikacji i radiowki- kierwinski? Bo jakos o nim strasznie cicho. Ani w komisji wyborczej, ani zamiast schetyny.......dziala w "ukryciu"?
  • ~kwapi
    (2019-09-12 12:32)
    Jestem za, władza się zmienia terroryści nie, jeżeli inwigilują opozycje staną przed sądem nie będą ryzykować.Władza nie jest wieczna.
  • ~kasia
    (2019-09-12 13:38)
    P.Siemoniak Pana marzenia są nie do spełnienia , wykąp się w Wiśle.
  • ~antyPiterek
    (2019-09-12 13:32)
    PO addajcie wytransferowany VAT i kacyze, to porozmawaimy o Pegasusie
  • ~Genitaliuszzz
    (2019-09-12 13:24)
    Chciałbys zeby upadł wtedy znowu moglibyscie krasc
  • ~13X 2019
    (2019-09-12 14:34)
    TYLKO PIS
  • ~koneser
    (2019-09-12 14:17)
    Jednak w pisowskim rządzie coś takiego to normalność. Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny.
  • ~hahahaha
    (2019-09-12 12:23)
    siemoniak lecz nogi bo o rozum to za pużno ,.,.,
  • ~Mietek
    (2019-09-12 14:19)
    Jesli takie systemy maja sluzby niemieckie , czy tez w innych panstwach zachodnich , to moga inwigilowac obywateli Polskich , bezprawnie , ale ob. siemionak milczy na ten temat , ha ? Jakos tamne rzady nie poddaly sie do dymisji i sa w pelni demokratyczne i nikt nie stawia ich przed trybunalem , czy tam moga wiecej ? Za PelO inwigilowano 2 mln obywateli rocznie , jesli dobrze pamietam ?
  • ~Lelek
    (2019-09-12 14:48)
    Der Dziennik roztrąbia niepotwierdzone, watpliwe wiadomośći i udaje,że wstawiając znak zapytania nie popełnia przestępstwa. Lepper też tylko pytał i to z trybuny Sejmu RP a więc wydawałoby się ,że powinien mieć zagwarantowana wolność wypowiedzi i oczywiście łże demokracja jak wówczas W RP była posłużyła się swoimi sądami i posła leppera skazano.Dlaczego więc nie mozna by skażać der Dziennika albo faktu za nieustanne fejki i judzenie przeciwko rzadowi bez zadnej podstawy i dowodu? Jestem za tym ,żeby takie "dziennikarstwo" był penalizowane.
  • ~remington-steel
    (2019-09-12 15:56)
    Osób podejrzanych o najcięższe przestępstwa? Na przykład o inny niż pisowski punkt widzenia?
  • ~Rendżer
    (2019-09-12 14:22)
    Siemieniuk to flanca po armii czerwonej tak to nazwisko mówi że powiązane jest z kacapami,on może co najwyżej zostać zastępcą babki klozetowej na centralnym , ale i tam może nakraść ,bo ta opcja mafijna targowicka okradła cały naród i dalej donosi, uważajcie wyborcy