Kierwiński: Jeśli mowa o nagraniach, to czas na ruch Ziobry ws. taśm Kaczyńskiego

| Aktualizacja:

Jeżeli rozmawiamy o taśmach, to czekam na reakcję prokuratury w sprawie taśm prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego; liczę, że jeszcze przed wyborami szef MS Zbigniew Ziobro zajmie się tą sprawą - powiedział Marcin Kierwiński (PO-KO) pytany o nagrania rozmów posła Sławomira Neumanna.

wróć do artykułu
  • ~zero
    (2019-10-10 07:54)
    jak bys tak trzasl portkami jak zero tobys tez nic nie robil tylko mu nie przebaczaj
  • ~Lechu Bono Bolesław
    (2019-10-08 20:58)
    Kierwa, jakby było coś na tzw. taśmach Kaczyńskiego, to media was wspierające, czyli praktycznie 90% istniejących w Polsce, grzały by temat 24h na dobę. A, że to był kapiszon konia Rafała, hop hop hop, to nawet niebieskie kółko odpuściło temat. Natomiast taśmy Sławomira N. są tak bardzo niewygodne, że te same media nabrały wody w gęby, bo tak mocno wam sprzyjają, że wiedzą, iż to wasz gwóźdź do trumny, na finiszu kampanii wyborczej, więc nie mogą wam tego zrobić, i też nic nic o tym nie piszą. No, ale gdyby te słowa padły z ust kogokolwiek z PiSu, to te obiektywne inaczej media piały by z oburzeniem, do wszystkich świętych w Brukseli by szły donosy, w każdym języku świata, nawet gwizdanym. Odpuść chłopie, bo jesteś śmieszny jak cała ta wasza poukładana z wszystkimi szkodnikami 3 RP partyjka, która idzie na dno historii.
  • ~9ioklö,.
    (2019-10-07 11:18)
    Popatrzcie na te zacisniete zeby, miny.........Niby walcza, a walcza nie dla siebie..........Dla rajchu?
  • ~cała prawda całą dobę...
    (2019-10-07 10:23)
    I wczoraj i dzisiaj od rana słychać w pisowskich mediach o nagraniach Neumana sprzed dwóch lat, ale jakoś ani słowa o nagraniach obecnego ministra rolnictwa z ubiegłego tygodnia o tragicznym stanie wypłat dla rolników... Nie wspomnę już o pokojach na godziny (sprzed miesiąca), czy wieżach Kaczyńskiego (sprzed ponad pół roku)... Gdyby nie niezależne media, to mieli byśmy tylko takie informacje...
  • ~pytekzgdańska
    (2019-10-07 09:29)
    a gdzie wypowiedzi TW Bolka z wczorajszej konwencji POKO ? Dlaczego der dziennik pomija ten temat , gdzie płatny kapuś SB TW Bolek , nazwał Kornela Morawieckiego w dzień po pogrzebie "zdrajcą !!!
  • ~Major
    (2019-10-07 09:27)
    pis trolle juz na posterunku, a. kuchcinski nadal tyrka 14 latke?
  • ~cosanostraPO
    (2019-10-07 09:24)
    PO = Cosa Nostra , zmowa milczenia wśród bandziorów z PO ! Taśmy Neumanna doskonale to pokazują !
  • ~prawnikjacek
    (2019-10-07 09:23)
    co niezgodnego z prawem zrobił PJK ? , to że chciał na swojej działce wystawić dwa wieżowce > , co w tym jest niezgodnego z prawem ?
  • ~knurzPO
    (2019-10-07 09:21)
    Knurwiński to gdzie są taśmy Birgfelnera kiedy ponoć przekazuje 50 tyś. zł w "kopercie" ? ach nie ma bo akurat wtedy "nie nagrywał" ? Wszystko nagrywał ale tego akurat nie !!!! Kto uwierzy w takie bzdury !!!!
  • ~Jan Kowski
    (2019-10-07 09:16)
    A może by tak prokuratura zajęła się tym , jak budowaliście lotnisko w Modlinie , Kierwiński?
  • ~JMK
    (2019-10-07 09:12)
    Panie Kierwiński zapomniał pan o taśmach Bieruta,Gomółki,Cyrankiewicza,Moczara,Jaruzelskiego,Geremka,Mazowieckiego,
  • ~Kara
    (2019-10-07 09:10)
    Kierwiński! Ty posłuchaj lepiej swojej idolki Klaudii: Weźmi se blaszke i j.... się w czaszke!

Może zainteresować Cię też: