Kaczyński: Na wsi zniknęło kupowanie "na zeszyt" i to jest załatwienie poważnego problemu społecznego

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapewnił w poniedziałek, że Polska jest przygotowana na ewentualny kryzys ekonomiczny. Dzięki naszej polityce antycyklicznej, prorozwojowej skutki kryzysu będą albo w ogóle wyeliminowane, albo w każdym razie bardzo niewielkie - powiedział.

wróć do artykułu
  • ~H ARY
    (2019-10-07 21:04)
    no i to jest super panie JAROSŁAWIE tak DALEJ
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-10-07 21:10)
    A rząd informuje o wzroście skrajnego ubóstwa.
  • ~Kulawy deweloper
    (2019-10-07 21:19)
    Bełkot (definicja): facet, który nigdy (uczciwie) nie pracował, nie ma konta w banku i nie wie czym jest karta kredytowa - wykłada PIS-matołkom o makroekonomii acyklicznej.
  • ~autokrata wladzy latwo nie odda
    (2019-10-07 21:34)
    Znam juz wyniki wyborow. Wygra PIS a jesli nie, to wybory beda niewazne i bedzie powtorka. Tak zrobil Erdogan w Turcji i u nas bedzie tak samo
  • ~krasnal wyklęty
    (2019-10-07 21:37)
    oczywiście ma na myśli wieś o nazwie warszawa
  • ~Istny raj
    (2019-10-07 21:47)
    O, to widzę, że i emerytom się dobrze żyje. I samotnym rodzicom, i wdowom, wdowcom, rozwodnikom. Istny raj. Muszę zapytać w moim sklepiku, czy mają jeszcze zeszyt na kredyt.
  • ~solidarna sprawiedliwość
    (2019-10-07 21:48)
    pewnie jak robotnik ze swojej pensji zrzuca się na milion dotacji na rolniczego kułaka to nie tylko kułak nie kupuje na zeszyt ale jak to przy okazji discopolo pokazano buduje sobie własne browary i kąpie się w piwie ( ciekawe czy po kąpieli nalewa to butelek i sprzedaje) . To co ma z tego robotnik ? CH... D.. KUPĘ I TAK DALEJ
  • ~Jaro
    (2019-10-07 21:51)
    Facet który w ostatnich 15 latach raz był w sklepie, ględzi o kupowaniu na zeszyt. Ja pamiętam te zeszyty, ale rządził wtedy Gomółka. Za Gierka już znikły. Ten facet was urządzi, oj urządzi, ale najpierw swoich. A jak urządzi swoich, to zeszyty dla reszty wrócą. Czy ktoś zna jakiegoś samotnego kombatanta z kamienicą w Krakowie lub Warszawie?
  • ~sd2017
    (2019-10-07 23:16)
    Ciekawe kiedy on był na wsi, a czy już w ogóle, czy kiedykolwiek kupował coś w wiejskim sklepie ? Pamiętam 12 lat temu, D. Tusk załatwił go bardzo prostymi pytaniami, kiedy zapytał się, czy wie po ile są jajka, albo ile kosztuje kg ziemniaków. kaczyński nie wiedział nic. To kosmita.
  • ~loizard
    (2019-10-07 23:58)
    Zniknęło kupowanie -na zeszyt bo już dawno jest zakaz dawania w sklepach na zeszyt pod groźba kary-ale i tak sobie ludzie radzą.Zeszyty to przeżytek-teraz są smartfony i inne gadżety .Ale ciemny lud to kupi jak widać po sondażach nawet gdyby im Kaczyński powiedział -że w końcu załatwił im ten ubłagany deszcz.Wydaje mi się że nasz kraj jest skazany na to co będzie w drugiej kadencji PiS.Niektórym sodówa odbiła i to chyba nie z tej biedy -teraz muszą znowu mieć "lepiej" -przyjdzie z dołu ciała do góry może kiedyś.
  • ~bert2407
    (2019-10-08 00:13)
    ********* stary dziadu oderwany od rzeczywistości!!!
  • ~Onn
    (2019-10-08 06:33)
    Za ty, pajacu , uprawiasz ekonomie kraju " na zeszyt" . Teraz sie gdzie indziej zapisuje, dlugi robi. Tak , czy inaczej , oszukujesz obywateli, teraz dajesz, a oni potem beda placic , z nawiazka!
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-10-08 06:37)
    Niech nam rzadzi Wszechmogacy Jaroslaw WIELKI PIERWSZY wieki cale, wieki cale, kurduplontko , cialem male , duchem male , wieki cale , wieki cale! Amen
  • ~Liddka
    (2019-10-08 07:20)
    Tak dobrze na polskiej wsi, ze ludzie wyjezdzaja na Zachod, zeby tam pracowac, jak moja brazowa, i pieniadze wysylaja rodzinie, czesto doroslym dzieciom. Charowacza granica na dorosly dzieci? Dobra zmiana? Moj dorosly syn zrabia dobrze , sam na siebie . No , ale my nie zyjemy w Polsce. W innych krajach jest normalnie, czyli tak, ze dzieci, kiedy sa dorosle, opuszczaja dom rodzinny, sa samodzielne i sami na siebie zarabiaja!
  • ~Wspomnienia.
    (2019-10-08 07:22)
    Niestety,ale ma zupełną rację.Sam byłem świadkiem 10 - lat temu i widziałem na własne oczy jak chłop kupił dwa bochenki chleba na kredyt. A właściciel sklepu pokazywał zeszyt kredytowy, tam było sporo zapisane. A właściciel sklepu mówił że chciał by mieć takich klientów jak ja, bo sporo kupiłem za gotówkę.
  • ~Albin z Ursusa
    (2019-10-08 07:30)
    Wielki Mąż Stanu formatu światowego, inni zazdroszczą nam takiego polityka.
  • ~O jeziu kolciaśty
    (2019-10-08 07:59)
    Nie ma kupowania na zeszyt bo markety wykończyły małe sklepy. W markecie na zeszyt nie kupisz.
  • ~Wrra
    (2019-10-08 11:18)
    Na zeszyt to biorą ludzie z miast. Bieda az piszczy. Wiocha jest bogata .Dlatego mobilizacja ludzi miast jest konieczna
  • ~98uiojklm,
    (2019-10-08 12:45)
    "...to jest załatwienie poważnego problemu społecznego" - to jest zalatwienie jednego problemu. Bo najwiekszym, co najmniej w swietokrzyskiem, jest ziemia lezaca odlogiem. Chlopa nie stac na ciagnik, a PGR-ow, gdzie taki moglby sobie wynajac, juz nie ma. Rzad powinien znalezc inne rozwiazanie, wtedy ziemia nie lezalaby odlogiem, co krzyczy o pomste do nieba.
  • ~neker
    (2019-10-08 18:31)
    Święta prawda. Temu rządowi udało się zwalczyć ogromną część ubóstwa i to bardzo wielkie osiągnięcie.

Może zainteresować Cię też: