Komisja europarlamentu pisze do KE i Ziobry. Chodzi o polskich sędziów i osoby LGBT

Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych Parlamentu Europejskiego (LIBE) wysłała listy do KE i fińskiej prezydencji w sprawie sytuacji w polskim sądownictwie oraz do polskich władz ws. społeczności LGBT - podały źródła w PE.

wróć do artykułu
  • ~karnista
    (2019-10-12 13:59)
    Gdyby LGBT tak prowokowalo na Zachodzie jak w Polsce, to na Zachodzie okazywanie preferencji seksualnych byloby karalne.
  • ~98uiokl,.
    (2019-10-10 09:00)
    "komisja wolności obywatelskich " . a to organ koinstytucyjny czy samozwanczy......?
  • ~miecio 34
    (2019-10-10 08:39)
    maja racje ci panowie na PRAWORZADNOS polski i sadu jest program PANSTWO W PANSTWIE I SADARZE ODNOSNIE SADOWNICTWA W NIEJAKIEJ POLSCE
  • ~Sek
    (2019-10-10 00:15)
    I znowu się zaczyna
  • ~bert2407
    (2019-10-09 22:38)
    Taka praworządność w Polsce że minister prowadzi burdel i prokuratura sie do tej pory nie zainteresowała tym faktem.Wieksza praworządność jest już na Bialorusi.Mniej niż zero!!!!
  • ~JA:
    (2019-10-09 22:27)
    Jezeli, to co sie dzieje na tych paradach w Polsce Szanowna komisja nazywa niebezpiecznymi atakami, to ja sie pytam, jak nazwac to, co sie dzieje we Francji. A dzisiaj w Niemczech juz strzelaja na ulicach, jak w czasie wojny. To ktore kraje przestrzegaja praworzadnisci? Hiszpanie zwracaja sie do Finow, zeby ci sprawdzili Polski Rzad. Moge tylko powiedziec, ze mysmy przezyli tyle zaborow, okupacji i bylismy kolonia rosyjska do niedawna, ze nam nikt juz nie bedzie grozil. A najlepiej niech sie szanowna komisja zajmie sprzataniem we wlasnym domu, bo balagan tam straszny.
  • ~ad21
    (2019-10-09 21:18)
    Niech komisja poczyta ostatni sondaż CBOS / jest w dzienniku/. Demokracja - pojęcie do sprawdzenia .Taka jest w Polsce wola większości.
  • ~gość
    (2019-10-09 21:14)
    A wolność obywatelska we Francji ich nie interesuje?????!!!!

Może zainteresować Cię też: