Afery w PiS? Kaczyński przypomina rządy PO-PSL i dodaje: To są rzeczy nieporównywalne

| Aktualizacja:

Mówiąc o aferach warto zestawić okres obecnych rządów i czasów sprawowania władzy przez koalicję PO-PSL - powiedział w wywiadzie dla "Super Expressu" prezes PiS Jarosław Kaczyński.  Premier Mateusz Morawiecki jest najlepszym i najbardziej naturalnym kandydatem na stanowisko nowego szefa rządu – ocenił.

wróć do artykułu
  • ~PZPR=PO
    (2019-10-11 18:52)
    Prawda jest taka, że nie warto głosować na ludzi którzy swoich wyborców nazywają głupimi i wprost mówią że robią rzeczy tylko dla członków partii.
  • ~gort
    (2019-10-11 18:44)
    Morawiecki przynajmniej nie lata do Peru za pieniądze podatników na narty!
  • ~okham
    (2019-10-11 18:37)
    Muszę przyznać, że PiS ma rację. Afery PO były dużo gorsze i to przez nich była dziura VAT!
  • ~rozenkrartz
    (2019-10-11 18:31)
    Wolę PiS które aferzystów prędzej czy później karze aferzystów. No i ich afery to pikuś przy tych PO.
  • ~Lerum
    (2019-10-11 18:25)
    100% prawdy. PiS swoich afer nie zamiata pod dywan!
  • ~Wisła
    (2019-10-11 17:37)
    CHORY człowiek to jest
  • ~Adert
    (2019-10-11 16:01)
    Kain Kaczyński dorobił się 140 mln zł. które miały być przeznaczone na słynne dwie wieże, zaś Morawiecki na przekręcie zakupionej ziemi dorobił się 70 mln zł. Ponadto Morawiecki zawinął suty bonus od właściciela banku, którego był prezesem za wciskanie frankowego kitu klientom, oraz za przedpłacone karty płatnicze, z których skwapliwie korzystali terroryści m.in. biorący udział w zamachu w Paryżu. Na frankowiczach Morawiecki dorobił się 2,5 mln zł., zaś ile za karty płatnicze, trudno określić, gdyż na ten temat wszyscy w banku milczą, bo bank Morawieckiego również obsługiwał lewe konta mafii rosyjskiej i tajnych służb dla ominięcia restrykcji wprowadzonych przez państwa zachodnie. Ot i takich mamy uczciwych, rzetelnych i wiarygodnych, można by powiedzieć właścicieli Polski, bo niestety, wszyscy radośnie przyjmują 500+, i inne plus, plus, tracąc orientację co się tak naprawdę dzieje w kraju. Oby nie było za późno, bo polacy niestety lubią brać, ale już cokolwiek dla kraju zrobić, z tym już jest gorzej. A piSS tak głośno trąbi o patriotyźmie, ale to chyba jest piSSpatriotyzm i zasada kraść ile wlezie i bić bliźniego swego aż koszula spadnie z niego. PO ma swoje za pazurkami, ale wielu ludzi wybiera mniejsze zło i nie chce walczyć z piSSmafią, bo to naprawdę jest mafia.
  • ~rychu
    (2019-10-11 15:33)
    Jarek, poniewaz nie umie sie poslugiwac jezykiem Polskim, przez pomylke powiedzial prawde !!!!!!!!!!!!!!!!!!! "To są rzeczy nieporównywalne" !!!!!!! ma racje, nie ma zadnej plaszczyzny, na ktorej mozna by porownac rzady jego sekty z rzadami PO-PSL !!!!!!!!!! takiego szamba, takiego posmiewiska z Polski, takiego zniszczenia opieki zdrowotnej. opieki emerytalnej i szkolnictwa, takiego zniszczenia autorytetu polskiej armii nie dokonal nikt w historii Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Mietek
    (2019-10-11 14:29)
    Bravo Panie Kaczynski , Alleluja i do przodu !!!
  • ~zulus
    (2019-10-11 14:23)
    Wyjątkowo bezczelna wypowiedź , wyjątkowo bezczelnego kłamcy....Niszczy naród , niszczy przedsiębiorczość a na dodatek śmie dyskutować o modelu Rodziny....Boże ty widzisz i nie grzmisz ??????
  • ~Albin z Ursusa
    (2019-10-11 14:14)
    Wielki Mąż Stanu i to formatu światowego.
  • ~zespoł Lecha Janerki
    (2019-10-11 13:59)
    Ostatni oddech kaczuchy
  • ~Liczyrzepa
    (2019-10-11 13:59)
    Afery liczmy złtówkami PO-PSL 450mld/ 250vat+ 150 ofe+50 sprzedaż majątku/PIS- BRAK wiadomości chyba to co rozdali narodowi.
  • ~pamiętliwy
    (2019-10-11 13:47)
    Ten Arcy łgarz sam powiedział że nikt go nie przekona że CZARNE jest czarne a Białe jest Białe.
  • ~Jaro
    (2019-10-11 13:44)
    Dziś w GW przypominają afery pisie z 4 lat. Można sobie pobrać i poczytać. Aż się wierzyć nie chce ile tego było-jest. I z czym Prezes chce to porównać, ... z nie wpisanym zegarkiem?
  • ~Luciferrek
    (2019-10-11 12:55)
    Kaczynski: my ( pluralis majestates, bo wiadomo, ze on ma na mysli tylko siebie ) swieci, wy do d i a b l a !
  • ~wjw
    (2019-10-11 12:55)
    Oczywiście afery PO to pikuś w porównaniu z rozmiarami mafii w PiS. Przy propagandzie tej partii propaganda III Rzeszy to zwykła amatorszczyzna.
  • ~Lisaj
    (2019-10-11 12:42)
    Pan prezes w swej mądrości jak zwykle ma rację!!! No bo jak porównywać ośmiorniczki do słynnych srebrnych wież? niemożliwe!!!
  • ~August
    (2019-10-11 12:35)
    Za rządów PiS mamy działaczy PiSowskich z burdelach(afera podkarpacka) lub zarabiających na bardelach(Banaś).Mamy działaczy dojących Spółki Skarbu Państwa . Więc w czym jesteście lepsi od PO? Dziękuję hipokryto Kaczyński za taką Polskę i mam nadzieję że kiedyś takich kłamców jak Ty wypie... na śmietnik historii. Precz z dojną zmianą!!!
  • ~Adert Feliks
    (2019-10-11 12:22)
    Sama podkomisja smoleńska (pracuje w niej pięciu ludzi Macierewicza) kosztuje 12 mln zł. Na gadżety i promocję MON wyda w tym roku 4 mln zł, kupi m.in. kalendarze i długopisy, 500 plakietek okolicznościowych z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego, 100 medali pamiątkowych, 400 ryngrafów z godłem Polski. W dalszym ciągu, po cichu finansuje się "komisję smoleńską", wszak strach Kaczyńskiego przed Macierewiczem jest przeogromny, zwłaszcza, że Macierewicz ma nagrania ze spotkań Kaczyńskiego z porucznikiem Piotrem w salach przesłuchań WSW. A te mogłyby bardzo Kaczyńskiemu zaszkodzić.

Może zainteresować Cię też: