Tusk: Aby zatrzymać rząd PiS w robieniu szkód, trzeba mieć siłę prezydenckiego weta

| Aktualizacja:

Nie można zmarnować ludzkich nadziei związanych z wynikiem opozycji w wyborach do Senatu - powiedział w rozmowie z TVN24 i Polsat News w Brukseli szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Odniósł się także do przyszłorocznych wyborów prezydenckich i ewentualnej swojej kandydaturze.

wróć do artykułu
  • ~Donald
    (2019-10-22 20:56)
    Więcej szkody od niego nikt nie jest wstanie zrobic
  • ~Nina 45
    (2019-10-21 17:54)
    Wyjatkowo ohydny typ z tego tfuska
  • ~adi
    (2019-10-20 12:40)
    Panie Tusk , jesteś najwiekszą szkodą dla Polski, czekamy na trybunał stanu
  • ~Lus
    (2019-10-17 15:21)
    Panie Tusk pan już narobił szkód w POLSCE i dla POLSKI WYSTARCZY JEST pan wyjątkowo szkodliy.
  • ~Wąż
    (2019-10-17 12:22)
    Przez takich, jak Tusk, wygrywają tacy jak Duda. Kompletne zera !
  • ~Wahr
    (2019-10-17 12:18)
    Politycy nigdy nie wiedzą, kiedy już czas na emeryturę. To chore dążenie do władzy w jakiejkolwiek formie jest nagminne. Przykład Helmuta Kohla. Ustąpił by w odpowiednim momencie to był by bohaterem w Niemczech. Ale jego chorobliwa żądza władzy doprowadziła do tego, że został nazwanym zdrajcą. Panie Tusk, niech Pan da sobie spokój !
  • ~kretacze
    (2019-10-17 10:05)
    do wszystkich TUSKOWCOW niech wraca ten GORU I JEGO LUDZIE NAPRAWDE SIE PSYSLUZYLI polsce SPRZEDALI Z NASZA DOPLATA WSZYSTKO ZOSTALY JESZCZE LASY GORY MORZE RZEKI I JAKIS MAJATEK WROC I DOKONCZ DALEJ MAZYMY O WIEKSZYCH HASIOKACH I PUSC NAS W SKARPETKA I20 GROSZY NA GODZINE I MAMY STANDAR EUROPY
  • ~ela
    (2019-10-17 08:35)
    Szanowny p .Tusk, robienie szkód było za waszych rządów,jak mawiał wasz klasyk państwo pod waszymi rządami było teoretyczne,h..,d... i kamieni kupa,prawda?
  • ~politolog...
    (2019-10-17 08:12)
    Lewactwo ujada
  • ~artymon
    (2019-10-17 08:09)
    Tusk, to jak się zachowuje, to taki drobny cwaniaczek dla średniorozgarniętych. Taki co to tutaj na kogoś doniesie, tam kogoś pod.p.i.e.r.d.o.li, temu cos obieca, tamtemu poschlebia, a wszystkich i tak zrobi w c.h.oo.j.a, bo liczy się ON. Załosny typek
  • ~vizygoci
    (2019-10-17 05:40)
    na niemieckim portalu program dla tuska CELA +
  • ~Mietek
    (2019-10-16 23:30)
    Odezwal sie najwiekszy du,p,ek w histori Polski rudy ryc .
  • ~xyz
    (2019-10-16 23:22)
    Do "króla" Europy: You can fool ALL of the people some of the time, you can fool SOME of the people ALL of the time, but you CANNOT fool ALL of the people ALL of the time.
  • ~Gniewko
    (2019-10-16 22:03)
    Szkopski pudelku, bądź wreszcie szczery, ty byś wolał mieć siłę weta gubernatora generalnej guberni.
  • ~oldi
    (2019-10-16 21:53)
    a miał szansę siedzieć cicho
  • ~Zdzichu.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,..,
    (2019-10-16 21:51)
    Oskar wyjedź z Polski do swojego Peru i kieruj Murz,,ynami za dolara dziennie , bo ty się tylko do tego nadajesz.
  • ~Anonim.
    (2019-10-16 21:45)
    libero-lewacy, komunisci, zieloni, zboczency -wszyscy razem przeciwko Polakom za niemieckie pieniadze.
  • ~Kołodziej
    (2019-10-16 21:41)
    Donek, jak można zaszkodzić kamieni kupie? No jak? Można jednak z kamieni kupy wybudować nasz dom. To ci przeszkadza?
  • ~Kazek............,,,,
    (2019-10-16 21:23)
    Oskar na.. k.. radł się i próbuje udawać wodza. Nie będzie co kra..ść jak wszystko rozdadzą.
  • ~Kogut
    (2019-10-16 21:11)
    Panie Tusk..skończyły się bez powrotnie czasy manipulowanie społeczeństwem.byc może pan żeś nie zauważył ale frekwencja była największa od 30 lat..zresztą masz pan w Polsce dużo za uszami...