Prof. Legutko o Tusku: Pupil Merkel, nie ma poglądów, jego słabość obnażył brexit

| Aktualizacja:

Donald Tusk jest człowiekiem, który w zasadzie nie ma poglądów, na stanowisku szefa RE brakowało mu pewnego przesłania, planu; jego słabość obnażył brexit - ocenia w rozmowie z PAP szef grupy EKR prof. Ryszard Legutko (PiS).

wróć do artykułu
  • ~jarek
    (2019-12-02 10:56)
    Lekutko ściga się z Jakim? Kolejne 2 kryształy.
  • ~Johny
    (2019-12-02 10:54)
    pisowski przygłup powiedział co wiedział.!!!!
  • ~włóczykij
    (2019-12-02 09:39)
    5 tys. grzywny i przeprosiny. Tyle europosła PiS kosztowały słowa "smarkacze" i "szczeniacka zadyma" skierowane do wrocławskich licealistów. No, to są poglądy!
  • ~Utylizowac
    (2019-12-02 08:21)
    jestes zgnilizna a pan tusk byl pan tusk buty mu mozesz czyscis pacholku pisowski
  • ~Pupilek
    (2019-12-02 07:19)
    Tak , tak pupilkom sie zazdrosci, zwlaszcza te b e k ar t y pupilkom zazdroszcza!
  • ~eko
    (2019-12-02 01:16)
    Upadły mężczyzna, to gorzej niż upadła kobieta. A upadły profesor to już totalne dno.
  • ~Bastard
    (2019-12-01 20:31)
    Panie jakiś tam ! Nie wiedziałem ze Tusk podjął decyzje za Brytyjczyków w sprawie Brexitu ! Jak interesował się sprawami polski to go niszczyliście ze nie ma prawa bo ma być neutralny jako szef UE ! Avteraz mówicie ze nie agitował wystarczająco Brytyjczyków żeby zostali w UE ! Czy ty człowieku masz wogole mózg ???
  • ~wstyd-1
    (2019-12-01 17:45)
    Obrzydliwa wypowiedź. Hańba dla polskiej uczelni, której profesorem został pan Legutko.
  • ~rty
    (2019-12-01 12:25)
    Jedno pytanie panie profesorze gdzie pan mieszka w Polsce czy w Niemczech.bo Donald Tusk w Polsce a pan gdzie ?. i gdzie wykłada na jakim Uniwersytecie
  • ~joe max joe
    (2019-11-30 19:55)
    ciagle syszalem o kozie legutkowej czten gosc jest od tej samej kobiety
  • ~facet z sukcesem zyciowym
    (2019-11-30 14:50)
    Jego pogladem na swiat jest wlasne ego i ambicja. Uznal ,ze polityka spelni jego zapotrzebowanie (i nie pomylil sie )
  • ~jws
    (2019-11-30 14:21)
    Dajcie mu spokój,on budzi litość. Z czego by,,żył gdyby go Kaczyński nie wepchnął do UE?
  • ~jarociński
    (2019-11-30 14:11)
    Legutko to pasta do butów Kaczyńskiego.
  • ~Wars i Sawa
    (2019-11-30 14:06)
    Legutko to papuga kataryniarza ze Starego Rynku. Wyciąga zawsze z pudełka tą samą kartkę chwalącą Pis i potępiającą UNIĘ EUROPEJSKĄ .ŻAŁOSNY BRUDASEK ,
  • ~Manfred S.
    (2019-11-30 13:40)
    Pupilkiem pani Merkel jest pan Kaczyński bo tylko on potajemnie się z nią w Berlinie spotykał trzy lata temu głupio mu było że to niemiecka prasa ujawniła. Pani Merkel telefonuje prawie raz na tydzień z dyktatorami jak Putin, Erdogan a także z Trumpen i Li Keqiang i wie jak się z nimi rozmawia. Z Orbanem, Tuskiem, Morawieckim a nawet Kaczyńskim musi rozmawiać bo należę do unii ale żaden z nich nie jest jej pupilkiem choć niektórzy politycy z Polski o tym marzą.
  • ~to ja
    (2019-11-30 11:44)
    Ten pajac legutko to jest dureń do n-tej potęgi !!!!!!
  • ~Polka
    (2019-11-30 10:45)
    Becia na pewno poradziłaby sobie lepiej.
  • ~dobekmg
    (2019-11-30 08:51)
    Kto zna Tuska a kto tego łysego dziada?
  • ~xyz
    (2019-11-30 07:18)
    BIEDNY FRUSTRAT PAN L.
  • ~CjC
    (2019-11-30 00:58)
    to polski wstyd, ze tytul prof mozna dzisiaj w Polsce napisac przed Legutko czy Pawlowicz… Powoli nadzchodza czasy zmian… mysle, ze nie za dlugo da sie to w Polsce zorganizowac LEPIEJ...