Prof. Legutko o Tusku: Pupil Merkel, nie ma poglądów, jego słabość obnażył brexit

| Aktualizacja:

Donald Tusk jest człowiekiem, który w zasadzie nie ma poglądów, na stanowisku szefa RE brakowało mu pewnego przesłania, planu; jego słabość obnażył brexit - ocenia w rozmowie z PAP szef grupy EKR prof. Ryszard Legutko (PiS).

wróć do artykułu
  • ~w
    (2019-11-29 12:18)
    Legutko to nie ty a Tusk jest poważanym politykiem w UE. Byłeś, jesteś i nadal będziesz marnym politykiem.
  • ~maniek
    (2019-11-29 12:12)
    Legutko natomiast ma poglądy, z tym, że inteligentnemu człowiekowi wstyd byłoby się do nich przyznać
  • ~Karmen
    (2019-11-29 12:16)
    Kolejny profesor na miarę i wielkość prof. piotrowicza i prof. jakiego no i oczywiście profesorek beatek europejskich kempowatych.
  • ~raz sierpem raz młotem bolszewicką hołotę
    (2019-11-29 12:36)
    Pan Tusk ma numery telefonów do najważniejszych ludzi na świecie, i na odwrót. Panu Legutce celowo pomijam tytuł prof. by nie obrażać tego tytuu, wystarczy jeden - do żoliborskiego satrapy!
  • ~jednoroczniak marek
    (2019-11-29 12:41)
    Z tz. profesorem Legutko trudno polemizować, bo kompletnie niczego w polityce nie osiągnął, a jego jedyną "zasługą" jest znajomość z braćmi Kaczyńskimi. Dobrze pamiętam, jak uznał, że z młodzieżą się nie prowadzi dyskusji bo jest dla niego zbyt głupia. Ideałem wychowania młodych ludzi wedle"psorka" jest jak sądzę metoda rózeczkowa jak w starych uczelniach angielskich. I znowu "ilość głupich profesorów jest procentowo taka sama jak ilość głupich studentów".
  • ~xxxx
    (2019-11-29 12:59)
    Legutko i wszystko jasne ; jeszcze jeden frustrat, któremu nie wyszło. Zawiść aż z niego kipi.
  • ~cz
    (2019-11-29 12:43)
    Niby profesor a taki ....i
  • ~Andzia
    (2019-11-29 12:42)
    Ta pani legatka to jest bardzo ohydna. Ten wyskupany niechlujny zarost starczy. obrzydliwosc. Lagatko doprowadzi się do porządku. Już macie jednego brudasa z lupiezem i włosami w nosie.
  • ~benia
    (2019-11-29 13:34)
    panie Legutko!!! pan jest zwyklym ,miernym poslem, co pan osiagnal????? tylko krytyka Tuska,wstyd!!!!!!!!!
  • ~gośćiii
    (2019-11-29 12:06)
    Tusk w zasadzie nie ma poglądów .200 procent racji!
  • ~rychu
    (2019-11-29 14:31)
    Legutko, wierny i posluszny pies lancuchowy Jareczka, KLAMIE !!!!!!!!!!!!!!!! Donald Tusk za swoja postawe i przywodztwo w negocjacjach brexit byl i jest bardzo chwalony przez wszystkie sily polityczne w UE !!!!!!!!! nie, nie pomylilem sie - sekata Jareczka nie jest zadna sila w UE !!!!!!! Beatki, Mazurek i Rysiaczek, to posmiewisko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Ciocia Dewocia
    (2019-11-29 14:20)
    Źalosny kapec, ten Legutko!
  • ~Onn
    (2019-11-29 14:05)
    Legutko , twoja slabosc obnazasz sam ! Nie wstyd ci?
  • ~Bingo
    (2019-11-29 13:34)
    Fanatycy zawsze uważaja że normalni ludzie nie maja pogladów. Legutko jest właśnie takim oszołomem.
  • ~Boby
    (2019-11-29 13:12)
    Może Pan Legutko widziałby na tym stanowisku swojego kolegę podporę intelektualną PISu Pana Czarneckiego?
  • ~Norymberdzki
    (2019-11-29 13:54)
    Pewnie zazdrości, że nie jest pupilem jakiegokolwiek polityka. Stąd ta frustracja i małostkowość.
  • ~Norymberdzki
    (2019-11-29 13:41)
    W PIS-ie jest tylko jeden człowiek z wyraźnymi poglądami- Jarosław Kaczyński. Reszta to są potakiewicze, niezależnie czy są ministrami, europosłami, senatorami, posłami czy zwykłymi działaczami.
  • ~Jozefina22
    (2019-11-29 13:19)
    Legutko a co pan ma do powiedzenia.Bez przekazu z Nowogrodzkiej nawet nie śmiesz oddychać.PAN TUSK W ŚWIECIE JEST POWAŻANY,Z WASZEJ BANDY NIKT NIE MOŻE SIĘ Z NIM RÓWNAĆ
  • ~ Hanys
    (2019-11-29 12:06)
    skąd POchodzi Ryży ?.. mój sąsiad mówi że od małpy !
  • ~Kacap Leśny
    (2019-11-29 13:17)
    Tak wygląda modelowy ydyota.....