Reklama
Reklama
Reklama

W pełnym słońcu i garniturze. Jarosław Gowin upału się nie boi

Jarosław Gowin w Sopocie na molo
Jarosław Gowin w Sopocie na molo / Agencja Gazeta / fot. ukasz Głowala Agencja Gazeta
Kandydatowi na szefa PO pogoda nie straszna. W najgorętszy dzień tego lata przekonywał na molo w Sopocie, że zwycięstwo w najbliższych wyborach parlamentarnych i wygrana Platformy Obywatelskiej zależy od programu tej partii.
Reklama
Reklama
Tematy:
wybory partyjne po Jaroslaw Gowin
Reklama

Komentarze (49)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • wesoły
  2013-07-30 07:23
  Ale palant!
  0
  zgłoś
 • libe
  2013-07-30 04:30
  ***** czlowiek bez wstydu. Platfus z Teflonu.

  Kategoryczny sprzeciw demonstruje... WSTRZYMANIEM SIE OD GLOSU.

  co za szmaciarz.
  0
  zgłoś
 • ewak
  2013-07-29 18:11
  Żałosny, chodzi i skarży się jak małe dziecko. Na dodatek zdrajca.
  0
  zgłoś
 • o. Onufry
  2013-07-29 21:21
  w koncu tyle lat w habicie i sutannie- kleryk gowin odpornym jest
  0
  zgłoś
 • martad
  2013-07-29 21:42
  Pomysl tak jak by amerykanski ,tylko ze ci amerykanscy to ubieraja sie stosownie do klimatu i pogody.Pan Gowin jak przystalo na prawdziwego polaka idzie do kosciola mimo uplu w garniturze czyli w pelnej gali..
  0
  zgłoś
 • PolacyNicSięNieStało!
  2013-07-29 22:20
  JAK TUSK OSOBIŚCIE SPAPRAŁ SPRAWĘ PAKIETU KLIMATYCZNEGO

  Czerwiec 2012. Sejm głosami koalicji PO - PSL, wspieranej przez Ruch Palikota, odrzucił wniosek PiS o zarządzenie ogólnopolskiego referendum w sprawie renegocjacji pakietu klimatyczno-energetycznego

  Za przyjęciem wniosku w sprawie przeprowadzenia referendum głosowało 148 posłów (PiS i SP), 264 było przeciwnych (PO, PSL, RP i część SLD), a 17 wstrzymało się od głosu (SLD).

  Prezydent Kaczyński rzeczywiście wcześniej wyraził zgodę na przyjęcie pakietu, ALE NA INNYCH WARUNKACH. Rokiem bazowym, od którego miało się liczyć obniżenie emisji CO2, był wtedy rok 1988. Od tego czasu Polska obniżyła emisję CO2 o ponad 30 procent. A więc z nadmiarem spełniła warunki, które były stawiane. W grudniu 2008 r. TUSK NIE ZAWETOWAŁ ZMIANY POLEGAJĄCEJ NA PRZYJĘCIU INNEGO ROKU BAZOWEGO: ROKU 2005, A WIĘC ROKU, PO KTÓRYM MUSIELIBYŚMY DOKONYWAĆ KOLEJNEJ OBNIŻKI CO2. I NA TYM BŁĄD POLEGA.

  To właśnie brak weta Tuska w 2008 r. ściągnie na Polskę podwyżki cen energii. Według posłów opozycji obecna narracja rządu wskazująca na sukces w sprawie pakietu świadczy o tym, że premier nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, co wynika z podpisanego zobowiązania.

  POLSKA, PRZYJMUJĄC ZAPISY ZMIENIAJĄCE DUCHA KONWENCJI KLIMATYCZNEJ I PROTOKOŁU Z KIOTO, POMIJAJĄCE OSIĄGNIĘCIA POLSKI W ZAKRESIE REDUKCJI EMISJI GAZÓW CIEPLARNIANYCH, NARAŻA SIĘ NA DRASTYCZNY WZROST CEN ENERGII. To zaś może doprowadzić do zapaści gospodarczej kraju, blokady rodzimych zasobów energetycznych i uzależniać Polskę od obcych technologii i obcych źródeł energii.

  Stąd też opozycja domagała się renegocjacji pakietu klimatyczno-energetycznego przyjętego przez rząd PO - PSL. W ocenie PiS, nowy pakiet należy zbudować na bazie i w duchu ustaleń z Kioto. PiS sprawę chciało rozstrzygnąć w referendum, w którym obywatele mieli odpowiedzieć, czy zgodnie z wynegocjowanym przez rząd PO - PSL pakietem klimatyczno-energetycznym są "za podziemnym składowaniem dwutlenku węgla, przy kosztach dochodzących do 100 euro za tonę, co musi skutkować wzrostem cen energii i może blokować nasze rodzime zasoby energetyczne jak węgiel kamienny, węgiel brunatny, gaz łupkowy i unikatowe zasoby geotermalne, uzależniając równocześnie Polskę od obcych technologii i obcych źródeł energii".

  Obywatele pytani byliby też o to, czy zgadzają się na to, by "wbrew ratyfikowanej przez Polskę Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu (UNFCCC) i ratyfikowanemu protokołowi z Kioto do Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu nie wykorzystywać polskich Lasów Państwowych do pochłaniania dwutlenku węgla, co eliminuje polskie szanse na obniżenie cen energii, obniża rangę gospodarczą polskich Lasów Państwowych, stymuluje bezrobocie w terenach przemysłowych oraz wiejskich i jest sprzeczne z ochroną bioróżnorodności".
  0
  zgłoś
 • osa
  2013-07-29 22:27
  Ta dziwka musiała wsiąść komunię.
  0
  zgłoś
 • st.ryj fu.jar ( podsmoleński )
  2013-07-29 22:34
  Następny fu.JAR ( podsmoleński w stylu ) w opozycji do władzy ? całkiem pasuje tymi gajerkami do grobowych strojów pisiorków. Niby człowiek - a kameleon. U rasowych pisiorków taki strój w kurorcie to jest wynik braku kobiety w domu, ale czy tutaj też ? Być może kobieta wolała zostać w Krakowie, co się będzie w upale telepać między ciemnym ludem, z czego spora ilość to asystenci posła na rozdrożu...
  Jak to jest możliwe prowadzić logicznie kampanię w PO, odwracając się plecami do tej partii ??? Panie Jarku... Fu.Jarku... Odlot ?
  0
  zgłoś
 • MANNEKEN PIS to juz leje gdzie popadnie
  2013-07-29 22:47
  RE~PolacyNicSięNieStało!2013-07-29 22:20
  PISzesz, bo kazali i nie czytając, gdzie PISzesz ? Jakie to pięknie PISSpartyjne - gratulacje za ciężką pracę dla PISparty, chociaż rozum na wakacjach.
  Czy inne artykuły też oPISiałeś swoim pisem ?
  0
  zgłoś
 • STAN
  2013-07-29 22:54
  BRAWO PANIE POSLE . TAK TRZYMAĆ TO JEDEN Z NAJUCZCIWSZYCH POSŁOW PLATFORMY .JESTEM ZA PANEM
  0
  zgłoś
 • motek
  2013-07-30 03:27
  Ma za krótkie spodnie (fotka 3), no i ludzi tam mało...
  0
  zgłoś
 • PO ZŁODZIEJE,PO ZŁODZIEJE,PO ZŁODZIEJE
  2013-07-30 05:41
  Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem. DLATEGO ANTYPOLSKIEJ,ŻYDOWSKO-PEOWSKIEJ CHOŁOCIE NIGDY WIECEJ NIE ZAUFAJ POLAKU DROGI.!!!
  0
  zgłoś
 • głodny
  2013-07-30 08:21
  Jarek - tylko w Tobie ostatnia nadzieja na normalkość w tym zasmarkanym Tuskobantu!!!
  0
  zgłoś
 • ewita
  2013-07-30 06:45
  On się ośmiesza i nie zdaje sobie z tego sprawy. Biedny człowieczek!
  0
  zgłoś
 • front anty PO Legionowo
  2013-07-30 08:02
  Gowin chyba się zatracił. Porównam to patologii. Małżeństwo, facet jest bity przez żonę, mówi o tym, wszyscy o tym wiedzą a na koniec wychwala ją i mówi że kocha, choć czasem dostaje i może wylecieć z mieszkania. Tak oto Gowin namawia Polaków do patologii jaką jest Platforma Obywatelska.
  0
  zgłoś
 • wolę Gowina chociażby że przystojny
  2013-07-30 08:11
  Ni widziałem żeby Tusk jeżdżąc po Polsce i,, otwierając,, otwarte inwestycje biegał przed kamerami w krótkich spodenkach.Panowie piszcie prawdę o wszystkich kandydatach do przywództwa w PO.Gołym okiem widać że ,,jeżdżicie ,,po Gowinie bez krempacji.
  0
  zgłoś
 • sokular
  2013-07-30 08:26
  To przypomina akcję wyznania Jechowych,współczuję.To będzie zupełnie nieskuteczne.
  0
  zgłoś
 • sokular
  2013-07-30 08:26
  To przypomina akcję wyznania Jechowych,współczuję.To będzie zupełnie nieskuteczne.
  0
  zgłoś
 • bezpartyjna
  2013-07-30 08:39
  Wszystko jest OK tylko przy tej temperaturze garnitur powinien być jasny, a na głowie kapelusz. Pozdrawiam Pana Gowina.
  0
  zgłoś
 • lola
  2013-07-30 09:14
  on jest Tuskiem sprzed 5 czy 15 lat, bo zapomniałam, jak to mówił?
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama