Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Wszyscy jesteśmy słoikami. Największym prezydent Komorowski". GALERIA

7 października 2013, 12:49
Na tym prof. Nałęcz jednak nie poprzestał. - "Największym słoikiem w Kancelarii Prezydenta jest prezydent Komorowski. Większość mieszkańców Warszawy to słoiki - przekonywał także. Prezydent Komorowski urodził się w Obornikach Śląskich koło Wrocławia
Na tym prof. Nałęcz jednak nie poprzestał. - "Największym słoikiem w Kancelarii Prezydenta jest prezydent Komorowski. Większość mieszkańców Warszawy to słoiki - przekonywał także. Prezydent Komorowski urodził się w Obornikach Śląskich koło Wrocławia / AP / Mary Altaffer
"Największym słoikiem w Kancelarii Prezydenta jest prezydent Komorowski. Większość mieszkańców Warszawy to słoiki. Ja też jestem słoikiem" - przyznał w RMF FM prezydencki minister prof. Tomasz Nałęcz. Kto jeszcze może być określany tym mianem?
Reklama
Reklama
Tematy:
facebook wpis Hofman nałęcz Klimczak słoik palikot Olejniczak Nowak komorowski tusk
Reklama

Komentarze (80)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • masa
  2014-06-10 09:59
  Dla przypomnienia to Warszawa najbardziej wycyckała Górny Śląsk bogaciła się na czarnym złocie a nam pozostał brud i smród walące się domy a teraz pokazała nam wielką dupę.
  0
  zgłoś
 • Sybirak
  2013-10-19 18:01
  Wy warsiawskie gnoiki. Jak treba było Warszawę odbudowywać, to słopików kochaliście, a dziś na nich psioczycie.
  0
  zgłoś
 • Walenty
  2013-10-11 06:37
  Dobrze ze warszawiacy mają dla siebie ulgi w opłatach na terenie miasta.Wszystkie miasta w Polsce wprowadzą opłaty za wjazd warszawiaka do swojego miasta i będzie sprawiedliwie.
  0
  zgłoś
 • bal k o t y l i o n ó w PO-d Żyrandolem
  2013-10-09 11:51
  oj szykuje sie pomalutku powolutku gniew POLSKIEGO sp[połeczeństywa oj bedzie krucho z ży dokomunistyczna h o ł o t ą ! !
  0
  zgłoś
 • Głupi głupszy najgłupszy
  2013-10-08 17:37
  Niestety jest to proces postepujący i nie moza przyżec poprawy.
  Jaki prezydent tacy doradcy.
  0
  zgłoś
 • AmberTusk
  2013-10-08 09:37
  PROTESTUJĘ !

  To, że nam się nie udało z Zieloną Wyspą -- przepraszam -- To, że nam się z niczym nie udało jest wyłącznie winą partii Jarosława Kaczyńskiego!

  Udowodnili to już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, nie mówiąc już o naszych dziennikarzach z TOK fm oraz Polskiego Radia. Także Gazety Wyborczej, polskiego Newsweeka itd.

  To samo dotyczy afery hazardowej, stoczniowej, smoleńskiej, szpitalnej, autostradowej, stadionowej, receptowej, szkolnej, emeryturowej, TV cyfrowej, informatyzacyjnej, afery inwigilacji internetowej (ACTA), afery niewykorzystanych funduszy europejskich, afery wstrzymanych dopłat europejskich, afery obciętych dotacji dla polskiego rolnictwa, afery obciętej refundacji składki europejskiej, afery kolejowej, afery śmieciowej, afery sześciolatków, afery pakietu klimatycznego, afery korupcji kolesiowskiej w spółkach skarbu państwa, afery OFE oraz afery dziury budżetowej (itd. itd.)

  Zawsze nasi dziennikarze dzielnie stoją na straży prawdy oraz na straży ustroju.

  Winę za całe zło w naszej ukochanej ojczyźnie ponosi PiS, który -- chcąc założyć IV Rzeczpospolitą -- dąży do zburzenia dotychczasowego porządku ustanowionego przez gen. Kiszczaka oraz innych ludzi honoru.

  PS. Na mój piłkarski rozum mamy najlepszych rozgrzanych sędziów na świecie.

  PS. Na mój piłkarski rozum wszystkie kobiety powinne pracować jak najdłużej, np. do 67 roku życia.

  PS. Na mój piłkarski rozum Polska powinna solidarnie z Niemcami płacić najwyższe stawki za emisję CO2. Zamiast elektrowni węglowych powinniśmy mieć niemieckie wiatraki i francuskie elektrownie jądrowe. Stać nas przecież na to, żeby pomóc naszym zachodnim sąsiadom!

  PS. Na mój piłkarski rozum szefem NiKu PO-winien być ktoś bardzo bezstronny, np. ktoś z naszej partii.

  PS. To nieprawda, że w Polsce są loże masońskie, mafie lub inne tajne stowarzyszenia!

  Jak już powiedziałem, to wszystko udowodnili już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, TOK fm i Polskiego Radia.

  POLACY, NIC SIĘ NIE STAŁO !!!
  0
  zgłoś
 • PO PROSTU PARANOJA.
  2013-10-08 08:52
  PO PROSTU PARANOJA.
  0
  zgłoś
 • maryska
  2013-10-08 08:10
  P. Nalecz Niemiales kiedys rozumu i godnosci nalezac do PZPRu a teraz robusz sie guprzym jakim nie jestes.WSTYD
  0
  zgłoś
 • marek
  2013-10-08 08:00
  Zło na świecie osiągnęło skalę nienotowaną od dni Noego czwartek, 1 sierpnia 2013, godz. 15.00 Moja wielce umiłowana córko, jakże Ja tęsknię za tym, aby was wszystkich, Moich drogich wyznawców, objąć i zabrać do Mojego Schronienia, gdzie panuje pokój i bezpieczeństwo. Jakże Ja pragnę, aby móc was przygarnąć i ukryć przed złem, które jest planowane przeciwko wszystkim Chrześcijanom. Zło na świecie osiągnęło skalę nienotowaną od dni Noego i jest ona jak niewidzialna sieć, która spowija Ziemię. Jest ona tak śmiercionośna, że tylko bardzo nieliczni naprawdę pojmują, o jaki poziom wyrafinowania tu się rozchodzi. Ale, ostrzegam was, kiedy ten plan — którego szczegóły zostaną odsłonięte przed światem przez tych, którzy twierdzą, że reprezentują Moje Kościoły na ziemi — zostanie wam przedstawiony, to od was będzie się oczekiwać, że go zaakceptujecie. Następnie będzie się od was wymagać, abyście go przełknęli, i co do tego nie będziecie mieć żadnego wyboru. To, o co zostaniecie poproszeni — poza tymi wszystkimi knowaniami — to będzie wyparcie się Mnie, Jezusa Chrystusa. Ostrzegam świat: Gdy próbuje on pozbyć się Mojej Boskości — wy i wszyscy ci, którzy są zaangażowani w ten diabelski spisek, zostaniecie oznaczeni jako wrogowie Boga. Kiedy stajecie po stronie bluźnierczych praw, jesteście winni grzechu przeciwko Bogu. Będę nadal was ostrzegał, abyście otworzyli oczy na Prawdę, ale Ja nie mogę was zmusić, abyście pozostali Mi wierni. Nie mogę was zmusić, abyście Mnie kochali. Wasza wolna wola należy do was, ale jeżeli zawrócicie i poprosicie Mnie, abym wami pokierował, to Ja otworzę wasze oczy na Prawdę. A gdy Prawdę zaakceptujecie — wtedy was ocalę. Moi biedni wyznawcy, wiedzcie, że kiedy świat zwróci się przeciwko Bogu, to Wszechpotężna Moc Mojego Ojca wkroczy i zniszczy Jego wrogów jeden po drugim. Wasz Jezus
  0
  zgłoś
 • prof. Krasnodebski
  2013-10-08 06:13
  pan Nalecz to madry czlowiek, profesor , i niech ta niedouczona cholota z Podkarpacia najpierw sie edukuje a potem dyskutuje. Ok ?
  0
  zgłoś
 • wyborca
  2013-10-07 23:18
  PO - perfidne typy z pod ciemnej gwiazdy Dawida.Wiecznie nam ubliżają,bezustannie dzielą naród /mohery,słoiki/ by ich szlak trafił.
  0
  zgłoś
 • to syjonistyczny lichwiarz i zaplecze RUSKICH
  2013-10-07 21:27
  "profasor" H a r t m a n n
  0
  zgłoś
 • Iza.55
  2013-10-07 20:27
  Niedługo Warszawiakom, żeby ich odróżnić każą nosić naszywki na rękawach z literką "W" jak za okupacji - głupota
  0
  zgłoś
 • parasolka
  2013-10-07 19:50
  Panie profesorku Nałęcz, pan jest naprawdę idiotą!
  0
  zgłoś
 • sp
  2013-10-07 19:18
  Warszawa zarabia na przyjezdnych. Kto uważa inaczej jest w błędzie. Należałoby wprowadzić zasadę płacenia podatków w kraju, to wystarczy.
  0
  zgłoś
 • -
  2013-10-07 19:06
  Nałęcz to czerwony pająk zamarynowany w słoiku zwanym Pałać Rezydencki .
  0
  zgłoś
 • Zielone Wysypisko
  2013-10-07 18:52
  Degradacja Polski przez rządy PO

  Obecny obóz rządzący reprezentuje to, co historycznie nazwano "bagnem", tzn. skłonnością do "nicnierobienia" i folgowania wszelkim najgorszym instynktom. To jest swoiste "zapraszanie" społeczeństwa do degradacji, zarówno w sferze kulturalnej, obyczajowej, jak i politycznej. W tej ostatniej - choćby poprzez dehumanizację przeciwnika. Chodzi o doprowadzenie do tego, by traktować go jak "bydło" czy "watahę".

  To, co lewica (tzn. masoneria) chce przeprowadzić od dziesięcioleci, jest realizowane przez obecny rząd, który dąży, by całkowicie zmienić polskie rozumienie ludzkiej wolności (to znaczy, z indywidualnego prawa nadanego przez Boga Stwórcę) na socjalistyczne uprawnienie nadane przez Centralny Komitet Planowania -- by zastąpić polskie rozumienie wolności jako naturalnej władzy indywidualnej ludzkiej duszy pojęciem wolności traktowanym jako kolektywistyczny, socjalistyczny kontrakt, który powstał dzięki rewolucji francuskiej i jej rządom terroru.

  Filozofia Rousseau i rewolucja francuska, pod którą przygotowała grunt, są głównym źródłem "oświeconego socjalizmu" (liberalizmu) i wszystkich patologii, jakie spowodował on na Zachodzie na przestrzeni ostatnich kilku wieków.

  Lewica uwielbia rządy tłumu (stara się je promować) -- a także degenerację moralną, gdzie to tylko możliwe, dzięki czemu umacnia swą kontrolę nad główną władzą polityczną.

  PO stworzyła rząd skrajnie niekompetentny, marny, rekordowo nieudolny. To PO odpowiada m.in. za totalny chaos na polskich drogach, kolejach, bezprecedensowy w całym okresie III RP, a może nawet w całej powojennej historii Polski. Obecny obóz władzy to po prostu dyktatura półcelebrytów.

  Na doraźne potrzeby rozbudowanej do monstrualnych rozmiarów administracji rząd PO-PSL zabiera pieniądze odłożone dla przyszłych emerytów, co sprawi, że obecni 40-, 50-latkowie będą mieli nędzne świadczenia na starość albo wręcz żadne.

  Ekipa Tuska jest bardzo sprawna tylko w graniu na słabościach ludzkiego umysłu i charakteru za pomocą wyrafinowanych mechanizmów propagandy elektronicznej, przy zmonopolizowaniu jej środków. Przykładami tej zasłony nierzeczywistości są mity, takie jak: zielona wyspa, polityka miłości, sukcesy w budowaniu dróg i mostów, doskonałe stosunki z Rosją, rola Donalda Tuska jako "lidera Europy" itd., itp.

  W ludzką naturę wpisane są lenistwo i niecierpliwość. Dlatego gdy władza mówi ludziom: teraz możecie przejeść wszystko, spokojnie grillować, jesteśmy zieloną wyspą -- to ludzie zapadają w leniwą drzemkę. Problem zacznie się wtedy, gdy Polacy zbudzą się z niej i zobaczą, że nie byli na żadnej zielonej wyspie, węgielki na grill się skończyły, mięso też, a sąsiedzi wcale nie chcą nam ich dać za darmo.

  O wynikach wyborów decydują miliony ich uczestników, którzy podejmują decyzje, kierując się opinią "gwiazd", "autorytetów" wykreowanych przez media elektroniczne, głównie przez telewizję.

  Wyjątkowość polskiej sytuacji polega na tym, że mamy najbardziej zmonopolizowany rynek mediów elektronicznych i próbuje się przy ich pomocy zdelegalizować faktycznie jedyną rzeczywistą, patrzącą władzy na ręce, opozycję.

  Układ sił w mediach tworzy bezprecedensową sytuację całkowitej bezkarności obozu władzy. Polska jest zagrożona utrwaleniem monopolu władzy partii, która wydaje się konsekwentnie rozmijać z interesem politycznym wspólnoty polskiej i elementarnymi zasadami obywatelskiej wolności.

  Z przyzwolenia wschodnich i zachodnich "wielkich braci" umacnia się jednolita struktura władzy wsparta przez niemal wszystkie media elektroniczne.

  Utrzymywanie społeczeństwa w niechęci do polityki, w atmosferze rozczarowania i apatii jest liberalnej stronie bardzo na rękę. Elity przy wsparciu mediów celowo robią wojnę z opozycją, by zniechęcić ludzi do udziału w polityce i rozbudzić w nich negatywne emocje, które potem przekładają się na wynik wyborczy.

  Jerzy Urban w rozmowie z Piotrem Najsztubem we "Wproście" doszedł do wniosku, że Polskę należałoby... zamknąć. - Wyrastamy z tego narodowego państewka, które zawsze było nieudane - wyznaje Urban.

  Redaktor naczelny "NIE" cieszy się, że młodzi ludzie korzystają z procesów globalizacji, co osłabia Polskę pod znaku "dziadków radiomaryjno-pisowskich".
  0
  zgłoś
 • Oborniki Śl
  2013-10-07 18:26
  Brunek Wielki Słój z czereśńiami z Obory-nika
  0
  zgłoś
 • Oborniki Śl
  2013-10-07 18:26
  Brunek Wielki Słój z czereśńiami z Obory-nika
  0
  zgłoś
 • Oborniki Śl
  2013-10-07 18:26
  Brunek Wielki Słój z czereśńiami z Obory-nika
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama