Reklama
Reklama
Reklama

"Jedyna nadzieja w Szyszce". Leśnicy, myśliwi i zwolennicy Radia Maryja na wiecu poparcia dla ministra

22 listopada 2017, 16:46
W manifestacji pod hasłem "Jeszcze Polska nie zginęła - prawda i normalność" brali udział m.in. przedstawiciela Lasów Państwowych, a także politycy PiS. Przemawiający podczas manifestacji wyrażali poparcie dla działań resortu środowiska i jej szefa Jana Szyszko. Głównym punktem, był spór o sposób ochrony Puszczy Białowieskiej. - Nie robię nic innego, jak konsekwentnie realizuję to, do czego się zobowiązaliśmy podczas akcji wyborczej (w czasie wyborów parlamentarnych - PAP) - podkreślił Szyszko.
W manifestacji pod hasłem "Jeszcze Polska nie zginęła - prawda i normalność" brali udział m.in. przedstawiciela Lasów Państwowych, a także politycy PiS. Przemawiający podczas manifestacji wyrażali poparcie dla działań resortu środowiska i jej szefa Jana Szyszko. Głównym punktem, był spór o sposób ochrony Puszczy Białowieskiej. - Nie robię nic innego, jak konsekwentnie realizuję to, do czego się zobowiązaliśmy podczas akcji wyborczej (w czasie wyborów parlamentarnych - PAP) - podkreślił Szyszko. / PAP / Tomasz Gzell
W środę pod Sejmem kilkuset leśników, myśliwych, rolników i zwolenników Radia Maryja demonstrowało swoje poparcie dla polityki prowadzonej przez ministra Jana Szyszko. Przekonywali m.in., że Puszcza Białowieska nie obroni się bez pomocy człowieka.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama