Mają nową broń i nie zawahają się jej użyć. Amerykanie przeprowadzili test rakiety Minuteman III, na której umieścili atrapę głowicy nuklearnej! Straszą w ten sposób komunistyczny reżim Korei Północnej.
To nie przelewki! Amerykanie już nie grożą Phenianowi palcem, ale mówią wprost: jeśli będziecie się wychylać, użyjemy najmocniejszych
argumentów! Koreańczycy powinni zacząć sie bać. Rakieta przeleciała 6800 kilometrów i uderzyła w wyznaczony cel w wodzie niedaleko Wysp Marshalla! Może zatem bez problemu
trafić też w każdy punkt w Korei.
Jak widać USA na poważnie odbierają zagrożenie ze strony Phenianu, bo to nic innego jak prawdziwy wyścig zbrojeń! To reakcja na samowolę Koreańczyków, którzy w połowie czerwca wywołali zaniepokojenie całego świata. Nie zważając na niczyje apele, przeprowadzili testy siedmiu rakiet, na których są w stanie umieścić ładunki atomowe. Wszystkie pociski wpadły do morza w pobliżu wybrzeży Japonii.
Jak widać USA na poważnie odbierają zagrożenie ze strony Phenianu, bo to nic innego jak prawdziwy wyścig zbrojeń! To reakcja na samowolę Koreańczyków, którzy w połowie czerwca wywołali zaniepokojenie całego świata. Nie zważając na niczyje apele, przeprowadzili testy siedmiu rakiet, na których są w stanie umieścić ładunki atomowe. Wszystkie pociski wpadły do morza w pobliżu wybrzeży Japonii.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|