Milicja bije demonstrantów. Kliczko prosi świat o wprowadzenie sankcji

| Aktualizacja:

Witalij Kliczko, pięściarz i opozycjonista uważa, że jedynie sankcje mogą złamać Janukowycza. Dlatego też domaga się, by Zachód ukarał prezydenta Ukrainy. Prosi jednak o sankcje wymierzone tylko w Janukowycza i jego ludzi.

wróć do artykułu
  • ~pzpr
    (2013-11-30 18:50)
    panie Kliczko z cłym szacunkiem , ale wy ukraińcy nie pchajce się do unii. My was nie chcemy.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-30 12:28)
    Brawo Ukraina brawo Putin, lać nacjonalistycznych zadymiarzy i kiboli!
  • ~Pepesza
    (2013-11-30 12:29)
    Ja czekam kiedy ,nasi bokserzy obija ta glupia morde Kliczki,w zasadzie dwom.Druak nie czerwony a bialy burak.Co on moze powiedziec biednym ludziom ,kiedy sam dysponuje kasa za mordobicie i to duza.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-11-30 12:41)
    Za co mnie karacie spamem.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-11-30 12:54)
    Nie nawidze UE.Dokladnie tak samo jak komuny.Czy mi to wolno ,tak ja nie panski nie hetmanski jeno polski zolnierz podhalanski.Dziwne ,ze wiekszosc Brytyjczykow mysli podobnie o tym jak ja Konrad.Widze ,ze na forum musi obowiazywac zasada jednomyslnosci.Panowie pilka jest okragla a bramki sa dwie.Sowieci wymordowali z faszystami jedna generacje przedstawicieli madrej czesci naszego narodu.Nasi komunisci wykonczyli moje pokolenie ,emigracja ,wczesniejsze zgony.Dzisiejsze transformatory przetransformowaly dorobek naszych rodzicow i nasz w jakies konta.Niektorzy siedza w lozach teatru wielkiego w Brukseli i licza srebniki.Pisze prawde juz i tak mi na niczym nie zalezy.Malo tego mowi sie o demokracji jednoczesnie drutujac nam usta,nie mozna dotykac swietych krow ministerialnych,jednego wybranego narodu z tym ,ze juz biblijnie sprawy wygladaja innaczej.Wszyscy w Chrystusie sa rowni.Ups trzeba spamowac bo pojda do sadu.To w koncu kim my jestesmy ?.
  • ~POKLOSIE
    (2013-11-30 13:11)
    PANIE KLICZKO, SZATAN PANU ROZUM ODEBRAL.
  • ~KAMERNY
    (2013-11-30 13:14)
    PO CIOSACH ADAMKA KLICZKOWI PADLO NA LEB
  • ~wato
    (2013-11-30 14:01)
    trzeba przyznac ze wstepujac do Uni Ukraina straci na tym ale zyska to ze naprawde stanie wolnym nizaleznym panstwem No coz wolnosc kosztuje i ja uwazam ze warto ja poniesc.
  • ~onen
    (2013-11-30 14:31)
    W Europie dawno wojny nie było trzeba cos robić
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-11-30 14:48)
    Czekam na polskiego piesciarza ,ktory wybije Kliczkom glupote z glowy.Nas Polakow nie powinne interesowac te sprawy,w imieniu czego ?.Co chcecie zaiwaniac na Ukraincow,sami juz ledwo wyrabiacie.Rosja zakreci kurki a zima idzie.
  • ~Zgredek
    (2013-11-30 12:43)
    Kliczko to zdrajca Ukrainy. Chce zostać prezydentem Ukrainy i zachęca obce organizacje do szykanowania legalnych władz?
  • ~chmielnicki
    (2013-11-30 17:45)
    Klicko nie jest Ukrainec, on tego narodu co Lenin i Trocki, badajcie anatomie jego twarzy
  • ~kwach
    (2013-11-30 22:04)
    wypalowac idiote wtedy zmieni zdanie matol
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-11-30 23:01)
    STOP Faszyzmowi UE!!!

    UE szczegolnie mocno naciska mala Norwegie do przyjecia Faszyzmu(pardon, do przyjecia czlonkostwa UE), zeby moc dysponowac wielkim finansami, ktore posiada ten skandynawski kraj.
    UE potrzebuje te pieniadze, zeby finasowac swoje agresywne, imperialistyczne wojny prowadzone w interesie Kapitalu, moc przede wszystkim bombardowac niewinne dzieci i kobiety na calym swiecie.
    PS:
    Jezeli chodzi o Dr.Piache(Dr. Faust jak go nazywaja w BRD), to jest on zwyczajnym, dwu metrowym, lichwiarskim IMBECYLEM.
    Dr. Piacha zyjac 15 lat w BRD, wladal tak zalosnie jezykiem niemieckim, ze kazdy przecietnias po 8 miesiecznym kursie z Arbeitsamtu, byl 3X elokwentniejszy, niz ten Pacan.
    Poza tym do dnia dzisiejszego, nie nauczyl sie niemieckiego...:))

    STOP Faszyzmowi UE !!!
  • ~slowianin
    (2013-12-01 09:22)
    uprawianie boksu skutkuje negatywnie na mózg.Zreszto ma szansę.Niech zapłaci dwadzieścia miliardów rubli w celu wyrównania szkody powstałej przez działania Tymoszenko.Po drugie.Zmierza żeby Ukraina została rozkradziona tak jak Polska.Faceta trzeba leczyć.
  • ~Włodzimierz Sz
    (2013-12-01 10:40)
    Zali jeszcze nie urodził się taki bokser żeby wybić wszystki krietynizmy z jego głowy?

Może zainteresować Cię też: