Ataki terrorystyczne w Brukseli. Jest wielu zabitych i rannych. ISIS przyznaje się do zamachów [WIDEO]

Dwa wybuchy na lotnisku Zaventem w Brukseli. Według najnowszych informacji, policja otworzyła ogień do ludzi krzyczących po arabsku. Wtedy wybuchły dwie bomby. Później eksplodował ładunek w metrze. Liczba ofiar zamachów terrorystycznych w Brukseli wzrosła już do co najmniej 36. Wśród rannych jest też trzech Polaków.

wróć do artykułu
  • ~Wiesława
    (2016-03-22 16:19)
    Wstydzę się za tych Polaków ,którzy są tak uprzedzeni do obcokrajowców a dowiedzcie się ile naszych rodzin mieszka w różnych krajach uciekając przed różnymi zagrożeniami W każdym kraju są normalni ludzie i nie liczący się z ludzkim życiem. Ataki takie też są tam gdzie nie ma uchodźców.
  • ~and
    (2016-03-22 08:55)
    Śniadoskórzy chłopcy pokazali pokojowe nastawienie imigracji. Angela otworzyła puszkę Pandory.
  • ~@@@@@@@@@@@
    (2016-03-22 08:55)
    To dlatego, że Europa nie jest tolerancyjna i płaci za mało socjalu. Książęta orientu musieli tak odreagować swoją frustrację. Trzeba tam wysłać Środę, aby przeprowadziła warsztaty z tolerancji i zdecydowanie powiedziała STOP agresji europejskich faszystów, kiboli i PISu.
  • ~Marek
    (2016-03-22 08:58)
    Multi - kulti! Lewackie rządy sprowadzają na normalnych ludzi nieszcześcia! Banda durnych ludzi! Dalej zapraszajcie! U nas nawet nie próbujcie! 11 osób zginelo, 25 osób rannych. Lewackie rządy baranów!!!
  • ~cedr
    (2016-03-22 08:45)
    Lewacy mają te swoje mulikulti.
  • ~fyrjk
    (2016-03-22 08:41)
    no to się nazywa ubogacanie multikulti
  • ~u
    (2016-03-22 08:45)
    " Na razie nie wiadomo, czy to zamach terrorystyczny" No to co to było? Kichnięcie? Puknijcie się w łeb dziennikarze.
  • ~Kara
    (2016-03-22 08:42)
    Na pewno wybuch termos z kawą jakiemuś muzułmaninowi.
  • ~v7
    (2016-03-22 09:15)
    Kobiety w Europie odmawiają posłuszeństwa, to trzeba pokazać siłę. Jak mawiała "ministra" Mucha, trzeba się ubogacać kulturowo. Szkoda, że nie ma poprzedniej ekipy, wysłalibyśmy samoloty "bezgłowe" i sytuacja opanowana. Więcej, lewaków, KODomitów i Postępowców, a wszyscy trafią jak mawia Allah do raju.
  • ~lew tygrysiński
    (2016-03-22 08:58)
    A bo to trzeba się przecież szerzej otworzyć na inność!
  • ~"przyjacielska" Andżelika
    (2016-03-22 09:34)
    Polacy na pracę w Niemczech mieli kilkuletnie "embargo " . Fala emigrantów z Afryki i bliskiego wschodu popłynęła strumieniem za przyzwoleniem a nawet zaproszeniem pani Andżeliki . To jak pani potraktowała wschodniego sąsiada ? A w pogrzebach ofiar "zapraszanych " potencjalnych zamachowców , to będzie pani brać udział ?
  • ~wojtek
    (2016-03-22 10:49)
    Niestety Belgowie mogą podziękować teraz m.in. takim durniom jak Guy Verhofstadt który próbuje aktualnie pouczać Polskę jak ma się rządzić..
  • ~Nick
    (2016-03-22 10:01)
    "hale odlotów były miękkimi punktami, których nie dało się stuprocentowo zabezpieczyć i do których mógł wejść każdy." Podobnie jak metro, sklepy, teatry, kina, stadiony, ulice, itp itd. Zapraszajcie wiecej muzulmanow to zycie w Europie bedzie sie toczylo w jaskiniach.
  • ~her Thuż(sk)
    (2016-03-22 10:12)
    A co na to ekspert od wszystkiego ,niejaki Petru?Czekam aż da głos ,inaczej nie mam zdania ps.Opatrzność sprawiła że wybraliśmy PIS.Inaczej byłoby już PO ptokach
  • ~Cezar.
    (2016-03-22 10:09)
    i co teraz,na to powiedzą,królowa Europy,Makrela i jej rudy pudel,import z Polski?,będą robili smutne miny i twierdzili,że były przecież,większe tragedie np.holocaust,cz inne tsunami.
  • ~ads
    (2016-03-22 11:00)
    Parlament Europejski użyje swojej największej siły czyli urządzi marsz milczenia przeciwko terroryzmowi następnie szef NATO postraszy ruskich w polskiej telewizji dyżurny antyterrorysta Dziewulski powie że trzeba być czujnym i to będzie na tyle do następnego razu.
  • ~HwwD
    (2016-03-22 09:08)
    Luudzie, ani chybi to wina Kaczynskiego i PIS-u!! Schetyna, KOD, Lis i POlska Targowica juz leca do Brukseli by oskarzyc PIS za ten terrorystyczny akt.
  • ~Myk
    (2016-03-22 10:28)
    Brukselo, podziękuj pani Merkel i innym zwolennikom migrantów. ... a to tylko początek (albo koniec Europy jaką znamy)
  • ~stefek
    (2016-03-22 11:06)
    POwinnismy wyslac schetyne ,KOD i petru z nowoczesna do brukseli
  • ~007
    (2016-03-22 10:12)
    Efekt przybycia Tuska do Brukseli. Najazd islamistów i zburzenie podstaw UE. Ideologia lewactwa jest tylko metodą demolowania Europy przez siły wrogie stabilizacji i dobrobytu "Starego Kontynentu". Polska dzięki wyborom 2015 stała się ostoją europejskich wartości które zostały zbudowane na wartościach chrześcijańskich.