Trump ostro: Clinton winna jak diabli!

Amerykański prezydent elekt Donald Trump napisał w piątek na Twitterze, odnosząc się do zamkniętego w lipcu śledztwa w sprawie maili jego demokratycznej rywalki w wyborach prezydenckich, że "(Hillary) Clinton jest winna jak diabli!".

wróć do artykułu
 • ~Monachijski
  (2017-01-13 18:00)
  To przypomina kopanie leżącego. Jak na prezydenta-elekta, Trump zachowuje się brzydko. Pomijając funkcję, tak nie zachowuje się mężczyzna.
 • ~Moskiewska prawda
  (2017-01-13 18:05)
  No jak Rosja coś mówi, to na pewno jest to prawda. Wszak mówiła, że polskich oficerów w Katyniu Niemcy wymordowali.
 • ~Wymagasz od Trumpa honorowego traktowania
  (2017-01-13 18:20)
  pani Clinton? Ale jednoczesnie popełniasz typowy dla mężczyzn błąd! Mianowicie myślisz nie o pani Clinton - tylko o jakimś rzekomo istniejącym utopijnym modelu kobiety idealnej - albo na przykład "kobiety honoru" - o kimś w rodzaju Wandy, co nie chciała Niemca, albo o Emilii Plater - a przecież przytomni mężczyźni doskonale wiedzą, że "kobieta honoru" zwłaszcza w odniesieniu do kobiet, które dorwały się do jakiejkolwiek władzy - to oksymoron od zawsze ironicznie (choć z zadęciem) traktowany nawet przez poetów - na co nabierają się tylko uczniowie podstawówki! ----------------- I wzorem wielu mężczyzn o romantycznej duszy - za wysoko tej Clinton ustawiasz etyczną poprzeczkę! - Wydajesz się nie rozumieć, że dla "kobiet" jej pokroju najlepszą poprzeczką jest skakanka! I to najlepiej używana jako "sznur od żelazka" do siekania jej tyłka - oczywiście końcówką z żelazkiem! Zapominasz, że jej Bill nigdy takich złudzen co do niej nie żywił.
 • ~ ect...
  (2017-01-13 19:15)
  Clinton jest tak samo niewinna, jak Partia Oszołomów i 6 króli, cyrku w polskim sejmie!
 • ~#
  (2017-01-13 19:24)
  Clintony to zombie — jak nie odetniesz głowy lub nie przebijesz osinowym kołkiem to zagryzą…
 • ~bambo
  (2017-01-13 23:33)
  SLUSZNIE clintonowa to szatan razem z komorka