"Europa potrzebuje twardej postawy". "Atak bestialski" i "tchórzliwy". Duda, Szydło i Tusk o ataku terrorystycznym w Londynie

| Aktualizacja:

Polscy politycy komentują atak terrorystyczny w Londynie i składają rodzinom ofiar kondolencje.

wróć do artykułu
  • ~a
    (2017-06-06 06:41)
    Po kazdym zamachu Tusk wysyla swe mysli i serce do kraju teroryzowanego. I wlasnie tylko do tego ogranicza sie aktywnosc preydenta EU.Co zrobi zatem gdy zabraknie mu i mysli i serca?
  • ~Netka
    (2017-06-05 12:01)
    Kondolencje? Kto ich wpuscil do Europy? Politycy ale placa za to zwykli Obywatele jak za wszystko Wstyd Hanba zeby doprowadzic w tym wieku do czegos takiego !
  • ~Sic
    (2017-06-04 22:30)
    Szczegolnie Donald Tusk wykazywal i wykazuje twarda postawe.
  • ~biala bron
    (2017-06-04 20:33)
    Zezwolic na bron...trzeba chodzic z pukawka ktora zapewni osobiste bezpieczenstwo.Jak przyjedzie policja i karetka to po napastnika a nie po jego ofiare.
  • ~lapanka
    (2017-06-04 16:51)
    Nie chce zyc miedzy brudasami...albo my albo oni.
  • ~z PuŁTuska
    (2017-06-04 14:35)
    Cóż za ł a c h u d r y dziennikowe.Nawet w tych sprawach blokują żeby chronić makrelę i przekręta Thuska.
  • ~nop
    (2017-06-04 14:07)
    czy jest powiazanie londynu z masakra w Turynie ? jak daleko boi sie europa, ze wystarczy petarda, aby wywolac panike i masakre ? jak daleko lewacko-socjalistyczne rzady zapomialy o swoich obywatelach. prawda jest naga -komunisci, socjalsci, globalisci, cala banda zielonych komunistow - to poklosie wiekowej zarazy, ktora juz nie raz dusila ten swiat, doprowadzajc do wojen i tragedii w europie. Prawda jest naga -lewacka Unia Europejska nie moze zapewnic bezpieczenstwa obywatelom europy - swoja poprawnoscia polityczna przyklada sama reke do tragedii, blokujac dzialania sil specjalnych policji, sadownictwa. Zawsze terrorysci byli znani sluzbomm specjalnym,policji, wywiadom -a wiec dlaczego nie dzialaly ? kto i jakie prawo odbiera gwarancje bezpieczenstwa -popatrzmy kto ustawnawia to prawo - na ta bruksele, komisje weneckie i inne posowieckie twory. Komunizm, obojetnie jak sie dzsiaj znowu nazywa -jest, byl i bedzie zagrozeniem dla calego pokojowego swiata i tej prawdzie trzeba znow spojrzec prosto w oczy i rozprawic sie juz ostatecznie, raz i na zawsze.
  • ~Elżbieta
    (2017-06-04 11:54)
    To że Pani Szydło składa kondolencje i współczucie rodzinom oraz nazywa ten atak BESTIALSKIM wcale się nie dziwię . Jest to wspaniały polityk i bardzo dobra kobieta . Natomiast Tusk , no cóż zrobił swoje ......ale nawet poprawnie nie umiał go nazwać , bo to nie było tchórzostwo , to była BEZCZELNA i ŚWIADOMA ODWAGA !!!!
  • ~kuciap
    (2017-06-04 11:49)
    Znow rozdadza kredki i pospaceruja za raczki
  • ~kar
    (2017-06-04 11:22)
    Atak wbrew twierdzenim Tuska nie był tchórzliwy. To był akt muzułmańskiej odwagi. Dopóki brukselscy kastraci nie zrozumieją podstawowych, dopóty serce Tuska co kilka dni będzie jednoczyć się w bólu w innym mieście
  • ~ZDELEGALIZOWAĆ Przestępczość Organizowaną natychmiast
    (2017-06-04 10:54)
    Eeee tam...to ryża antyPOlska szm.ata TUSK chce zamachów bombowych i MUZUŁMAŃSKICH terrorystów w Polsce!!! PEŁO-won!!!
  • ~hugo
    (2017-06-04 10:45)
    obudz się Europa !!!
  • ~Kokos
    (2017-06-04 10:34)
    Kwiaty, znicze, modlitwy, współczucie,kondolencje z różnych państw, przemowy Tuska i prezydentów innych krajów itd. I co? i Nic? To samo gadanie po każdym zamachu! te zamachy polityków nie dotyczą, mają ochronę, mieszkają w strzeżonych domach lub osiedlach. Po ulicach nie chodzę, metrem nie jeżdżą To są państwa wysoko rozwinięte, ale głupota w nich rządzących jest wielka.Naród ich nie obchodzi, nie oni giną.Na dodatek te społeczeństwa uczciwie pracują na utrzymanie nielegalnie przybyłych ************* kapitulacja przed Islamem! Jak długo jeszcze Europą będą rządzić nieudaczniki otrzymując ogromne pieniądze! To są pieniądze wypracowane przez narody Europy!
  • ~uu
    (2017-06-04 10:32)
    tggh