Przed wyborami chwieje się imperium chadeków. Większość Niemców winą obarcza Angelę Merkel

Rządząca samodzielnie w Bawarii chadecka CSU traci w sondażach przed niedzielnymi wyborami do landtagu i prawdopodobnie będzie w nim szukać koalicji. Na spadku poparcia dla współtworzących rząd w Berlinie chadeków i socjaldemokratów zyskują Zieloni i AfD.

wróć do artykułu
  • ~porownywacz
    (2018-10-29 09:17)
    Merkel jest jak Honecker , bo chetnie idzie w zaparte zamiast wycofac sie z polityki.
  • ~przed wyborami?
    (2018-10-13 13:39)
    Przed wyborami? Nastepne wybory w Niemczech beda dopiero w roku 2021 roku. To chyba jeszcze nie wkrotce.
  • ~Mark Twain do ~sd2017
    (2018-10-13 10:35)
    Do głuPOla ~sd2017 !!! POjacu a co jest lepsze dżuma czy cholera ! A może lepiej popierać na zewnątrz POLSKI RZĄD ! Niż go dezawuować na arenie światowej a szczególności Niemczech, jak to teraz skutecznie robi to teraz knajackie PO=lactwo.
  • ~adolf z nazaretu
    (2018-10-12 20:18)
    Precedens na skale swiatowa...Niemcy stworzyli nowa rase! "Bamusgermanicus"
  • ~unijny parobek
    (2018-10-12 19:17)
    Afryka dzika niemieckie laski polyka
  • ~Franz Herman
    (2018-10-12 18:11)
    Dzialaczka mlodziezowej komunistycznej mlodziezowki NRD idzie w zaparte, najpierw kanclerz Kohl, postawil na nia potem go z kretesem zniszczyla, na koncu powiedzial ze to byl jego najwiekszy blad w zyciu i ze nic dobrego Niemcy nie czeka , kij ma dwa konce
  • ~zepp
    (2018-10-12 17:45)
    Guenter Oettinger ludowy komisarz nie przestanie kąsać Polaków w UE!
  • ~Zorro
    (2018-10-12 17:33)
    Ale to i tak nie uchroni Polskę przed je BAN iem przez ludowych komisarzy UE !!!!!
  • ~i dobrze
    (2018-10-12 17:09)
    77 jeżeli AfD wygra to wyrzuci wszystkich obcokrajowców...
  • ~hurumburum
    (2018-10-12 17:08)
    Niemcy powinny opuścić UE i nareszcie byłoby w Niemczech dobrze. Skończyłoby się płacenie Kindergeld i zasiłków całej wschodniej Europie. Niemcy dla Niemców
  • ~77
    (2018-10-12 16:41)
    AFD für den Sieg !!!
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-10-12 15:55)
    Spuścizna Towarzysza HONEKIERA idzie do lamusa a rozliczenia będzie POd dostatkiem w tym SZWABSKIM RAJCHU przekręt goni przekręt ludzi POzostało POtopionych tysiące na zaproszemnie

Może zainteresować Cię też: