Szef Gwardii Rewolucyjnej: Amerykańskie wojska nie zaznają spokoju, jeśli USA uznają nas za terrorystów

| Aktualizacja:

Amerykańskie wojska nie zaznają spokoju na Bliskim Wschodzie, jeśli USA uznają Gwardię Rewolucyjną za organizację terrorystyczną - ostrzegł w niedzielę dowódca irańskich Strażników Rewolucji gen. Mohammad Ali Dżafari.

wróć do artykułu
  • ~siupak
    (2019-04-10 19:04)
    Od czasu zakończenia II WŚ , każdy prezydent USA powinien być sądzony jako zbrodniarz wojenny . I tyle.
  • ~konsul
    (2019-04-08 16:47)
    Politycznie i Gospodarczo IRAN rozni sie tym od Polski ,ze ma rope w ziemi,a konus w kolanie.IRAN ma KASE na Badania Jadrowe a u NAS konus Mierzeje Wisilana ryl lopatka.Oni maja Gwardie Rewolucyjna,My mamy OTK!!! Przez 30 lat sankcji nie UPADLI,a My po 3 latach mamy tylko na DIETY i NAGRODY dla pisuarow.W IRANIE zgodnie z prawem RZADZA AJATOLLACHOWIE,u NAS BISKUPI z za parawanu!!!
  • ~antychaz
    (2019-04-08 03:50)
    Maj. Gen. Qasem Soleimani Dowódca (Gwardii Rewolucyjnej Iranu) to świetny dowódca. Sprawdził się już wiele razy. Życzę mu powodzenia.
  • ~korek
    (2019-04-08 03:49)
    Obecnie Ir*an jest jedyną ostoją prawa i bezpieczeństwa w tamtym regionie świata. Bez niego, ch*azarska zar*aza (z pomocą uzależnionej od siebie ameryki) już dawno zalałaby cały Bliski Wschód. Są nawet ma*py ilustrujące jak ten docelowy iserael miałby wyglądać.
  • ~andrzej66
    (2019-04-08 01:32)
    bardzo proszę o pomoc Wystarczy udostępnienie b.link/andrzej65
  • ~Cesna
    (2019-04-07 23:19)
    Iran ma rację - śmierć chazarstwu i jego syjonizmowi.
  • ~obserwer
    (2019-04-07 21:52)
    Ten kałboj Trumpek lubi mieszać.
  • ~Aronek
    (2019-04-07 21:23)
    Trudno mi jest powiedzieć dlaczego Amerykanie się tak rozdrabniają. Powinni ogłosić armię amerykańską i izraelską jako gołąbki pokoju a resztę uznać terrorystami .
  • ~witek
    (2019-04-07 19:33)
    "SR am" na iserael. łapka w górę kto popiera.
  • ~zin
    (2019-04-07 19:00)
    Amerykanie powinni wszystko zrobic aby wybic z glow ajatolachom sprawowanie rzadow w jaimkolwiek panstwie Ajatolachowie do meczetow