Terrorystka Samantha Lewthwaite przyleciała do Polski? Trop prowadził do Zamościa

| Aktualizacja:

Alarm brytyjskich służb specjalnych postawił na nogi polskich funkcjonariuszy. Z meldunku wynikało, że najgroźniejsza terrorystka świata mogła być w Polsce w czasie wizyty Baracka Obamy. Ruszyła obława...

wróć do artykułu
 • ~słoik
  (2014-06-05 14:30)
  Ale nie wybii jej zębów?
 • ~tommy
  (2014-06-05 12:45)
  Ale bzdety ! Typowy artykul na odwrocenie uwagi od newsa, ze w czasie pobytu Obamy, 3 szefow najwazniejszych wydzialow odpowiedzialnych za zabezpieczenie chlalo w tym czasie gorzale !
 • ~Sdziadek
  (2014-06-05 18:17)
  Oni mysleli ze pilnuja prezesa ,,i liczyli na szybki awans.,.,A ten porzdnie ukryl sie w szpitalu..--to ci kartofel ! ! .,.,Do tej pory go szukaja...
 • ~Sdziadek
  (2014-06-05 18:11)
  Oni mysleli ze pilnuja prezesa i liczyli na szybki awans..A ten skryl sie w szpitalu--to ci ,,kartofel''!
 • ~Sdziadek
  (2014-06-05 16:52)
  No bo jeden Kaczynski nie zyje drugi skryl sie w szpitalu i POmylkowo wyznaczyli ich do ochrony Obamy ,, a ci liczyli ze dostana szybko awans--a tu klapa !1
 • ~Wolny przez 25 lat (od 1956 do 1981)
  (2014-06-05 16:10)
  Pan Prezydent Obama nie przeprosił Polaków za tajne więzienia, inwigilację i wizy... Nawet fakt zagrożenia go przez "białąj damę", w żaden sposób go nie usprawiedliwia... Nie wiem, czy ktoś uwierzył, że jest On naszym największym przyjacielem, czy też odwrotnie, skoro i tak nie ma to obecnie dla Polski żadnego wymiernego znaczenia...
 • ~AJB
  (2014-06-05 16:07)
  Jednak ten pajac będący ministrem spraw wewnętrznych z kolesiowego nadania ani się nie umywa do swego przodka pod względem wymyślania ciekawej fabuły. A pewnie mu się wydaje że na tej konferencji prasowej tymi żałosnymi opowiastkami o tym jak dzielne służby pod jego światłym nadzorem odkryły straszliwy plakat sterowany elektronicznie, mogący obrazić Obamę i wystraszyć Gajowego Bronka, także wykrycie straszliwej terrorystki, o ksywie "Biała Wdowa" mogącej "zamachnąć się" na Baracka Obamę, a którą nasz dzielny potomek wielkiego noblisty "wykrył" natychmiast i ... unieszkodliwił pod Radomiem. I uratował był Prezydenta USA od niechybnej śmierci z rąk Samanthy Lewthwaite.A że rzeczona okazała się Polką i nie ma z "Białą Wdową" nic wspólnego? No cóż, "Nobody's perfect" -jak mawia nasz ryży, rerający już trzy słowa po angielskiemu, phemieh POliglota!
 • ~pgromca lemingow
  (2014-06-05 14:29)
  ..czyli *********** całą dobę..do orderow wystąp


  Kpina z wolności słowa. Komorowski odznaczył orderami Lisa, Gugałę i Miszczaka

  Prezydent Bronisław Komorowski odsłonił dziś w Warszawie Memoriał Wolnego Słowa. I jednocześnie odznaczył Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski "zasłużonych dla wolności słowa" dziennikarzy: Tomasza Lisa, Jarosława Gugałę i Edwarda Miszczaka.

  - Wolne słowo to był dynamit, który rozsadził system - mówił prezydent. Kogo uznał za wybitnych bojowników o wolność słowa?

  Za "wybitne osiągnięcia w działalności na rzecz wolności słowa w Polsce, za wkład w rozwój wolnych mediów i niezależnego dziennikarstwa" Komorowski odznaczył Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski:

  - Tomasza Lisa, redaktora naczelnego "Newsweek Polska"
  - Jarosława Gugałę, dziennikarza związanego m.in. z TVP i Polsatem
  - Bogusława Chrabotę, redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej"
  - Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN

  ZOBACZ, JAK PRACUJE DZIENNIKARZ ODZNACZONY ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA W DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ WOLNOŚCI SŁOWA:  To samo odznaczenie - tyle że "za wybitne zasługi w budowaniu niezależnej prasy w Polsce, za pielęgnowanie wartości, jakie legły u podstaw polskich przemian demokratycznych, za wkład w rozwój nowoczesnej publicystyki i przestrzeganie wysokich standardów w pracy dziennikarskiej, redakcyjnej i menadżerskiej" - otrzymał Jarosław Kurski, pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”.

  Na tym lista ciekawych laureatów się nie kończy. "Za wybitne zasługi dla przemian demokratycznych i transformacji ustrojowej w Polsce, za szczególne osiągnięcia w działalności państwowej i publicznej" Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski odznaczony został Michał Boni, polityk związany z PO. Boni w swym oświadczeniu lustracyjnym złożonym w 2008 r. ujawnił, że był współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa. Z akt IPN wynika, że Boni został zarejestrowany w lutym 1988 r. jako kandydat na TW, a następnie przerejestrowany na TW ps. „Znak”.
 • ~SCOTLAND YARD
  (2014-06-05 13:43)
  POJECHALA DO ZAMOSCIA BO TAM ZNALA JEDNEGO GOSCIA.
 • ~Don Portabello
  (2014-06-05 13:29)
  Jak tu przyciaganac uwage szanownej publiki do wizyty Obamy?
 • ~rudy z budy
  (2014-06-05 13:24)
  to gdzie jest ta która wjechała na fałszywych papierach
 • ~Ćwiczenia w znęcaniu się?
  (2014-06-05 11:52)
  . Całą operację traktujemy jako ćwiczenia ze sprawności systemu reagowania na zagrożenia terrorystyczne. Od niejasnego a poważnego sygnału do znalezienia kobiety minęło 12 godzin - mówi portalowi oficer z Komendy Głównej Policji.

  Zdecydujcie się , to była operacja czy ćwiczenia? Bo jeżeli to były ćwiczenia , to raczej nie w czasie obowiązującej wizyty Obamy. Ponadto czasem łamiecie prawa człowieka i prawo obowiązujące w Polsce, bo się wam wydaje ,że jest zagrożenie terroryzmem . Powstaje wtedy szkoda i krzywda człowieka, którą nie można zrekompensować . Krzywda wyrządzona człowiekowi jest realna i wtedy nie można powiedzieć ,że to były ćwiczenia, bo jak na przykład uzasadnić stosowanie tortur na człowieku - jako ćwiczenia w znęcaniu się?
 • ~szszsz
  (2014-06-05 12:51)
  miała fałszywe dokumenty?
 • ~Genitaliusz
  (2014-06-05 11:51)
  od kiedy Kenia leży w Afryce Północnej ?
 • ~newyorker77
  (2014-06-05 11:45)
  Picu, picu, moj dziedzicu, czyli Hit news na I strone. A wierszowka leci, mimo ze takim tekscidłem mozna by wywatowac Swierszczyk dla dzieci
 • ~pol anka
  (2014-06-05 11:02)
  pan Sokołowski ma otrzymać awans na generała policji, to był tylko test sprawności jego wydziału do tworzenia wizerunku i wzniosłych tłumaczeń.
 • ~eduardo
  (2014-06-05 10:56)
  Radio Erewań i tyle. Co warte są służby?W dodatku jeszcze niepokoją spokojnych obywateli.
 • ~paul
  (2014-06-05 10:42)
  Po pierwsze: większość pasażerów z Okęcia wysiada przy Marotte'cie bo przesiada się do pociągu (gdzie tu sensacja)!!!

  Po drugie: jakie 12h, gdyby to byli terroryści a nie zwyczajni ludzie to by się zaszyli i ukrywali - ciekawe jak mogą odnosić czas poszukiwań terrorysty który się ukrywa a zwykłego obywatela który się nie ukrywa i normalnnie jedzie do domu z lotniska.

  NO BRAWO, BRAWO, POLICJA ... 12h na ustalenie pobytu normalnego obywatela w świetle zagrożenia to żenada.
 • ~Kuba 69'
  (2014-06-05 10:25)
  Sensacja Bałtyku. Lody na patyku.
 • ~Realistaa
  (2014-06-05 10:13)
  No ale czy ta Polka miała tę chustę na głowie w tym Zamościu i była w towarzystwie śniadego mężczyzny, czy nie?

Może zainteresować Cię też: