Onkolog molestował 25 pacjentek? Do aresztu nie trafi, sąd się nie zgodził. "Lekarz może nadal prowadzić praktykę"

Sąd nie zgodził się w środę z wnioskiem o tymczasowy areszt dla 65-letniego gdańskiego chirurga onkologa, któremu prokuratura zarzuciła molestowanie 25 pacjentek. Sąd zastosował dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. Prokuratura złoży zażalenie na tę decyzję.

wróć do artykułu
  • ~amira
    (2017-02-10 09:04)
    trochę to przypomina czarownice z Salem
  • ~kob
    (2017-02-09 07:06)
    to kpina z ofiar, tylko u nas jest takie prawo
  • ~Pracujacy w Norwegii
    (2017-02-08 20:54)
    Papraki w bialych kitlach maja POparcie Karteli Medycznych i tradycyjnie POstkomusza POlityka stala za nimi murem, ale niedlugo PiS z ta "tradycja" zrobi porzadek. DLATEGO m.i. taki KWIK ZAPRZANCZEJ -- POczerwieni.
  • ~Leki
    (2017-02-08 20:47)
    Większość lekarzyków to wszelkiej maści psychicznie dewianci. W tym jest pokaźną liczba zwykłych zboków.
  • ~nu
    (2017-02-08 20:47)
    Pewnie sędzia była jego pacjentkom i była zadowolniona !
  • ~byly wyborca PO
    (2017-02-08 20:15)
    20 tys. poreczenia ? Taka jest ,,czerwona" sprawiedliwość !!!
  • ~Matka Kaczyńska,Starachowicka - Zawsze Dziewica
    (2017-02-08 19:46)
    Pewnie ma znajomego lub kogoś z rodziny z PiS i stąd ta pobłażliwość!
  • ~tor
    (2017-02-08 19:39)
    Takie orzeczenie dowodzi najlepiej ,że czas najwyższy aby minister wziął się za tych bezstronnych sędziów . Z niego widać najlepiej ,że prawo dotyczy jakby tu powiedzieć zboczeńców ,ale lekarz przecież nie może być zboczeńcem ,nie przychodzi pijany na dyżury , nie bierze w łapę ,nie oszukuje fiskusa itd . minie trochę czasu i dostanie jeszcze odszkodowanie ze w wolnym czasie nie mógł oglądać nagranych filmików z obmacywania pacjentek
  • ~nina
    (2017-02-08 19:04)
    Co za bzdury,lekarz onkolog musi dokladnie zbadac,badanie piersi przez dotykanie centymetra po centymetrze ,czy badanie jamy brzusznej,jak rowniez badanie USG drog rodnych jest konieczne ,choruje i co 3 miesiace jestem badana przez onkologa, do glowy mi nawet nie przychodzi ze to jest molestowanie,jak trzeba miec wybujala wyobraznie ze lekarz chora na raka kobiete molestowal badaniem. Trzeba bylo nie chodzic i umrzec.
  • ~ruda
    (2017-02-08 19:01)
    Co za czasy ze nie morzna isc do lekarza bo sie dobiera zwyklego czlowieka jak by cos takiego spotkalo to by odrazu poszedl siedziec a lekarzowi to wolno
  • ~slowianka
    (2017-02-08 18:04)
    Dziewczyna idzcie do niego i pomolestujcie go ............ ja bym nie przepuscila zboczencowi.
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2017-02-08 17:27)
    Nie rozumiem polskiego wymiaru sprawiedliwości! Czy to jest może wojna z polskim społeczeństwem????????????
  • ~kjkjk
    (2017-02-08 17:26)
    Co jest z tymi sądami?
  • ~Emilia
    (2017-02-08 11:53)
    Mam nadzieję, że dostanie te 10 lat i napaleni Panowie w więzieniu pokażą mu co potrafią. Jakim to trzeba być zezwierzęconym potworem, żeby krzywdzić chore na raka kobiety.

Może zainteresować Cię też: