Młodzież skręca na prawo? POPprawicowcy mają teraz głos

| Aktualizacja:

Młodzi Polacy nie stali się prawicowi. Są antyrządowi. Zawsze. 

wróć do artykułu
 • ~goral
  (2017-06-03 10:13)
  Ja jestem prawicowy i jestem przeciw PiS Co to znaczy prawicowe myslenie ? To PiS zawłaszcza słowo prawicowość a nie ma do tego zadnych uprawnień. PiS = PZPR komuna kościelna, bo kościół w Polsce nie jest kościołem tylko sektą
 • ~Oberschlesier
  (2017-06-03 10:14)
  Niech te dwie sprzedajne papugi , Czubkowska i Klingier, nie wypowiadaja sie za mlodziez. Stop islamizacji Polski a te dwie filoislamistki raus nach Deutschland.
 • ~m67
  (2017-06-03 10:34)
  Europa wschodnia lubi skrecac na prawo. Potem z czasem tworzą sie rezimowe rzady . Kaganiec zaczyna uwierac i trzeba walczyc o demokracje. Paranoja
 • ~Dyżurny psychiatra kraju
  (2017-06-03 11:34)
  Spora część z tych dzieciaków zostanie emigrantami. Czyż to nie zabawne?
 • ~qaduq
  (2017-06-03 12:05)
  Tytuł sam skręca ze śmiechu. To niby UE rządzi lewica, a w Rosji, Wielkiej Brytanii i USA rządzi prawica? Czy otwieranie granic dla zaspokojenia zachcianek fabrykantów broni, niszczących dowolnie wybrane kraje, od Iraku, Syrii, Libanu, Palestyny, przez Libię i Tunis, nie wyliczajac pozostalych to lewicowość, czy prawicowość? Czyje to w koncu wojska obaliły reżim w Iraku i Libii, kto mial program rozwoju talibow w Afganistanie, akto wspieral Hamas przeciwko Al Fatah? A niby to bez rzadnego wsparcia, bez pieniędzy, przewodnikow, miejsc kwaterunku, sami z siebie wędruja wyganiani wiadomo przez kogo, ale wspierani nie wiadomo do konca za czyje pieniądze? Dlaczego to same kraje arabskie, zasobne w ropę Arabia Saudyjska i Kuwejt nie przyjmuja uciekinierów? Puste hasła o wsparciu nieszczęśnikowprzez ludzi bez serca, którzy sami wlasne drzwi mają zamkniete. I niby skąd ta moda na wielokulturowość w każdym kraju. Nawet w Izraelu opozycja lewicowa opowiada się za rozdzieleniem obu narodów na dwa odrębne państwa. Rozpad wielonarodowej Jugoslawii, Związku Sowieckiego wszyscy widzieli. Zgodne narody Turków i Kurdów znane są na całym swiecie. A już przyklad Basków i Katalończyków w Hiszpanii też zachęca, żeby wzbogacić ich o przybyszy z sąsiedniej Afryki. Kolejna ściema tych, ktorzy nic dla uciekinierow dobrego za własne pieniądze nie robią.
 • ~Jimmy Bounce
  (2017-06-03 12:27)
  Jeszcze jest nadzieja w naszej kochanej Polsce
 • ~emigrant
  (2017-06-03 12:30)
  Wyjada zagranicę, wyemigrują i ...mienią zdanie...!
 • ~Krokodyl
  (2017-06-03 13:37)
  Ciężko będzie Wam włączyć Polskę do państwa komunistycznego, które budujecie na zachodzie.
 • ~qqq
  (2017-06-03 13:59)
  Młodzież musi dostać w d... żeby zmądrzeć.
 • ~niepokorny
  (2017-06-03 14:00)
  Czesc mlodziezy jest odmozdzona , bez kultury historycznej i politycznej . Partie polityczne oraz Kosciol ponosza duzo winy za oglupienie . No i rodzice , ktorzy tez nie maja wielkiej pojemnosci mozgu .
 • ~tonia
  (2017-06-03 14:44)
  Faktycznie młodzież niewiele zna historię Polski a co dopiero Europy. A gdzie maja się uczyc, w szkole historia traktowana była po macoszemu, w telewizji jest wiele programów historycznych na Discovery , Viasat ale niestety zdominowane sa przez lewackie BBC i niestety ogladać bez krzywdy dla wiedzy mozna jak juz sie sporo wie w danym temacie.W ksiegarniach leża tony makulatury a jak sie chce przeczytać dobrą ksiązke historyczną to tylko w ksiegarniach wysyłkowych.
 • ~IV RP
  (2017-06-03 15:03)
  Był komunizm, byó kossomoł, pionierzy itp treaz jest faszyzm, narodowcy, ONR, młodzież PIS itp.,- czyli historia KOŁEM SIE TOCZY...
 • ~Leme
  (2017-06-03 15:26)
  To nie islam jest problemem, to syjonisci ktorzy stoja za rozwalaniem europy napuszczaja ludzi przeciwko ********* Ciekwe ze mozna chodzic z transparentami "stop islamizacji polski" a nie mozna z takim na ktorym bedzie napisane "stop syjonistycznej wladzy". Ale by nie wrzask podniosl...
 • ~pepek swiata
  (2017-06-03 18:40)
  Polacy to najmniej toleancyjny naród, nie mówiąc o antysemityzmie i rasizmie... i cały swiat o tym wie !
 • ~jac
  (2017-06-03 19:40)
  Jak zapraszają Rabina to OK? a gdzie świeckie Państwo, jak Biskup przyjdzie to krzyk i protesty, to tak jak pan Hartman walczy o świeckie państwo ale wspiera organizację propagującą judaizm, to takie zwalczanie konkurencji religijnej raczej.
 • ~qqq
  (2017-06-03 19:43)
  Zamkną dla Polski strefę Schengen, a to jest coraz bliżej, bo podpadamy UE, a w Polsce będzie obowiązywał zakaz aborcji i jesteście młodzi ugotowani. Skończą się wypady do RFN lub na Słowacje na skrobanki. Na razie krzyczycie jedno a robicie drugie, ale jak wprowadzicie swoje cudowne konserwatywne reformy - dalej się tak nie uda.
 • ~Tak na marginesie
  (2017-06-03 22:25)
  Patriotyzm , a quazi-nazi roz...ducha to wykluczające się pojęcia.
 • ~Mam pytanie:
  (2017-06-04 02:51)
  Młody Polaku! - Czy przeczytałeś w ostatnim tygodniu kilka stron napisanych przez jakiegoś mądrego i odważnego człowieka? ------ Czy w ogóle kiedykolwiek zastanowiłeś się nad tym, kogo za takiego mądrego i odważnego człowieka uważasz? - Bo chyba nie Sylwię Czubkowską, Julię Piterę, Ryszarda Petru i Roberta Biedronia! - Ale chyba jakieś nazwiska przychodzą Ci czasem do głowy? - Bo - jeśli nie - to jesteś nieodwołalnie stracony dla świata i - co ważniejsze - dla samego siebie!
 • ~Inspektor Higieny Umysłowej
  (2017-06-04 02:58)
  Tak na marginesie toczącej się ostatnio polemiki pragnę podzielić się takim spostrzeżeniem, że kiedy muzułmańscy "imigranci" przywlekli do współczesnej Europy i próbują tu wdrażać i wymuszać na tubylcach "prawo" szariatu - to nawet niektórzy europejscy Ż y d zi czują, że jest to co najmniej niestosowne, i budzi to ich odruchowy sprzeciw! - - - Natomiast - kiedy oni sami przywlekli do chrześcijańskiej Europy swoją wiarę i obce tej Europie zwyczaje i się z nimi od co najmniej tysiąca czterystu lat obnoszą oraz panoszą, a dla chrześcijańskiej kultury tubylców nie mają ani zrozumienia, ani należnego szacunku, i ani myślą się asymilować - to jednocześnie nigdy nie próbowali i nadal nie próbują nawet zrozumieć przyczyn, dla których takie ich postępowanie budzi od wieków naturalny sprzeciw rdzennych chrześcijańskich mieszkańców Europy, i przyczyn, dla których już kilkaset lat temu zostali wydaleni po kolei z kilku europejskich państw! Czyżby - wbrew obiegowej opinii o ich geniuszu - byli niestety zatwardziałymi i nieuleczalnymi kret ynami?
 • ~komentator
  (2017-06-04 12:57)
  i co z tego wynika?

Może zainteresować Cię też: