Cejrowski o nawałnicach: Wie pan czemu pan się bał? Bo pan się nie modli

| Aktualizacja:

Wojciech Cejrowski w kontrowersyjny sposób na antenie Radia Koszalin mówił o burzach i ofiarach nawałnic. Jego zdaniem, wystarczy się modlić i zakopać w rogach posesji poświęcone drobiazgi, by wichury ominęły posesję.

wróć do artykułu
  • ~szcze..
    (2017-09-17 19:04)
    Własna głupota mnie ogłupia - powiedziała głupota cejroszczak o Szczecinie.
  • ~telepic
    (2017-09-17 18:58)
    Cejrowski tak się żarliwie modlił,że wymodlił uzyskanie kościelnego rozwodu, po 5 latach małżeństwa .Mógł się ożenić w kościele powtórnie z bogatą Peruwianką, co daje mu możliwość oderwania się od niej i podróżowania na jej koszt po świecie, przed kamerami na boso.
  • ~Firmius
    (2017-08-24 21:02)
    O tyle się z Cejrowskim zgadzam, że modlitwa i świadomość Boskiej opieki na pewno są na strach lekiem, ale nie działa to na zasadzie: modlę się = jestem bezpieczny (w aspekcie obrażeń cielesnych) i moje mienie także. To nie tak, myślę, działa. Modląc się, przede wszystkim możemy stanąć twarzą w twarz z czymkolwiek się stanie z godnością i spokojem...ale nie ma gwarancji, że akurat będzie to zachowanie życia doczesnego.
  • ~mp
    (2017-08-24 11:15)
    Czyli np. harcerki, które zginęły się nie modliły (a może z in vitro były, może rodzice na złą partię głosowali, księdza po kolędzie nie przyjęli?)? Taki Bóg to potwór...
  • ~Bingo
    (2017-08-24 11:14)
    Szare komorki stracil juz wszystkie. Jakis kompletny wariat.
  • ~Strazak
    (2017-08-24 10:34)
    Pamietam jak piorun walnal w klasztor na Jasnej Gorze !.
  • ~tor
    (2017-08-24 10:03)
    Coś facet we łbie Ci się pokręciło na dobre . O ile umiesz czytać i czytasz gazety to na pewno przeczytałeś i to niejednokrotnie o walących się kościłach pomimo tego że ziemia na których stały była poswięcona jak i one same . Na dodatek taka waląca się budowla ostatnio we Włoszech zabiła kobietę . Naprawdę tobie pozostała już tylko modlitwa
  • ~iks
    (2017-08-24 09:06)
    Z wiekiem rozum już nie ten.
  • ~Sseb
    (2017-08-24 08:03)
    Tak wystarczy sie modlić ale do Jahuszuy (Jezusa chrystusa) a nie do królowej niebios!!!
  • ~Maria R.
    (2017-08-24 07:47)
    Podejrzewam, że jednak ktoś puścił kaczkę, tzw. półprawde. Jest Cejrowski, a reszta to wymysl wakacyjny... Takim głupkiem to juz być nie można, chociaż, jak słuchałam dyskusji z jego udziałem podejrzewałam ciężką dewiację tego pana. A zapraszają do studia, żeby blaznował (ludzie to lubią) więc robił głupa, ale żeby aż tak? Nie! To niemożliwe!
  • ~kul
    (2017-08-23 11:24)
    Pozbył się obywatelstwa polskiego, więc czego tu jeszcze szuka?
  • ~jakiś ktoś ? :)
    (2017-08-23 09:50)
    Nie obrażając świeckich, ale taka forma interpretacji wiary to fanatyzm. Śmieszni są tacy ludzie . Każdy człowiek utożsamiający się w swoim życiu z wartościami wiary , jakiejkolwiek wiary poprzez to osłabia swoje słabości intelektualne. A nie zachowuje się jak bluźnierca społeczny . Panie podróżniku , pana stopy już tyle zniosły cierpienia i potrafią trwać w milczeniu to weź pan przykład z części swej mądrości to coś z tego będzie.
  • ~dżonson
    (2017-08-23 09:29)
    na podwórzach warszawskich w czasie drugiej wojny były kapliczki z Matką Boską. oczywiście nie wszędzie. tam gdzie były - bomby nie spadły. to fakt. ileż trzeba pychy i zwiesniaczenia mieć w sobie żeby w to nie wierzyć...
  • ~Wanilia.
    (2017-08-23 07:56)
    Przestańcie pisać tak obraźliwe teksty o p. Cejrowskim. Każdy kulturalny człowiek nie pisze takich inwektyw o kimkolwiek. Brak wam klasy ludzie. Ale co się dziwić chyba szkoły brak.
  • ~dominik
    (2017-08-23 05:46)
    Widze ze tutaj sami profesorowie.Placa wam za hejt?
  • ~Karl
    (2017-08-23 05:05)
    Ech Cejrowski. W twojej słabowitej łepetynie zabobony, czary i infantylne katolstwo zlały się w jedno. Może bozia się zlituje i potraktuje cię dla otrzeźwienia pieronem łagodnie przeczyszczającym.
  • ~norberta60
    (2017-08-23 00:00)
    Komentarze zapewne pisaly osoby madre i tolerancyjne dalekie od sredniowiecznej ciemnoty.Po przeczytaniu tylu inwektyw skierowanych pod adresem osoby,ktora wyrazila wlasne zdanie i ma inne poglady niz komentujacy stwierdza,ze wole jednak pozostac nawet sredniowiecznym ciemniakiem byle dalej od odrazajacej nowoczesnosci,ktora odbiera ludziom zdolnosc samodzielnego myslenia.Gdyby tak kazdy zastanowil sie nad tym co napisal...
  • ~przerażona
    (2017-08-22 23:39)
    Od tego siedzenia w buszu, to temu człowiekowi w głowie się pomieszało ...., ale żeby aż tak? No tak, najlepiej wrócić do średniowiecza i ciemnego ludu, takim się najlepiej "rządzi".
  • ~kkkk
    (2017-08-22 19:52)
    sekciarz i pomyslec ze pan Rachon udostepnil tv info takiemu oszolomowi robiac na sile z sekciarza autorytet
  • ~ʞʎʇɐɯƃɐɹd
    (2017-08-22 19:37)
    Kto w ogóle jeszcze słucha tego niePolaka, Ekwadorczyka ziejącego nienawiścią do wszystkiego co polskie.