Były wiceprezydent Warszawy o reprywatyzacji: Obawiam się, że PiS-owi bardziej chodzi o to, by gonić króliczka niż go złapać

| Aktualizacja:

Kto powinien opłacić kary nakładane przez komisję weryfikacyjną na Hannę Gronkiewicz-Waltz? - Jeśli w ogóle, to miasto powinno płacić, bo tam umocowany jest prezydent stolicy - twierdzi Jarosław Jóźwiak, były wiceprezydent stolicy.

wróć do artykułu
  • ~Tak tak obrzezany gudłaju CELA+
    (2017-08-23 08:44)
    w Sztumie czeka na ciebie i Hajke TWIST KAMIENICA. Już niedługo będziesz miał POważniejszy problem schylając się PO mydło złodzieju !!!
  • ~Gdzie bylista Warszawiaki jak My Wawe budowali ?
    (2017-08-23 09:26)
    My The People budowalismy Warszawe, latami od switu do nocy, nie bylo zadnych wolnych weekendow, a jedynie zupa pracownicza z termosa i czarna kawa zbozowa z zurkiem na budowie...... spiewalismy piosenki o Warszawie,.. bylismy dumni, a z tego co wyszlo ? yes yes yes. Hu., dup., i kamieni kupa
  • ~kwr
    (2017-08-23 09:17)
    Sprytne, Wystarczy umocować kilku swoich na kluczowych stołkach TK i każde działanie przeciwko kumplom, można okrzyknąć nielegalne. Życie jest piękne, "Wyd..my wschód i zachód"
  • ~sławuś
    (2017-08-23 12:19)
    to takie proste - wystarczyło NIE KRAŚĆ W RATUSZU
  • ~t.
    (2017-08-23 12:00)
    Jasne, a kamienice same sie kradly...
  • ~qqq
    (2017-08-23 09:53)
    Profesor Łętowska powiedziała słusznie: jeśli celem komisji jest zwrócenie mieszkań wyrzuconym z mieszkań ludziom to popieram, co innego jeśli to widowisko polityczne.
  • ~000145
    (2017-08-23 09:37)
    to jest sprawa POlityczna bo POlitycy to jedna wielka złodziejska sitwa a plunąć w twarz będą twierdzić , że deszca
  • ~celina
    (2017-08-23 12:00)
    Temat reprywatyzacji nie jest głównym problemem Warszawy, on jest tylko czymś w rodzaju pompowania balonika który pęknie wraz z zakończeniem przyszłorocznych wyborów w Warszawie, zobaczycie wspomnicie jeszcze moje słowa, po wyborach już nikt nikogo nie będzie chciał zamykać a cała sprawa zostanie zamieciona pod dywan
  • ~Ulepik
    (2017-08-23 11:13)
    PiS zabrał trybunał i kto teraz ma rozliczać złodzieju i usuwać jakieś śmieszne i nielegalne komisje???
  • ~slazak
    (2017-08-23 08:52)
    musieliby polapac tez PISowskie kroliki
  • ~Jarosław Miś
    (2017-08-23 10:58)
    "Z punktu widzenia prawa i domniemania legalności ustawy powołującej do życia komisję, powinienem się stawić" - przecież jak ta cała komisja jest niezgodna z prawem, wiec nie ma obowiazku stawienia sie na nią!!!
  • ~norman1
    (2017-08-23 10:23)
    Kare powinna opłacić pani Hanna Gronkiewicz-Waltz jako osoba prywatna, lecz komisja nie dała jej wyboru, ponieważ nałożyła tą karę na nią jako na urzędnika czyli defacto musiałaby pokryć grzywnę z naszych pieniędzy czyli podatników a nie ze swojej kieszenie, dlatego czeka cały czas aż ta nieporadna komisja z Jakim na czele nałoży w końcu karę na nią jako HGW a nie jako urzędnika państwowego czyli p. Prezydent Miasta Stołecznego Warszawa - HGW
  • ~jorguś65
    (2017-08-23 11:42)
    Dokładnie napisane, jakim prawem komisja nakłada kary na HGW skoro ta stawia się na komisje, nie osobiście ale stawiają się osoby przez nią upoważnione!! Skończyć cały ten cyrk już i pierwszego kogo odwołać to nie HGW ale PiS!!! A Panią prezydent zostawić w spokoju!! Bo tyle ile jej Warszawa zawdzięcza, to żadnemu wcześniej prezydentowi nie mogła zawdzięczać!
  • ~Damian
    (2017-08-23 11:34)
    Zabrali Trybunał i robią co chcą!! Gdy PiS powoływał komisję bankową już wtedy Trybunał wskazał, że nie ma ona przypisanych jej kompetencji do działania .
  • ~Urlich
    (2017-08-31 13:01)
    POlszewiki czują się najpewniej POd spudnicą Miertkiel przeczuwam ze zabierze ZŁODZEJKIE Walcową jak Tusskussa do RAJSTAGU
  • ~antyPisowskiMarek