Rząd się cieszył, aż przyszły dane ze stycznia... Sygnał zadyszki w baby boomie

| Aktualizacja:

Dane GUS i PESEL pokazują, że w końcówce roku urodziło się mniej dzieci niż rok wcześniej, podobnie mogło być w styczniu.

wróć do artykułu
  • ~Buhaj Tej
    (2018-02-13 19:09)
    Mam radę dla Pisowców - przymusowa inseminacja pod okiem księży, hahahaha
  • ~Babuszka
    (2018-02-14 05:32)
    No, baby juz nie chca tak rodzic baby jak kroliczki. No to zeby miec wiecej baby, niech Pis zalozy wykegarnie, jak to juz bylo w pewnym kraju , w latach 40 - 45. Niech mlode, zdrowe, czysto slowiankie, polskie baby rodza tam czysto slowianskie, polskie baby. Szkoda, ze baby maja ograniczony czas do reprodukcji . No bo jak wiadomo stare baby sie juz do tego nie nadaja. Tu nic nie pomoze, newet 500+!
  • ~Dziewucha
    (2018-02-14 05:35)
    Newet jak mi dacie 5000 + , nie bede dla Pisu rodzic!
  • ~Pączek.
    (2018-02-14 06:27)
    Umiesz liczyć to licz na siebie co zrobisz sam to masz za darmo 🚻
  • ~Obłuda i mizeria PO
    (2018-02-14 10:23)
    Wygląda na to, źe ty redaktorku bardzo się z tego cieszysz, prawdziwy parobek niemiecki z ciebie p.Osiecki
  • ~leming-doradca
    (2018-02-14 11:53)
    Niech Kaczor Jarek zajmie sie promocja przyrostu naturalnego a nie promocja antysemityzmu w Polsce.
  • ~Jarus
    (2018-02-14 12:59)
    Niech Jarek nie o n a n i z u j e tylko k o p u l u j e , z mloda baba i reprodukuje!
  • ~qqq
    (2018-02-14 21:24)
    Pięć set plus nie działa?
  • ~Aga
    (2018-02-21 16:13)
    Urodziłam pierwsze dziecko w tamtym roku i ostanie.39 lat ostatni dzwonek.i teraz muszę się obawiać ze wyladujemy jako bezdomni na ulicy.brak żłobków .trudności z pracą .zero pomocy państwa tylko stos papierków i jeżdżenia dla paru złotych. Ludzi na świecie już jest za dużo i po co rodzic jescze więcej żeby żyły w nędzy
  • ~brawo PiS
    (2018-02-24 16:16)
    Ale urodziły sie polskie dzieci a nie wiadomo jakiej mieszanki.
  • ~1980
    (2018-02-26 11:32)
    Teraz czas na dofinansowanie inseminacji i in vitro. Są tabuny potencjalnych rodziców 35+, których nie stać na wsparcie medyczne w zakresie niepłodności.
  • ~edek
    (2018-02-27 17:36)
    no cóż, muzułmanie w Niemczech ,Anglii ,Francji i innych Europejskich krajach mnożą się jak króliki i pomoc państwa mają a jakże .. u nas jest biedniej więc nie wymagajmy . od wielu lat kobiety stały się bardziej wymagające , stawiają na karierę a nie na rodzinę a później to już albo za późno albo wygodnictwo ..po co ten kłopot ,wystarczy piesek lub kotek ..znam takie .Kiedyś rodzina i dzieci , teraz kariera i korporacja na pierwszym miejscu . nawet te przyjeżdżające do miasta to też w celu kariery a nie znalezienia męża i założenia rodziny Za to na wsi chłopaki do wzięcia " samotnie gospodarują i też się nie rozmnażają ,bo dziewczyn brak
  • ~motek
    (2018-02-28 15:10)
    Hehehe... brak prądu wieczorem jest skuteczniejszy i tańszy od 500+.

Może zainteresować Cię też: