Owsiak proponuje protestującym w Sejmie 42 tys. zł. Hartwich: Jurku, nasze stowarzyszenie zlikwidowano

Jerzy Owsiak chciał przeznaczyć 42 tys. złotych ze sprzedaży książki na stowarzyszenie lub fundację, do której założenia zachęcał rodziców osób niepełnosprawnych protestujących w Sejmie. Jednak Iwona Hartwich odmówiła przyjęcia pieniędzy. Dlaczego?

wróć do artykułu
  • ~PO st BU eki kwiczą,drapią,gryzą
    (2018-05-04 20:00)
    Napiszcie lepiej co tam słychać w KALIFATBUNDESREPUBLIK ,kolebce ANTYSEMITÓW ,LEWACTWA i różnego rodzaju P E D AL S T W A :-) :-) :-)
  • ~ret
    (2018-05-04 20:07)
    I wszystko jasne
  • ~mksa
    (2018-05-04 20:12)
    miłe panie, popieramy Wasz protest całym sercem, jesteśmy z Wami,łatwo rzucać kalumnie jak się jest zdrowym i nie ma takich problemów jak Wy, należy Wam się dużo więcej niż te 500 zł, niech ci co tak drą japy zamienią się z Wami miejscami i zobaczymy czy też tak będą drzeć japy, a pan, panie Jerzy też jesteś wielki jak te matki
  • ~?
    (2018-05-04 20:14)
    Ktoś kupił tę pseudoksiązke????
  • ~PO st BU eki kwiczą,drapią,gryzą
    (2018-05-04 20:14)
    Oczywiście zaPOmniałem dodać FASZYSTÓW do pełnego składu - NIEMIECKICH - wykolejeńców :-)
  • ~abubakar
    (2018-05-04 20:30)
    Jak sie czyta te komenty to czlowiek zaczyna rozumiec czemu polactwo ma taka marna opinie za granica... te litry jadu w stosunku do niepelnosprawnych sprawiaja, ze czlowiek mysli, ze w tym kraju nie ma katolikow ktorzy choc troche rozumieja o co chodzi w chrzescjanstwie....
  • ~Elliott NYC
    (2018-05-04 21:09)
    Oh my God! Whats a country!
  • ~rr
    (2018-05-04 21:19)
    Co za zachłanne na kase babsko.
  • ~Ali
    (2018-05-04 21:21)
    Ale pisowskie hieny szczekaja.
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-05-04 21:23)
    42.000? ile by to było ciastek, kawy i blietów do kina!!!!
  • ~Hajer zMakoszów
    (2018-05-04 21:58)
    Jurek... jesteś Gość i to taki dla którego moje drzwi i serce jest zawsze otwarte! Dzięki za to co robisz :)
  • ~a może
    (2018-05-04 22:02)
    Coś PO dobnego, Owsiak to przecież specjalista od brania ! Nie słyszałem, żeby komuś dał! A może by tak Pan Owsiak PO te pińset na kino dał dla tych biednych mamusiów !
  • ~?
    (2018-05-04 22:05)
    a miałyby na kino na 10 lat i jeszcze na nowy lakier do paznokci by starczyło ?
  • ~cuda
    (2018-05-04 22:12)
    Jeden nierób chce wspierać drugiego nieroba śmiechu warte .
  • ~emik
    (2018-05-04 22:17)
    Tatuaze tez sporo kosztuja,
  • ~Wszystkie dzieci nasze som
    (2018-05-04 22:21)
    Żorż Soros wykupił cały nakład Jurka, ale Iwona nie ma jak przyjąć wziątki, bo jej słup w Toruniu został zdelegalizowany. Normalnie komedia jak z Mrożka. Jak ktoś własne niepełnosprawne dziecko potrafi monetyzować przed kamerami telewizji na podłodze w Sejmie, to takie talenta trzeba nagrodzić żywą gotówką i jeszcze odpisami od dochodu, żeby na papierze nadal było 0. Bo przecież to nie koniec. Docenił sam mistrz dojenia narodowego i zaprasza do biznesu. Miłosierdzie gminy w stylu serialu brazylijskiego.
  • ~Aldona
    (2018-05-04 23:17)
    Jurek zwariował... i jeszcze co mamy zrobić... malować pazury, wywczasować w Chorwacji i użerać się z jakaś fundacją? Dawać 500 i to już....
  • ~zepsuta łapka W DÓŁ
    (2018-05-05 00:46)
    UWAGA!!!,,Minusownik,, się Wam popsuł Szanowna Redakcjo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~matka
    (2018-05-05 07:28)
    czytajac te komentarze to czlowiek traci nerwy na jakie lakiery nasze dzieci potrzebuja na zycie oplaty nie wszyscy potrzebuja pieluch i wozkow a z czego maja zyc jak nas zabraknie nie wiem z kad w ludziach tyle jadu zamiast cieszyc sie ze sa zdrowi
  • ~ppp