O. Rydzyk: Pedofilia jest czymś obrzydliwym, ale najpierw ktoś współczesny świat od lat seksualizuje

| Aktualizacja:

Ojciec Tadeusz Rydzyk odniósł się do ostatnich informacji o kolejnych przypadkach pedofilii w Kościele. Wywiadu udzielił w "Naszym Dzienniku".

wróć do artykułu
  • ~Polak
    (2019-05-16 09:07)
    najpierw ktos seksualizuje dzieci (Soros?) a potem one napastują księży? Ojciec Tadeusz powinien dostać Nobla!Nobla!
  • ~Seitan
    (2019-05-16 09:04)
    Czyli znowu to dzieci uwodza ksiezy?
  • ~seneka
    (2019-05-16 09:07)
    Oczywiście Rydzyk został poczęty niepokalanie przez jakiegoś aniołka, a nie w akcie seksualnym? Do kogo ta mowa, do zdewociałego elektoratu? Im więcej takich bredni tym szybciej i głębiej rozpadnie się ten gmach zakłamania.
  • ~kochany
    (2019-05-16 09:23)
    ojciec tadeusz uczy dzieci swoje, a ma ich wszystkich 123 i wszystkie poniżej 15 roku życia.
  • ~retrospekcja
    (2019-05-16 09:58)
    NACZELNY MĄCICIEL DAŁ GŁOŚ .Panie Rydzyk pamiętam jak z panem Jankowskim odprawialiście mszę ( nie wiem czy w waszym wydaniu świętą) Była to niedziela wyborcza pana Kwaśniewskiego . Pan panie Rydzyk mówił do ludu ogłupionego -węże ,węże o pięknych twarzach . Panie Rydzyk pan w tej sprawie ma nic do powiedzenia .
  • ~Kujawiak
    (2019-05-16 10:33)
    Cale szczęście ,że udało się Rydzykowi ocalić swoje ,,dziewictwo" przed gwałtem dzieci, jak udało mu się ukraść szczęśliwie i bezkarnie ponad 100 milionów na,,ratowanie stoczni.
  • ~Zk
    (2019-05-16 10:36)
    Tow Rydzyk, ten świat to seksualizuje w sposób przestepczy kościół katolicki poprzez haniebne i ukrywane czyny jego funkcjonariuszy.
  • ~Mark Twain
    (2019-05-16 11:08)
    Ojciec Dyrektor ma rację. Już Neandertalczykom w szkołach wykładano "przygotowanie seksualne do życia w rodzinie! Nie była to jednak Rodzina Radia Maryja-niestety!
  • ~wieszczyca
    (2019-05-16 09:32)
    Szatan jest synonimem zła. Tylko idiota uważa że zło na świecie nie istnieje.
  • ~ania Szczeć
    (2019-05-16 11:37)
    Rydzyk- kandydat na ołtarze ocalony przed gwałtem nieletnich.!!!!Dzięki prezesowi.
  • ~widzący
    (2019-05-16 09:22)
    Słusznie mówi. To nie kryzys, to rezultat- powiedziałby Kisiel
  • ~Thailand Express
    (2019-05-16 09:35)
    A co z pedofilią osób świeckich ? Zum Beispiel z turystyką seksualną do Azji ?
  • ~stp
    (2019-05-16 11:12)
    Rydzyk apage satanas !
  • ~Batko
    (2019-05-16 11:28)
    CENZOR ,a Ja myślałem że ZGODA między Nami. Zrozumiał bym gdy byś blokował Wulgaryzmy,Kłamstwa ,promowanie Komunizmu,ITD,ale Ja pisze PRAWDĘ.
  • ~observer
    (2019-05-16 09:32)
    Jak coś o o. Rydzyku to zaraz pojawiają się niemądre wpisy "ad personam". "Ad rem" prawie nie uświadczysz
  • ~wielkopol
    (2019-05-16 12:11)
    Ja nie pyskuję na rydzyka. Dzięki jego bezkarnej działalności, tak zwanej religijnej oraz ciemnym ,złodziejskim interesom- moja rodzina[ łącznie 8 osób] zerwała z kościołem. Teraz mamy kościół w swoim domu, czysty w modlitwie.
  • ~zefir
    (2019-05-16 17:25)
    Tyle się mówi o ; prawie : , nocami wprowadzają nowe ustawy a o tak istotnej ciągnącej się wendecie ludzkiej jakieś problemy = p Ziobro czyń wreszcie swoją powinność
  • ~Danuta
    (2019-05-16 15:36)
    Rydzyka dzieci nie beda napastowac bo jest zbyt oblesny. Oprocz tego ma tyle szmalu,ze stac go na uslugi pań.
  • ~To ja Polak Slowianin
    (2019-05-16 14:23)
    Re : przyjaciel.Wiadomo kto oglupia narod,ktory z natury jest glupi.Jeden z papiezy zapytany ,ktora religia jest najlepsza ,odpowiedzial ta najglupsza.W Polsce nic sie nie da zrobic,szkoda sobie glowe zawracac.Moj syn powiedzial mi ,wiesz tego malego trzeba by bylo sprzatnac dla dobra narodu.Odpowiedzialem ,to dopiero bylaby tragedia ,od razu swiety !.Faktycznie najsprawiedliwsza jest smierc,a po niej sad ,P.J.Chrystusa,mam nadzieje, ze jakos i ja sie dostane do miejsca ,ktore nam chrzescijanom obiecal Bog.Chociaz wiecznosc bez tych oprychow religijnych i balwchwalcow itd.Cala tajemnica naszego historycznego nieszczescia to religijnosc ,ktora nie ma zadnych podstaw biblijnych.
  • ~buc
    (2019-05-16 17:42)
    jesli ktos podpali dom jest to przestepstwo ale kiedy zrobi to strazak przestepstwo nabiera innej,gorszego znaczenia o wiele gorszego.nie zmywajccie tego barbarzenstwa w kk.

Może zainteresować Cię też: