Szef MON: Ofiara żołnierzy niezłomnych to fundament naszej tożsamości i wzór dla Wojska Polskiego

| Aktualizacja:

Ofiara żołnierzy niezłomnych stanowi fundament naszej tożsamości narodowej i wzór do naśladowania przez żołnierzy Wojska Polskiego - powiedział szef MON Mariusz Błaszczak we wsi Rudzie (woj. warmińsko-mazurskie), gdzie w piątek odsłonięty został Obelisk Żołnierzy Wyklętych.

wróć do artykułu
  • ~adamos
    (2019-05-31 15:54)
    Po wyborach wygranych przez PiS jesienia, trzeba będzie zejść do podziemia i jako "obywatele niezłomni" walczyć z tą władzą wszelkimi środkami. Ciekawe, czy wtedy Blaszczak tak samo będzie nas wychwalał
  • ~Stary
    (2019-05-31 16:01)
    Panie Ministrze - chyba jednak nie Brygada Świętokrzyska, "Ogień", "Bury" i inni. Ludzie pamiętają...
  • ~eu
    (2019-05-31 18:20)
    Wyklenty rzad Pisu ma tylko po swojej stronie tych kturzy dostaja 500-Plus
  • ~Juzio
    (2019-05-31 18:32)
    Wzor dla wojska polskiego? No to wpjerjot na wiochy, bij , z a b i j kogo popadnie, kto ci sie nie podoba, kto nie za Pis! Juz mnie to swietowanie tych mo r der cow i te patatyczne gadki w qu....r....wia jaja!
  • ~potomek 3 Akowcow
    (2019-05-31 18:42)
    Błaszczak zaczyna uprawiać Matołuszkowe bajanie.
  • ~paskudny punkt widzenia
    (2019-05-31 23:38)
    Bylo wiele ofiar "zolnierzy niezlomnych" na prawde wiele ofiar i to niewinnych, cywilnych ofiar.
  • ~rezerwista
    (2019-06-01 08:38)
    znam z opowiesci czlonka bandy ognia na podhalu jego wyczyny jako dowodcy wlos mi sie wtedy jezyl sam mowil ze to byla banda a nie partyzantka i sie cieszyl ze mu sie udalo uniknac wiezienia nkwd i smierci uciekajac panie blaszczak to byli tez mordercy i nie przyklaskuj czlowieczyno wykletym bo to byli wykleci ale inaczej
  • ~Zabuznin
    (2019-06-01 08:56)
    A jaki to rzad oni reprezentowali ?.Rzadu londynskiego nikt nie respektowal !.Zachod zaakceptowal podzial Europy Wschodniej w Jalcie i Poczdamie.Zabor Polski i uznanie PKWN,koniec dyskusji.Ci ludzie dzialali niezgodnie z prawem miedzynarodowym.

Może zainteresować Cię też: