Wraca spawa drukarza z Łodzi. "A jeśli ktoś wywiesi informację, że nie obsługuje np. katolików, żydów..."

| Aktualizacja:

Przepis, na podstawie którego skazano drukarza z Łodzi, jest niezgodny z konstytucją – uznał wczoraj Trybunał Konstytucyjny. Dwóch z pięciu sędziów złożyło zdania odrębne. 

wróć do artykułu
  • ~katoliczka
    (2019-06-30 11:05)
    Domagam się oddzielnych środków transportu publicznego dla Pis- Polakowski i dla Polaków z rodowodem.Obcokrajowcy oddzieleni.
  • ~Wielkopol
    (2019-06-30 10:40)
    Pis podzielił politycznie obywateli na tych klasy I co są z nimi oraz na,,zdrajców i złodziei," co stoją po stronie Zomo".Teraz zaczyna się podział Polaków według kościelnej zasady sumienia. w handlu, usługach, w służbie zdrowia, w dostępie do wszystkich leków. Może będą też kina i teatry tylko dla pisu , oraz środki transportu publicznego ,, nur fur pis",?
  • ~yahooo
    (2019-06-30 10:13)
    W ślad za drukarzem , zamierzam przestać płacić abonament za telewizje ,,pistvp info"tvp I, II oraz Trwam,PONIEWAŻ NIE OGLĄDAM PROGRAMÓW TYCH STACJI , DLACZEGO WIĘC MUSZĘ PŁACIĆ, PRZECIEŻ NIE KUPUJĘ TEGO TOWARU ,JEST WOLNY RYNEK??? Co mi grozi??
  • ~obawa o jutro
    (2019-06-27 12:16)
    Niestety, mam wrażenie, że wielkimi krokami zdążamy w kierunku faszyzmu, którego efekty są niestety Polakom dobrze znane z niedawnej historii..... Najtragiczniejsze w tym jest to, że dzieje się to w katolickiej Polsce, gdzie "bliźni powinien szanować bliźniego swego" .... Obłudą, łapówką oraz umiejętnym gospodarowaniem ludzkim strachem i nienawiścią nie wolno rządzić narodami, bo możemy niedługo naocznie się przekonać jakie tragiczne mogą być skutki takiego działania......
  • ~tttt.
    (2019-06-27 10:38)
    Olska idz do polskiej szkoly.W Telawiwie zle ucza jezyka polskiego.
  • ~dana
    (2019-06-27 08:36)
    wymyslono klauzule sumienia a diabla maja za skora jesli chce ja przestrzegac mogl isc do zakonu
  • ~Gustaf
    (2019-06-27 08:14)
    Tylko w komunie możliwa jest taka dyskusja o tym co może prywatny przedsiębiorca , normalnie to taki przedsiębiorca ma prawo przyjmować zlecenia od kogo chce , koniec kropka !
  • ~Dobromir
    (2019-06-27 08:08)
    Ja nie obsługuję członków sekty. Jednej i drugiej.
  • ~tttt.
    (2019-06-27 07:32)
    Ale oburzenie lesbijek i pedalow.
  • ~J.K
    (2019-06-27 06:56)
    to była prowokacja ze strony LGBT
  • ~wasyl
    (2019-06-27 06:31)
    lewactwo i degeneraci oburzeni bo raz dostali w nos !!! a już myśleli że są nietykalni !!!
  • ~Ddzidka
    (2019-06-27 06:23)
    Jak mozna odmawiac, to odmawiam od dzis mojemu staremu. Nie , nie to , o czym myslicie, tego juz dawno nie ma, ale przestane mu gotowac, podawac piwo do stolu, prac smierdzace gacie i skarpetki! No, demokracja czy nie? Kazdy moze kazdemu wszystkiego odmawiac, no super!
  • ~kris11
    (2019-06-27 06:06)
    Jego sprawa. Nie chciał zarobić i nie chciał być w sprzeczności z sumieniem jego biznes. Zabieramy materiały i idziemy do innej drukarni. Po co o tym tyle pisać. W mojej firmie jakby mi coś nie odpowiadało też kosztem kasy którą mógłbym zarobić bym odmówił wykonania zadania.
  • ~head
    (2019-06-27 05:53)
    Lekarz Jehowa nie zrobi transfuzji bo nie akceptuje takich metod leczenia i co mu kto zrobi?
  • ~.Krystyna.z.Agencji...
    (2019-06-27 02:24)
    Ja nie obsluguje SLD, PO, PSL, Nowoczesnej I bylych czlonkow PZPR, UB, SB, MO, ORMO, ZOMO, WSI, WP. Po prostu bym z nimi nie mogla...
  • ~Fgth
    (2019-06-27 00:45)
    Sugeruję wywieszkę na drzwiach drukarni. Drukujemy materiały LGTB ale tylko członków pis. I konic zmarteień drukarza !!!!
  • ~jaity
    (2019-06-27 00:03)
    Skoro zawieszają konta na fb czy tt, kiedy się właścicielom treść nie podoba, to i drukarz ma takie prawo.
  • ~Kobieta
    (2019-06-26 23:34)
    No i bardzo dobrze. Teraz katolicy przestaną obsługiwać niekatolików, ateiści reiligijnych, homoseksualni heteroseksualnych, a heteroseksualni homoseksualnych. Dalej to już samo się potoczy. Jak to bolo-bolo podzielił polską nację po 1989roku?" Prawdziwy Polak katolik", nie tak to było?
  • ~odchodzimy od cywilizacji
    (2019-06-26 23:24)
    Taksowkarz bedzie mogl odmowic kursu czar nemu. Nie bedzie za to karany. Minister i prokurator generalny Ziobro uwaza ze to wolnosc. Brawo odchodzimy od cywilizacji.
  • ~redo
    (2019-06-26 23:21)