Niemiecka gazeta kontra prezes Reduty Dobrego Imienia. Jest wyrok sądu

Warszawski Sąd Okręgowy nakazał niemieckiej gazecie Frankfurter Rundschau przeproszenie prezesa Reduty Dobrego Imienia Macieja Świrskiego. Chodzi o publikację dot. polskiej polityki historycznej, której celem - zdaniem gazety - jest "przedstawienie zagłady Żydów jako czynu czysto niemieckiego".

wróć do artykułu
 • ~prezes
  (2019-07-25 17:07)
  W RFN i na zachodzie takie klamstwa sa dosc czesto produkowane-Polska produkuje za malo materialow informacyjnych do zachodnich TV w obcych jezykach- a szkoda.Sam proponowalem taki film o Zegocie w Krakowie,gdzie moj dziadek byl szefem z ramienia Polskiego Pnastwa Podziemnego.Chcialem to zrobic w 3 jezykach-zero odpowiedzi z TVP.
 • ~brawo intelekt
  (2019-07-25 15:49)
  W kazdym razie faszysci, nazisci i nacjonalisci to nie byli bo w gruncie rzeczy to przeciez dobrzy ludzie. To byli tylko Niemcy. To wlasciwa na dzien dzisiejszy ocena.
 • ~alf
  (2019-07-25 12:43)
  Pewnie ,że Polacy i faszyści bo to nie byli Niemcy. Oni siedzieli w obozach na wieżyczkach i przy piecach do chleba . Ot i cała filozofia niefaszystowskich niemiaszków . Jeszcze trochę okaże się że wojnę wywołali Polacy , bo niemiaszkom nie chcieli oddać 1/3 Polski i paktowali ze Stalinem, są winni zburzenie Warszawy ( po co powstanie) . No cóż takiej polityce hołduje Róża alleluja
 • ~ivo
  (2019-07-25 12:30)
  Dziwny tytuł jak na taką sprawę. Może jednak powinien być bardziej komunikatywny i adekwatny do treści?
 • ~Zorro
  (2019-07-25 11:11)
  Może sędzia bał się kary za inny wyrok? Nie wiem - ale PiS wprowadził takie zasady, że każdy wyrok jest podejrzany...

Może zainteresować Cię też: