Czarzasty w Białymstoku: Kierownictwo PiS-u doprowadziło do tego, że ludzie patrzą na siebie złym wzrokiem [WIDEO]

| Aktualizacja:

Jest czas prostych słów, prostego podawania ręki, mówienia prostych prawd, mówienia, że ludzie mają prawo wierzyć w co chcą, kochać się jak chcą – powiedział szef SLD Włodzimierz Czarzasty podczas niedzielnego protestu ugrupowań lewicowych pod hasłem "Polska przeciw przemocy". Głos zabrali też inni lewicowi liderzzy. W marszu nie wzięli za to udziału politycy PSL.

wróć do artykułu
  • ~niwdzieczny
    (2019-07-29 20:16)
    trzech pajacow co sieja zament jakie oni wartosci moga przekazac ludzia falsz i zgnilizna obloda ideje komuny madrzy ludzie maja jakies wartosci a tu niema nic poza wyznaniem ze sie jest jakby nie zrownowazonym
  • ~Edyward
    (2019-07-29 17:46)
    Powiedzcie mi, że Biedroń nie trzyma Czarzastego za pupe, to tylko tak wygląda co nie.
  • ~W-wa
    (2019-07-29 16:07)
    CZARZASTY PRZESTAN CHLAĆ GORZAŁĘ ten KINOL coraz CZERWIENSZY nie rob z SIEBIE POśmiewiska POLAKOM
  • ~Żenada
    (2019-07-29 15:25)
    czarzasty jak zwykle od du... strony. Przemów do rozsądku tym z LGBT żeby żyli spokojnie a nie chuliganili.
  • ~nosreadamus
    (2019-07-29 15:22)
    robota komunistów najpierw w.........li Schetynę a teraz w.......ją Biedronia
  • ~pisowiec
    (2019-07-29 14:12)
    A ja patrzę na Czarzastego dobrym wzrokiem. Pękam ze śmiechu jak widzę tego czerwonego prosiaczka-komuszka !!!
  • ~uijkm,
    (2019-07-29 13:05)
    zandberg, czarzasty, biedron- nowe konie pociagowe multikulti czy nowi prorocy kosciola bez kosciola?
  • ~Qwer
    (2019-07-29 11:51)
    PSL - call girl polskiej polityki. Rowy pod alians z pis już pewnie wygolone.
  • ~ber.,
    (2019-07-29 09:30)
    TOW,, z TWSB = LGBT
  • ~buc
    (2019-07-29 09:17)
    i dziwicie sie ,ze polska to jedyny kraj w europie,ktory w histori notuje KILKA rozbiorow.zo owoc " jednosci" "solidarnosci"i dzialania sporej cz""esci kleru.kazda partia dba tylko o wlasne stolki i korzysci wynikajace z zajmowanych stanowisk.wpisy obciekaja z "aktu milosci blizniego."
  • ~iokl,
    (2019-07-29 08:44)
    1. To sztuczny konflikt, w ktorym obie strony maja racje. Polacy powinni zrozumiec, ze albo w niedziele nigdzie nie wychodzimy, albo idziemy swietowac tolerancje i wielorodnosc wszyscy razem. Przyczyny konfliktowosci zjawiska nie nalezy jednak szukac w publicznosci, tylko w prowodyrach, ktorzy sztucznie polaryzuja. Bo nie wszyscy musza lubiec.........biedronia, czarzastego..... 2. Pytanie do Christiana Lupa: na podstawie jakiego natchnienia kobieta domalowuje Bozi tecze i rozkleja to dzielo po kiblach? 3. "Bardziej kocham ten kraj i zrobiłem dla niego o wiele więcej niż najbardziej wyrazisty nacjonalista ze wszystkim, co ma na sobie: dresem, koszulką i tatuażem małego powstańca na łydce" - mówi w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Jerzy Owsiak, - zrobi najlepiej, jak sie od tego "kochanego" kraju odstawi......... Pewna grupa sterowanych z zagranicy byczkow sobie obmyslila, w jaki sposob uczynia Polakow szczesliwych. Tylko ze,.......ano wlasnie, Polacy za Wielkim Frycem powtarzaja, ze maja prawo byc szczesliwymi na wlasny sposob........
  • ~Nikos
    (2019-07-29 07:27)
    Biedron potrafi w mordę dać . Spytajcie sie jego matki
  • ~Alli
    (2019-07-29 07:11)
    Polska przeciw LGBT, takie hasło powinno wisieć to będzie OK.
  • ~Spowiednik lewactwa
    (2019-07-28 23:26)
    Biedron przeciw przemocy hehe ale jak matkę walna w mordę w wieku 24 lat a ta poleciała do sądu to juz pewnie zapomniał . A forsal staje sie kolejna tuba lewacką a takie miał aspiracje i mniemanie o sobie. Wstyd
  • ~Norod
    (2019-07-28 20:03)
    Czarzasty i reszta.jestescie ofiarami własnej chciwości głupoty.to Was towarzysze zniszczyło....
  • ~gal anonim
    (2019-07-28 18:10)
    pewnie mnieli sen,,iwitos snil sie jem,,
  • ~ewcia
    (2019-07-28 17:57)
    SLD czytaj PZPR - jak za czasów POPIELUSZKI, którego zamordowali, wtedy też walczyli z Kościołem (ale z partyzanta) teraz mają swoich żołnierzy w osobach LGBT. Ludzie oni was wykorzystają a później będą tępić tak jak wcześniej.
  • ~Polak myślący normalnie
    (2019-07-28 17:53)
    Od stycznia pedalizm i lesbijstwo będą leczone w zakładach zamkniętych... Jeszcze pół roku. Potem po wrzaskach zboczeńców zostaną tylko złe wspomnienia...
  • ~neverpis