"Przykręcają śrubę na ostro już od dwóch lat". Cejrowski o konflikcie z władzami Gdańska

| Aktualizacja:

"Postać Pana Cejrowskiego nie pasuje do pozytywnego wizerunku Jarmarku Dominikańskiego, jaki chcemy kreować" -  tak znany podróżnik odpowiada na oświadczenie władz miasta Gdańska, po tym jak usunięto go z terenu Kaplicy Królewskiej.

wróć do artykułu
  • ~Mieszkaniec gdansk
    (2019-08-21 17:01)
    Dobrze ze tego idiote pogonili.
  • ~Kasik
    (2019-08-09 23:53)
    Chyba lepiej strać w "użyczonym przez proboszcza" darmowym miejscu niż w opłaconym do MTG za dużą kasę... może nawet 6-7 tysięcy złotych... więcej komentować nie mam zamiaru, wystarczy logicznie przekalkulować ;-)
  • ~Marko
    (2019-08-08 12:27)
    Bo nie wpiął sobie sfastyki i cherbu dulkiewicz ,rozkraczonej cipy Marko
  • ~Imagine No Hate
    (2019-08-08 11:14)
    Mnie to nie dziwi. Prezydent Dulkiewicz- nie wie z kim ma dziecko, nie wie w jakiej manifestacji bierze udział więc skąd ma wiedzieć kim jest Cejrowski
  • ~Paskud1
    (2019-08-08 01:34)
    glista. robak. Celowo z małej litery. Sprzedawaj co tam chcesz w nowej ojczyźnie swojej. To ci wolno. A od nas się po po prostu od...rach...hul..ciu....lu
  • ~JA:
    (2019-08-07 22:08)
    To jest niewazne, jakie ma obywatelstwo. Przeciez Gdansk tak sie opowiada za przyjaznym nastawieniem do uchodzcow, ludzii LGBT, ocokrajowcow i chlubi sie demokracja. Chcecie kreowac pozytywny wizerunek. I co Pan Cejrowski nie pasuje? A czemoz to? Nie jest wystarczajaco demokratyczny? Czy gdanska demokracja jest inna? Gdanska demokracja to jest taka, ktora swietuje radosnie - z zaproszona liczna delegacja niemiecka - pochodami, spiewem i tancem, wybuch II wojny swiatowej na grobach zabitych polakow. Ciekawe jakie piosenki bedziecie spiewac? Ich wünsche euch viel Spaß am Feiern! Die ganze Polen schaut euch zu und wird mit euch mitfiebern! Gdanszczanie obudzcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~E meryt
    (2019-08-07 15:33)
    Trzeba było ich przechytrzyć i oflagować się tęczowo, to by nie ruszyli
  • ~Ella
    (2019-08-07 15:32)
    PO to zło
  • ~Dm 2
    (2019-08-07 10:40)
    Cejrowskiemu handelek w Ekwadorze nie idzie?? Plantacje bananów zamienił na kawę i też nie idzie? A biały śnieg idzie?? Bidulek, narozrabiał pewnikiem w Ekwadorze, to teraz tu się panoszy. Niech idzie dalej na wschód przez Bug, na boso i z ostrogami w tym tam.
  • ~Gdanszczanin
    (2019-08-07 09:51)
    Cejrowski wyp......aj z Gdanska. Najlepiej do Ekwadoru
  • ~alf
    (2019-08-07 08:46)
    woli promować tęczowych , a Cejrowski jest jej przeciwnikiem i jej też chyba za bardzo nie popiera. Pewnie nie weźmie udziału w radosnym korowodzie w dniu 1 IX ., anie nie płaci datku na platfusów
  • ~e
    (2019-08-07 08:42)
    Do wizerunku wolnego miasta
  • ~Polak maly
    (2019-08-07 08:33)
    Dziwię się że Polski Rząd nie reaguje na zaczepki P. Falkiewicz, bylo,,nie bylo prezydenta Gdanska, czyli części Polski. Działania obecnych władz Gdanska, przypominają do złudzenia, wydarzenia z 1939r. Jeszcze jest czas na reakcję...Jeszcze.
  • ~Szyba
    (2019-08-07 07:11)
    Takie szuje trzeba gonić i wcale nie chodzi o poglądy polityczne . Zrzekł się obywatelstwa to niech spada , pseudo katolicki pajac !
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-08-06 22:39)
    Tam jest strefa wolna od katoPiSbolszewików !!!!
  • ~lon
    (2019-08-06 22:22)
    cejrowski z malej litery celowo sprzedaje dalej swoje ksiazki bez kasy fiskalnej, maly geszefciaz skapy jak krakowiak.
  • ~ghjnm,
    (2019-08-06 22:03)
    Niech pan cejrowski opublikuje odmowe Gdanska, to uwierzymy. Inna sprawa- dobrze, ze sie mowi o Gdansku, bo przypomina mi sie zamach na adamowicza. Grzebie w internecie i natrafiam na coraz to ciekawszych "ojcow"- z ktorymi tez pewnie mial kontakt obrotny adamowicz. Mowilo sie, ze zostal zamordowany przez chorego. A moze tego chorego czlowieka ktos wykorzystal, bo adamowicz zrobil sie za pazerny i za duzo nazbieral, zdradzajac "wartosci"? Przeciez majchrowskiego za podobne rzeczy tez chyba wywalono z jakiegos tam zwiazku nowoczesnych templariuszy......
  • ~Terrain ahead!_Terrain ahead!_Pull up!_Pull up!!
    (2019-08-06 21:24)
    Gdzie pan Cejrowski, obywatel Ekwadoru, człowiek który zrzekł się polskiego obywatelstwa płaci podatki z tytułu dochodów ze sprzedaży swoich książek, z tytułu apanaży za emisje swoich programów podróżniczych (bardzo dobrych nawiasem mówiąc) ??
  • ~Iglo
    (2019-08-06 21:13)
    Trzeba było przyjechać do Mrągowa a nie do Gdańska to byłby luz. Ale pewnie zyski były mniejsze i się nie opłacało. :D Tam by chociaż coś wpadło a tak kicha z interesu :P
  • ~za kogo sie on uwaza
    (2019-08-06 20:17)
    Pan Cejrowski to przeciez pan Cejrowski jego to samo prawo co dla innych nie powinno obowiazywac. Ten pan juz pokazal wielokrotnie co potrafi miedzy innymi na antenie TVP z panem Rachoniem.

Może zainteresować Cię też: