Prezydent Gdańska: Andrzej Gwiazda mógł popełnić przestępstwo

| Aktualizacja:

Prezydent Gdańska zawiadomiła policję o możliwości popełnienia przestępstwa przez Andrzeja Gwiazdę - dowiaduje się Radio ZET. Chodzi o słowa jednego z założycieli "Solidarności", który tydzień temu powiedział o autorach gróźb kierowanych wobec Aleksandry Dulkiewicz, że "mają do tego moralne prawo".

wróć do artykułu
  • ~333 m
    (2019-08-17 09:41)
    Zakończenie waśni pomiędzy Polakami jest możliwe, wystarczy POLSKĘ przedzielić graniczną Wisłą. Kto popiera PiS na wschodnią stronę rzeki a pozostali których w..ia PiS na zachodnią stronę. Wtedy może Polacy w swoich rewirach się dogadają ?.
  • ~moze to tylko na starosc
    (2019-08-15 11:21)
    Nie pomniejszajac zaslug tego pana trzeba stwierdzic, ze ma niesamowicie paskudny charakter. O przazwoitosci to juz w ogole nie mozna mowic. Spodziewam sie ze jego wiara jest taka jak jego charakter.
  • ~Gwiazda
    (2019-08-14 22:07)
    Zamknąć szybko dziada?
  • ~Alik
    (2019-08-14 21:20)
    Pan Gwiazdą wkrótce trafi na sąd Boży. Może czas na rachunek su.ienia i pokutę A nie wojenki i obrażanie ludzi
  • ~kom
    (2019-08-14 07:32)
    Według większości piszących tutaj, jak nie jest z pisu, to można ją zarżnąć jak Adamowicza?
  • ~z
    (2019-08-14 06:12)
    Dulkiewicz coraz wiecej czasu poswieca polityce niz zajmuje sie sprawami Gdanska.
  • ~ja się tylko pytam
    (2019-08-13 14:20)
    Mam pytanie: kiedy ta ciężka idiotka zajmuje się rządzeniem Gdańskiem, jak ciągle oskarża, zaskarża, rzuca obelgi i kupuje w Biedronce małpki z ochroną?
  • ~jaka tam gwiazda
    (2019-08-13 14:07)
    kto i dlaczego trzyma tego b.starego człowieka pod krawatem i dopuszcza do publicznego zabierania głosu ? Polska musi być wolna od głosów, które są dla Polski szkodliwe
  • ~kierowca
    (2019-08-13 13:45)
    Andrzej Gwiazda inteligięcję ma wyrytą na twarzy.
  • ~09iokl,.
    (2019-08-13 13:38)
    Prezydent Gdańska zawiadomiła policję o możliwości popełnienia przestępstwa przez Andrzeja Gwiazdę - dowiaduje się Radio ZET. - panie Gwiazda..........radia Zet pozakladal schetyna z kierwinskim, specem od radiofonii. Trzeba wiedziec, komu sie daje wywiady. A dulkiewicz niech nie podskakuje. Zrobila zawiadomienie- ok. Ale teraz niecz czeka, az ustosunkuje sie do tego sad. Policja i prokuratura nie sa od decydowania, co jest mowa nienawisci, grozba itp itd. Poza tym- wszystko takie trzeba udowodnic!
  • ~sic.
    (2019-08-13 13:15)
    Pis to dewiacja i patologia spoleczna ....
  • ~sic.
    (2019-08-13 12:52)
    Gwiazda juz dawno zgasla ....kretynski buc ...
  • ~89iokl,
    (2019-08-13 12:28)
    Najpierw mysle i dziwie sie, ze pan owsiak, jako organizator imprezy, do tej pory nie poniosl odpowiedzialanosci za incydent. O dziwo, nie slyszalam w tej sprawie od rodziny nawet jednego slowka. Po drugie- zgodzimy sie, ze nikt nie ma ani moralnego ani innego prawa obrazania innej osoby, tym bardziej grozenia jej. Jesli pani dulkiewicz sie skarzy i sklada sprawe do policji, to musi takie grozby i obraze udowodnic. To nie jest sprawa policji albo prokuratury, zeby decydowac o rozmiarze i wymowie korespondencji do tej pani, tylko sprawa sadowa. Wiec jak sie pani dulkiewicz cos nie podoba, to musi czekac na wyroki sadowe w kazdej sprawie. A tak patrzac na sprawe odgornie- gdyby nie prowokowala, nie dostawalaby tego typu wiadomosci. Schlesien ist unser und Danzig auch!
  • ~HAŃBA +
    (2019-08-13 11:58)
    Czy pan Gwiazda chciałby osobiście uczestniczyć w mordach, czy planuje jedynie patrzeć z okna?
  • ~deron
    (2019-08-13 11:51)
    Obleśny stetryczały naziol. Marzą mu się pogromy i mordowanie ludzi na ulicach?
  • ~Gdańszczanka
    (2019-08-13 11:36)
    Pamiętam w latach osiemdziesiątych jak Pan Andrzej Gwiazda przyjeżdżał do mojego zakładu organizować niezależne związki zawodowe Solidarność. Ryzykował wiele, gdyby nie on ludzie baliby się ruszyć. Zawsze mówił to co myślał. Teraz taka... będzie mu groziła. Wstydźcie się Gdańszczanie.
  • ~Hipokrates
    (2019-08-13 11:32)
    Gwiazda to odmóżdżony, eściekły pies pisuaru! To prawda i diagnoza! Nawet demencja starcza nie daje takich objawów....??
  • ~gorszy sort
    (2019-08-13 11:27)
    Panie Gwiazda czy nie warto byc przyzwoitym a nie zausznikiem dojnej zmiany?
  • ~zin
    (2019-08-13 11:17)
    Garbi gdzie ty bar.nie widzisz slowo teczowa chyba po narkotykach masz zwidy
  • ~GRU
    (2019-08-13 11:16)
    To nie jest gwiazda,tylko CZYNIACY SZKODY NIEPOTRZEBNY meteorycik!!!

Może zainteresować Cię też: