Tragiczny finał poszukiwań kobiety w zaawansowanej ciąży. Mąż przyznał się do zabójstwa

| Aktualizacja:

Zarzut morderstwa ze szczególnym okrucieństwem 33-letniej bielszczanki w szóstym miesiącu ciąży usłyszał w niedzielę jej mąż. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa – dowiedziała się w niedzielę PAP od rzeczniczki bielskiej prokuratury okręgowej Agnieszki Michulec.

wróć do artykułu
  • ~Wyborca PiS-u
    (2019-10-20 09:32)
    Czy denatka została znaleziona rzywa?
  • ~---------ziutek
    (2019-10-20 19:37)
    Kat o lik zabil zone i dziecko. Dla mnie scier.........
  • ~ona
    (2019-10-20 19:40)
    nie chciał 500+.... zwyrol ze straży miejskiej...
  • ~---------ziutek
    (2019-10-20 19:40)
    Slowa "katolik" tez juz nie mozna uzywac? Przeciez wszyscy Polacy sa ochrzczeni. W wierze rzymsko- katolickiej. Wnioskuje: Polak= katolik! ------------------------------------------------------------------------------ Ten facet powinien sie w piekle smazyc. (To najgorsza kara dla katol----ikow).
  • ~Emil
    (2019-10-21 06:33)
    To rodak nie arab👎
  • ~Daria
    (2019-10-21 09:23)
    Po prostu bestia.Żal za serce ściska.Założył rodzinę i zniszczył ją.A przecież mógł się rozwieść.Żyliby wszyscy.Koszmar tej zbrodni, dopiero mu się zacznie w więzieniu.
  • ~...dopiero od 313 roku !
    (2019-10-21 10:09)
    Ktos tu wspomina o chrzcie katolickim ?.Biblia mowi o chrzcie innym,mianowicie czlowiek musi najpierw poznac wiare, raz przyniesiona z nieba .Sam Syn Bozy Pan Jezus Chrystus zostal ochrzczony w wieku okolo 33 lat w rzece Jordan,przez calkowite zanurzenie w wodzie.Chrzest autentycznych chrzescijan ,to symbol smierci i przejscia z niej w nowe zycie,nowo narodzenie sie z Ducha Bozego !.Wedlug Biblii niemowleta i dzieci sa bezgrzeszne, blogoslawienstwo maja po ojcach.Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4 - 6.W takim razie dlaczego uczniowie Pana Jezusa i my zyjacy chrzcimy ludzi swiadomych grzechu,bo tak naucza nas Biblia.Chrzest wodny, to zawarcie Nowego Przymierza z Synem Bozym Panem Jezusem Chrystusem w sposob swiadomy,dobrowolny z woli czlowieka niezaleznie od jego wieku.Ochrzcie nieswiadomych niemowlat czy dzieci nie ma mowy w Biblii.Skad sie wzial kosciol rzymskokatolicki ,....
  • ~gina