Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Pielgrzymka dotarła na św. Górę Grabarkę. Trwają obchody Święta Przemienienia Pańskiego [ZDJĘCIA]

19 sierpnia 2019, 09:56
Głównym uroczystościom przy ołtarzu polowym przewodniczyć będzie zwierzchnik Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego (PAKP) metropolita Sawa, w asyście hierarchów z kraju i zagranicy.
Głównym uroczystościom przy ołtarzu polowym przewodniczyć będzie zwierzchnik Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego (PAKP) metropolita Sawa, w asyście hierarchów z kraju i zagranicy. / PAP / Michał Zieliski
Największe piesze pielgrzymki dotarły w niedzielę po południu na św. Górę Grabarkę (Podlaskie). Dzisiaj odbędą się tam główne uroczystości Święta Przemienienia Pańskiego, najważniejszego w tym prawosławnym sanktuarium.
Reklama
Reklama
Tematy:
pielgrzymka święto Grabarka przemienienie pańskie
Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Jaka sw.Gora ?.
  2019-08-19 10:40:25
  To ciekawe zdiecie,przypominam ,ze Pan Jezus Chrytus nie jest malutki jak na obrazku.Syn Bozy na krzyzu nie wisi,On wykonal plan Bozy,poniosl raz smierc za nasze grzechy,zmartwychstal i wstapil do nieba zasiadajac po prawicy Bozej.Istotnie Jego Cialo raz zostalo przemienione w cialo niebiskie niesmiertelne ,to juz sie stalo raz na zawsze.Komunia to pamiatka Ostatniej Wieczerzy,Bog zeslal wzamian za Syna swego Ducha Swietego,to mamy w Ga :4 - 7.J :14,15,16.
  17
  pokażodpowiedzi (2)
 • Look
  2019-08-23 07:04:48
  Sredniowiecze pelza!
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama