Wyborcy PiS ślepi na "Wiadomości". Widz, nawet należący do tzw. twardego elektoratu, jest wyczulony na propagandę

Główny program informacyjny TVP zwiększył za to oglądalność na terenie sprzyjającym Platformie.

wróć do artykułu
  • ~JMK
    (2017-07-17 08:22)
    Takiej propagandy informacyjnej jaką przedstawiają TVN i POLSAT nie ma w żadnych stacjach.Obrona tych co utracili koryto i tracą nadzwyczajne przywileje jest porażająca i przerażająca.
  • ~Portland
    (2017-07-17 07:32)
    A my spokojnie, coraz liczniej, popieramy PIS.
  • ~PO szli won!
    (2017-07-17 14:20)
    Właśnie teraz w TVP oglądamy jak książęca para Kate i William z szacunkiem odnoszą się do Polaków i Polski. W tym samym czasie K-oszerne O-dwody D-ywersyjne PO-djudzają, robią ferment, wylewają jad na Polaków i wybrane przez Polaków władze Polski.
  • ~człowiekzpodkarpacia
    (2017-07-17 07:38)
    Przestańcie manipulować - to jest ŻENUJĄCE !!! . Uważacie , że ludzie to tępaki i możecie im wciskać ten kit ???
  • ~internautka 50+
    (2017-07-17 07:26)
    To też jest takie; picu, picu mój księżycu!!! Ta dzisiejsza strona zwija się i pręży żeby żeby tak coś przykleić pisowcom.
  • ~cała prawda
    (2017-07-17 07:17)
    typowe, srutu tutu pęczek drutu, jak nie ma się argumentów to tworzy się wydumane statystyki
  • ~Qbanczyk
    (2017-07-17 08:17)
    Elektorat PIS to nie lemingi, nimi się nie da tak manipulować jak wyborcami PO, PSL czy SLD
  • ~książę A.C.
    (2017-07-17 13:27)
    .....elżbieto rutkowska czytaj 200 razy dziennie przez m-c:....W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie – Książę Adam Czartoryski
  • ~kotletos
    (2017-07-17 09:46)
    Nie odniosa sukcesu bez uporzadkowania sadownictwa nie damy rady pojsc do przodu
  • ~cytat
    (2017-07-17 12:45)
    .... W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie – Książę Adam Czartoryski do: PO- michnikowszczyzny
  • ~hal
    (2017-07-17 14:08)
    A my dalej spokojnie oglądamy TVP,wasze manipulacje na nic się zdają.
  • ~jerz
    (2017-07-17 18:15)
    Oglądam "wiadomości" bo są bardziej obiektywne od tych podawanych przez TVN i Polsat. Przynajmniej podadzą to, czego nie podadzą w np. TVN. Tam to jest jazda na Polski Rząd i na Prezydenta. Aż obrzydliwie to wygląda. Jakby to nie były polskie stacje.
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2017-07-17 11:57)
    POlszewików RAJSTAG nie chce słuchać jeszcze mogą liczyć na Putynka ale by się zawiedli bo są AMERYKAŃSKIE WOJSKA
  • ~prezes
    (2017-07-17 08:29)
    a ja chetnie ogladam Wiadomosci i nigdy nie ogladam TVN.Moja rodzina tez.Co do tego tekstu to kolejny odcinek opowiesci jak to PiS i TVP sa zle.Ta gazeta to kopia Die Welt ale nawet niemiecki Die Welt wykazuje duza mniejsza dawke propagandy.Dziennik powinien wiedziec,ze ludzie,ktorzy w ogole cos czytaja,np.prase,sa troche lepiej zorientowani i propaganda nie odnosi skutku,szczegolnie gdy niektorzy starsi czytelnicy,do ktorych naleze,pamietaja Trybune Ludu i Zolnierza Wolnosci.Kto zyl w PRL i czytal prase w PRL potrafi co do tysiecznej milimetra wyczuc propagande.
  • ~Sava
    (2017-07-17 09:07)
    Oglądam i lubię TVP z dziennikiem, minęła 20 i TVP kultura -super. Nie wchodzę na TVN publicystyka nigdy - ot taki ze mnie obywatel
  • ~as
    (2017-07-17 10:55)
    TVN? Polsat? ...kto to dziś ogląda? ...to są stacje ustawione na państwową kasę za wszystko co możliwe... ..począwszy od ogłoszeń spółek państwa, a skończywszy na przejmowaniu wszystkiego, co dotychczas stworzono za państwową kasę. W tych programach dominuje... ..Altiero Spinelli... ..i jego ideologia, która stopniowo ma obowiązywać w Europie... ..ale my właśnie wyszliśmy z komunizmu i ni chcmy wracać do gorszej jego formy... ...To nazwisko jest wmurowane nad głównym wejściem do parlamentu EU... ...
  • ~Michał11
    (2017-07-17 09:37)
    Co za problem? Sądy Ziobry zdelegalizują TVN i po zabawie
  • ~rtx80
    (2017-07-17 07:54)
    A oni dalej kombinują jak tu z pieniędzy podatników wesprzeć upadającą rządową tubę propagandową. Jak nie abonament to coś innego byle kasa grała.
  • ~normalnynormalniak
    (2017-07-17 11:32)
    Ale tu dużo płatnych trolli. Szefernaker zatrudnił chyba dodatkowe kilka tysięcy. Na to idą teraz nasze pieniądze z podatków. Pracujcie dalej, nikt się na to nie nabiera :)
  • ~Jandzia
    (2017-07-17 08:04)
    Ogladanie sluchanie produktow informacyjnych tvp jest tym samym co mieszaniem w szambie lub ogladaie kupki w nociku.A jak ktoś w to uwierzy to tak jakby wdepnac w kacza kupę.

Może zainteresować Cię też: