"Pan Żenada znowu w akcji". Kontrowersyjna sonda TVP Info o lekarzach

| Aktualizacja:

Pytał przechodniów o to, skąd wzięła się nadwyżka budżetowa i dlaczego Unia Europejska chce likwidacji stanowiska Donalda Tuska. Teraz Łukasz Sitek, dziennikarz TVP Info, przeprowadził kolejną sondę, która wywołała lawinę komentarzy w sieci. W większości nieprzychylnych.

wróć do artykułu
  • ~Kaszub
    (2017-10-12 10:39)
    lekarz jak mu mało, niech otworzy prywatny gabinet
  • ~Rajmund z
    (2017-10-12 10:53)
    Sitek ? Chyba Psitek?
  • ~Rozbawiony
    (2017-10-12 11:10)
    Fryzurka na ztempowca
  • ~Ciekawy
    (2017-10-12 11:14)
    Średni wiek chirurga w Polsce przekroczył 50 lat. Zostali w kraju tylko młodzi zaraz po studiach i ci przed emeryturą. Reszta wyjechała. Kto was durnie za 10 lat będzie leczył?
  • ~Sitek super gość
    (2017-10-12 11:30)
    A dlaczego Pan Żenada? To fajny bystry młody reporter. TVNowskie bezczelne reporterki i reporterzy są tragiczni i jakby rozwinięci inaczej :)
  • ~Sonia
    (2017-10-12 11:31)
    Proste i logiczne pytania. Lekarze, którzy wyjeżdżają z kraju powinni zwrócić koszty edukacji, następni powinni POprzedniej władzy patrzeć na ręce, bo zadłużali na potęgę szpitale nie w bankach tylko tworach banków
  • ~Lis
    (2017-10-12 11:34)
    -Ciekawy-używając twojego języka "durniu" lekarzom z praktyka sie ulewa- trzeba cierpliwości i wiedzy a nie strajków .
  • ~skoblar
    (2017-10-12 11:43)
    11 tys. lekarzy wyjechało za granicę!! Powinna wejść ustawa: studiujesz medycynę płacąc za studia - możesz po ich ukończeniu wyjechać za granice. Płaci państwo - podpisujesz kwit 10 lat obowiązkowej pracy w Polsce albo zwrot 2 mln zł. Poza tym ci rezydenci chcą 9 tys./m-c. To już bezczelność. Zero doświadczenia a żądania kasy jak chirurg z 40-letnim stażem.
  • ~helena
    (2017-10-12 12:37)
    Teraz w sejmie najlepiej widać ,że ten stajk głodowy jest ustawiony politycznie!!!! Hipokryci z Po,PSL, Nowoczesna tak bardzo się pochylają nad rezydentami a sami nic nie zrobili przez 8 lat!!!!!
  • ~Półpanek
    (2017-10-12 12:41)
    Po pierwsze wprowadzić PŁATNE studia Lekarskie.Minister powinien wymóc na Dyrektorach Szpital ,by cofnęli Rezydentury.
  • ~gumis
    (2017-10-12 12:47)
    uwazam ze juz calkiem odplyneli ci uczeni rezydenci Budzetuwa budzetuwa budzetuwa reali zadnych tylko kasa Mysle ze lekarze dosc zarabiaja i sa i tak dobrze sytuowana kasta
  • ~Młodzi ambitni bez doświadczenia
    (2017-10-12 12:59)
    Ci młodzi to mogą leczyć konie a nie ludzi. Oni są od pełnienia dyżurów i asysta, asysta, i nauka, bo mają wiele nauki przed sobą. Pensja też im się należy studencka. stażowa. A jak nie to do marketu na kasę. Ja mam tu w swojej firmie młodego po studiach to nazywam go student. Wiem po sobie, ile lat minęło zanim zacząłem mieć pojecie praktyczne..podstawowe.
  • ~ojej
    (2017-10-12 13:19)
    Jak widać rządzący postanowili zreformować służbę zdrowia z wdziękiem, jaki zaprezentowali wprowadzając zmiany w stadninie w Janowie. Tylko teraz zdychać będziemy my, nie konie.
  • ~Czesiek
    (2017-10-12 14:23)
    Pseudo dziennikarzy tego niemieckiego tabloidu, którzy wstydzą się nawet podpisywać pod zamieszczonymi tu artykułami, w żenadzie nikt już nie jest w stanie przebić.
  • ~maciuś
    (2017-10-14 08:57)
    Państwo płaci? Z zarobionych przez siebie,czy przez Polaków ,tych jeszcze tutaj pracujących ,pieniędzy? W budżecie Państwa nie ma innych pieniędzy jak tylko nasze ,pracownicze. A że nie starcza już na 500+ ? Szkoda,nie mój pomysł

Może zainteresować Cię też: