Andrzej Andrysiak: Jeden grób dla PiS, drugi dla PO

| Aktualizacja:

Co po PiS? – pyta co tydzień tygodnik „Polityka”, zastanawiają się publicyści „Gazety Wyborczej”, dyskutuje opozycja. Jaka ma być ta odzyskana Polska, jak ją uzdrowić, kogo pokarać, jak najszybciej i najskuteczniej przywrócić stan poprzedni? Podobno to jedno z ważniejszych pytań naszej polityki. Podobno.

wróć do artykułu
  • ~Al
    (2017-03-11 08:37)
    GW nie ma co sie zastanawiac co bedzie po PiS bo tej komunistycznej gadzinowki dawno juz nie bedzie. Tak samo jak i szamba PO/PSL i Nowoczesnej. Ich guru Tusk bedzie mieszkal w swojej ojczyznie Niemczech.
  • ~Piotr
    (2017-03-11 08:41)
    Co dyskwalifikuje ten arty? A ten tekst:..Platforma rządziła osiem lat, udało jej się przetrwać światowy kryzys finansowy, który niejeden rząd zmiótł z powierzchni. Wielki sukces. ------------------- Juz nie chodzi o to że nic nie robiła, ale o to że ona nas okradała. Jest gotów zaryzykować tezę, że w tym środowisku działała i działa nadal zorganizowana grupa .przestępcza. w tym arty Pan Panie autor kłamie i zmysla. PIS właśnie wprowadza demokracje i nie strzela do górników na ulicy. Beznadziejny arty. Nazwisko autor spaskudzone tym arty. Działacze PO/Nowoczesne.podburzają samorządowców przeciw legalnym władzom!! Co to jest panie autor. Jak ludzie sie wku...to wam żadna Bruksela nie pomoŻe.
  • ~qqq
    (2017-03-11 09:13)
    Zgadzam się w 100 procentach. PO nie ma szans, PiS na dluższą metę też nie, ale kupiło wyborców socjalem i jakiś czas przetrwa, dopóki nie zrujnuje Polski.Każdy wie, że musi pojawić się trzecia siła z ludzi nowych, którzy zaprezentują wizję rozwoju aby ludzie zechcieli na nich głosować.
  • ~kar
    (2017-03-11 09:19)
    Mając do wyboru partię, która zapewni więcej kasy w kieszeni, ale możesz dostać bejsbolem za plucie na narodowość i partię, która chce, żeby było, jak było, ale w zamian uraczy Cię spektaklami teatralnymi o najróżniejszych dewiacjach - co wybierzesz ? Szybko innej alternatywy nie będzie
  • ~bv
    (2017-03-11 09:27)
    Cienias!
  • ~slowianka
    (2017-03-11 09:50)
    a trzeci dla ciebie ........
  • ~elpe
    (2017-03-11 10:16)
    To co - czekamy na Godota?...
  • ~misiek
    (2017-03-11 10:18)
    Moim zdaniem wróci lewica, NOWA! Z Barbarą Nowacką. Musi się tylko ogarnąć.A Nowacka powinna być bardziej widoczna i rozpoznawalna.Polacy chcą państwa opiekuńczego więc ma szansę.
  • ~Suma wszystkich strachów der prezika
    (2017-03-11 10:50)
    Oczywista oczywistość. Władzę w Polsce odzyska... Putin.
  • ~Leon
    (2017-03-11 10:53)
    Mieliśmy wielkiego prymasa,świętego papieża ,teraz potrzebni nam są zbliżeni do świętości politycy .
  • ~Caramba
    (2017-03-11 10:56)
    No i symetrysta dał głos.
  • ~andrzej
    (2017-03-11 11:28)
    Kogo by tu wybrać przed upadkiem? To ciekawe dylematy GW.
  • ~Wrzućcie w ulubione
    (2017-03-11 11:34)
    Zanotujcie - komplet na Wawelu nastanie we wrześniu 2018.
  • ~dal
    (2017-03-11 12:19)
    Konflikt PO-PIS i konflikt Kaczynski-Tusk to autentyczny dramat naszego kraju i przeklestwo, 2 miernych politykow zdominowalo scene polityczna i sklocilo caly narod, obecnie ten konflikt przenioslo na arene miedzynarodowa. Polska ma sznase rozwinac skrzydla tylko gdy obydwoje Tusk i Kaczynski zmyja sie z polskiej sceny poltycznej wraz ze swoimi partiami.
  • ~fert
    (2017-03-11 14:09)
    Ja bym zadal pytanie ---Co bedzie z Gazeta Wyborcza w przyszlosc,i bo GW zniknie szybciej niz sie spodziewamy, a stary Soros dozyje najwyzej jeszcze pare lat , bo dziewiedziesiatka tuz , a kto to g..... o bedzie finansowal, jej upadek jest nieuchronny, nie martwcie sie o PO, PIS i inne partie , SLD pana Michnika jest rowniez skonczone
  • ~Feliks Feliksiński
    (2017-03-11 14:21)
    Co za ignorant to napisał przed popuszceniem Porannego Bonkai jeszcze się POdpisał - to Andrzej Andrzejefski
  • ~PW
    (2017-03-11 15:19)
    PiS - siewcy nienawiści!
  • ~manfred
    (2017-03-11 15:23)
    Tekst chyba skasował się w połowie? Z tego bełkotu ma wynikać? PO nie musi nikogo uwodzić - wystarczy że będzie alternatywą dla pisowskiego walca. Im bardziej on będzie rozjeżdżał kraj, tym bardziej będzie to wystarczające.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-11 15:24)
    Jedyna Sil;a która może zastąpić PiS ,to Narodowa Demokracja. Czyli partia oparta o program R. Dmowskiego.
  • ~elf
    (2017-03-11 15:30)
    Politycy PiS i Po do więzienia ;w Polsce musi powstać nowa siła polityczna to jednak utopia; polska będzie zawsze zakładnikiem pana, wójta i plebana mamy taka genetykę ,że lubimy jak wariaci nami rządzą jak walczymy o marchewkę ,jak giniemy bezsensownie i jak wspaniale obchodzimy nasze klęski

Może zainteresować Cię też: