Frasyniuk nie stawił się w prokuraturze. Śledczy sprawdzają czy wpłynęło usprawiedliwienie

Władysław Frasyniuk nie stawił się w piątek w warszawskiej prokuraturze okręgowej, wezwany w charakterze podejrzanego. Prokuratura - jak powiedział PAP jej rzecznik Łukasz Łapczyński - sprawdzi, czy wpłynęło usprawiedliwienie niestawiennictwa, jeśli nie - podejmie działania zgodnie z Kpk.

wróć do artykułu
  • ~JUZ SIE CIESZE
    (2018-01-22 21:42)
    JAK ZAPUSZKUJA TEGO GANGSTERA to z radosci wysle mu do p*ierdla paczke
  • ~stega
    (2018-01-15 16:08)
    A przed kim On ma się usprawiedliwiać?
  • ~ot co
    (2018-01-15 15:44)
    Z przyjemnością PO oglądam Frasyniuka z obrączkami na lepkich rączkach ! Może przy okazji odnajdzie się kasa Solidarności, którą Władzio przed Jaruzelskim zajumał ?
  • ~dobra rada
    (2018-01-15 15:39)
    Władek masz alternatywę, albo szybko biegaj do prokuratora, to Cię sędzia Tuleja obroni i jeszcze odszkodowanie dostaniesz, albo PO-żych strój od senatora z maską, bo Tuleja niedługo będzie w Pacanowie kozy sądzić !
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-65 LAT-STAZ50 LAT-890 ZL SWIADCZENIE
    (2018-01-15 14:51)
    FRASYNIKUK HANBA BRAK HONORU BOGA DLA CIEBIE NIE MA HONORU O A NA OJCZYZNE PLUJESZ TAK ROBJO TYLKO JUDASZE I SPRZEDAWCZYKI A TY DO NICH NALERZYSZ>BO NIGDY ZLODZIEJE WIECEJ NIE BEDO POLSKO RZODZIC.ICH MIEJSCE TO W KICZMANIE I CHLEB I CZARNA KAWA NA SNIADANIE.
  • ~leming
    (2018-01-15 12:24)
    No to przywleczcie go za zadnie nogi.
  • ~sowa z rodziną i przyjaciółmi
    (2018-01-15 11:36)
    następna święta krowa,która uważa się za wybitną osobistość,ten pan przed 1989r.był goły i wesoły,po uwłaszczeniu się na państwowej firmie stał się GOŚciem,któremu prokuratura powinna się w pas kłaniać
  • ~Magazynier
    (2018-01-15 07:10)
    Trzeba było jak inni uczciwi Polacy jeść łyżeczką! - - Jedzenie chochlą - zwłaszcza loda - kończy się połykiem! Jak już będziesz siedział - to się dowiesz, co to takiego!
  • ~Karoleks
    (2018-01-15 07:08)
    Pamiętasz Władyś jak wyłeś przez kraty na Świebodzkiej, po internowaniu, że jesteś niewinny. Jak prosiłeś p. naczelnika Kowalskiego o rozmowy i pośrednictwo? - Jesteś najzwyklejszą ka na lią - zdajesz sobie sprawę, że każdy uczciwy człowiek ma prawo napluć ci w tę za kła maną mor dę.
  • ~ik
    (2018-01-14 08:05)
    Frasyniuk to bohater a kaczynski po spudnica matki
  • ~buc
    (2018-01-14 07:45)
    czemu ta strona smierdzi,proste fluidy pisowkich troli.trole wam to nie przeszkadza,bowiem pecunia non olet
  • ~Rob
    (2018-01-13 09:45)
    A co Frasyniuk ty się stawiasz ponad prawem??? Przyprowadzić tego pana na przesłuchanie na smyczy razem z jego najbliższym kolegą,mentorem i orędownikiem "agentem nr 1 Bolek" żeby każdy Polak widział że prawo jest takie samo dla każdego
  • ~cobra7777
    (2018-01-13 09:16)
    No i co Władku - to o "take" sobie wywalczyłeś? Ta wasza solidarność zawsze mi śmierdziała!!!
  • ~ra
    (2018-01-13 07:55)
    Pierwsza procedura to palowanie... POzniej legitymowanie.
  • ~ goska
    (2018-01-12 21:19)
    zakuc w kajdany i za oszustwo doprowadzic do sadu Taki szofer jak sie dorobil na grube miliony Gdzie jest 80 mln z Solidarnosci ? W tym zwiazku bylo kupe oszustow Wylapywac aferzystow i do ciupy
  • ~Wladek nie badz mieczak
    (2018-01-12 17:29)
    Wladek, ukrainskie swieta Bozego Narodzenia zakonczone...mozesz isc pod cele...
  • ~POKODWON
    (2018-01-12 17:01)
    Kolejny "demokrata", które olewa demokrację i jej prawa
  • ~NSZ
    (2018-01-12 16:28)
    To ruski Szwej jaki macie problem doprowadzić go przed sąd?
  • ~Dfh
    (2018-01-12 16:11)
    Kiedyś to się obruci przeciw wam .taka będxie kara .katolicy ! Wstydzę się za was .
  • ~Ladna zima w Norwegii
    (2018-01-12 14:59)
    Wladkowi i jemu Nowoczesnie POdobnym wystarczy tylko odebrac to co nakradli, czyli UKRADZIONE DOBRA Polskiego Narodu. Nawet nie trzeba ich "puszkowac", bez dobrodziejstw Mammony OSZALEJA w krotkim czasie i bedzie PO ptokach..... :)))

Może zainteresować Cię też: