"Pogonimy PiS". PO i N w wyborach do sejmików jako "Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska"

Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - pod taką nazwą PO i Nowoczesna wystartują wspólnie w wyborach samorządowych do sejmików województw – poinformowali w sobotę liderzy obu ugrupowań.

wróć do artykułu
  • ~agnieszka
    (2018-04-17 16:13)
    Oczywiście wiadomo były uśmiechy i śmiechy ( jak to w PO ), był śmiech przez łzy i chyba nawet śmiali się sami z siebie, a w prezencie dla narodu zjednoczyli się i pokochali na stulecie niepodległości.
  • ~stare dzieje
    (2018-04-17 14:40)
    przestańcie z tą "obywatelską" bo nas emerytów jeszcze plecy i nerki bolą od tej obywatelskiej z 1968 roku
  • ~m
    (2018-04-17 10:19)
    POLSKI NAROD PATRIOCI juz chyba wiedza ,ze gdyby nie PIS to byloby juz z nami bardzo,ale to bardzo kiepsko.Dzieki PIS jakos wyratowalismy sie z prawie niebytu.Dlatego dla POLAKOW to tylko PIS jest jedyna szansa, na poprawe swojego i OJCZYZNY bytu.
  • ~Wiesław.
    (2018-04-16 21:34)
    Jak ja słyszę co mówią Ci oszuści z PO i .N . to mnie mdłości biorą i muszę lecieć do toalety. Nie doczekanie, aby ta szajka kiedykolwiek doszła do władzy! Powinni za wszystko zapłacić.Myślę ,że cel w kryminałach wystarczy dla nich wszystkich .
  • ~ale odjazd
    (2018-04-16 21:17)
    Jakie zioła brali na tej konwencyji ? Pewnie Nitras wybierał, a wodzian Trzaskowski donosił ?
  • ~ha, ha, ha
    (2018-04-16 21:14)
    Co myśli stary kogut goniący młodą kurę ? Dogonić nie dogonię, ale trochę sobie PO gonię !
  • ~kpt.jajec
    (2018-04-16 20:54)
    to plucie jadem pisiaków to po sakramencie czy przed.
  • ~Prawda was wyzwoli.
    (2018-04-16 15:40)
    Czy tylko mi skrót z pierwszych liter tego tworu kojarzy się z kłamstwem? P(i)NoKiO
  • ~JanuszM
    (2018-04-16 15:30)
    jak czytam słowa typu "pogonimy" to zastanawiam się czy ten co to pisał lub czytał nie powinien przypadkiem przebadać się u lekarza z zakresu psychiatrii. Jeżeli to główny punkt wspólnego programu to świetnie trzymajcie się go jak tonący brzytwy. NIC NIE MACIE DLA SPOŁECZEŃSTWA
  • ~ela
    (2018-04-16 13:08)
    Szanowna PO i kropka N,,,Pogonimy PIS,, , czyżby to był wasz program dla Polaków?
  • ~myk
    (2018-04-16 09:56)
    PiS kupuje wyborców wyprawką jak to mówi PełO. Jak ja to widzę? PiS oddaje nadwyżki z budżetu obywatelom, bo budżet i nadwyżki ciężko wypracowane przez obywateli powinny do nich wrócić, a nie jak za PełO znikały. Tak nie powinno być, powinni obniżyć podatki i nie bawić się w takie rozdawnictwo. Ale mamy zadłużenie po 25 latach grabienia Polski i trzeba tak rządzić aby spłać długi i walczyć o zastępowalność pokoleń. Jeśli nie będzie pieniędzy celowych to nie jesteśmy pewni czy ludzie będą chcieli mieć 2 dzieci, czy te pieniądze przez niskie podatki nie wydadzą inaczej. Poza tym kto w ciągu jednego dania jest wstanie wybudować cały dom od podstaw? Nawet w takim programie Extreme Makeover: Home Edition ten koleś Ty Pennington potrzebuje całego tygodnia, a to jest Państwo tu trzeba więcej czasu, a jeszcze więcej gdy w samorządach blokują decyzje rządowe.Np. przekop mierzei.
  • ~ mirek
    (2018-04-15 17:01)
    to marzenie scietej glowy p Schetyna Paszol won
  • ~ dana
    (2018-04-15 16:58)
    bezmozgowie gdzie wy do wladzy Aha marzy sie wam a ja was poszczuje moim owczarkiem
  • ~Yeti
    (2018-04-15 16:51)
    Obalimy bolszewicki rzad. Polska znowu stanie się pięknym krajem. Won pisowskie bolszewiki, przepędzimy też Milicję Obywatelską, jest na usługach Kaczyńskiego, jak w PRL-milicję Gomółki, a potem Gierka.
  • ~kuklkl
    (2018-04-15 16:26)
    Nie biorę Ukraińców do pracy bo trzymam kilka vacatów na tych sukn kotów z platformy jak ich zdelegalizują . Zapewniam im 3x dziennie żarcie 10 kg kule z łancuchem u nogi , kilof i i młot do łupania kamieni w moim kamieniołomie a jak trza to i novoczesnych zaangażuję
  • ~sem
    (2018-04-15 13:49)
    Gdyby mi ktoś powiedział w 1989,że PZPR będzie statuą patriotyzmu przy czymś takim co powstanie w przyszłości jak PO czy N,to bym nie uwierzył.
  • ~koko
    (2018-04-15 13:43)
    Muszą mieć razem 8% a do wyborów to już mogą tego nie mieć.
  • ~ppp
    (2018-04-15 12:35)
    Kultura języka Schetyny powala...
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2018-04-15 12:17)
    Nitras przesadził z wyPOsażeniem tym ziołem, odwaliło ubywatelom platformerskim !!!!
  • ~no
    (2018-04-15 12:15)
    moja suka też się goni, może by jakiś nowoczesny platformer ja zasPOkoił ?

Może zainteresować Cię też: